• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wąchanie kobiecej bielizny Was podnieca?

Mężczyzna

stiky

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam wąchać kobiece majtki. Im więcej zostawi siebie na nich tym lepiej. Wącham prawie każde majtki żony a ostatnio było mi mało i zacząłem się wymieniać majtkami z innymi żonatymi. To dopiero jest podniecające!
 
Mężczyzna

Ppkracony

Seks Praktykant
Ja uwielbiam wąchać kobiece majtki. Im więcej zostawi siebie na nich tym lepiej. Wącham prawie każde majtki żony a ostatnio było mi mało i zacząłem się wymieniać majtkami z innymi żonatymi. To dopiero jest podniecające!
Robię tak samo a czasem zdarzało mi się nawet spuści w nich.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Nie chce powielac tematów i pod ten powyższy wkrecę pytanie do kobiet - jakie to na Was robi wrażenie? Czy jakoś działa fakt, żę faceci wąchają Wasze majtki:unsure::sneaky:
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Nie chce powielac tematów i pod ten powyższy wkrecę pytanie do kobiet - jakie to na Was robi wrażenie? Czy jakoś działa fakt, żę faceci wąchają Wasze majtki:unsure::sneaky:
Jak z wieloma tematami: to zależy.

Jeśli jest to ktoś kto na mnie działa i mnie podnieca, to czemu nie. Skoro jego to kręci to luz, mogę nawet wysłać własną bieliznę.
Jednak jak to ktoś obcy lub chociażby neutralny to moje myśli z automatu są nacechowane bardziej pejoratywnie niestety.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry