• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy udało Ci się bziknąć za darmo i gdzie szukałeś?

Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Witam, czasem mam wydatki i nie mogę pozwolić sobie na miłość płatną. Dlatego też zwracam się do was z pytaniem czy udało się wam za darmo lub taniej niż na escorcie? pytanie kieruję do panów oczywiście i opcjonalnie możesz napisać jak oceniasz swoją atrakcyjność i czy przez to głównie udaje Ci się wyrywać alternatywy dla div. Zapraszam do dyskusji.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Zaczepiałem głównie na portalach randkowych, przespałem się też z kobietą poznaną na imprezie domowej (po alkoholu).
Moje SMV to 2/10, a wtedy może było to 4/10 (byłem młody).
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Witam, czasem mam wydatki i nie mogę pozwolić sobie na miłość płatną. Dlatego też zwracam się do was z pytaniem czy udało się wam za darmo lub taniej niż na escorcie? pytanie kieruję do panów oczywiście i opcjonalnie możesz napisać jak oceniasz swoją atrakcyjność i czy przez to głównie udaje Ci się wyrywać alternatywy dla div. Zapraszam do dyskusji.


Alternatywą dla dziwki normalna poznana kobieta? To chyba na odwrót, dziwka jest tańszą alternatywą dla darowego seksu :)
Muszę Cię zmartwić, większość ludzi nie płaci za seks, tylko nieliczny korzystają z prostytutek a Ty piszesz jakby prostytutka była normą, na którą chwilowo Cię nie stać i szukasz sposobu, lifehacka na darmowe ruchanie...
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Alternatywą dla dziwki normalna poznana kobieta? To chyba na odwrót, dziwka jest tańszą alternatywą dla darowego seksu :)
Muszę Cię zmartwić, większość ludzi nie płaci za seks, tylko nieliczny korzystają z prostytutek a Ty piszesz jakby prostytutka była normą, na którą chwilowo Cię nie stać i szukasz sposobu, lifehacka na darmowe ruchanie...
Mnie zawsze zastanawia to, że ludzie piszą, że to kobieta daje. To nie jest jakiś dar, podarek czy prezent. Z seksu czerpiemy dokładnie tyle samo, a na ilość orgazmów to ja nawet zazwyczaj wygrywam jak partner wie co do czego i gdzie idzie ;) Kwestia tylko znalezienia takiej, która by tego chciała.
 
Mężczyzna

AlWe1

Cichy Podglądacz
Jak 7/10 to chadlite prawie gość wygrał i ma za darmo to o czym ja marzę czasem po nocach

Niby tak, ale kobieta z 7/10 może poszaleć. U chłopa 7/10 to wciąż sytuacja wymagająca trochę zachodu. Choć wiadomo, czasem było łatwiej, czasem trudniej, to jest też ten level, że dziewczyny same zagadują. Ale były też i odmowy, normalka. Takie jest życie.

Z drugiej strony, moje podobno 7/10 może być wątpliwe bo to opinie koleżanek z którymi coś było, może chciały się same przed sobą usprawiedliwić 🙃
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Mnie zawsze zastanawia to, że ludzie piszą, że to kobieta daje. To nie jest jakiś dar, podarek czy prezent. Z seksu czerpiemy dokładnie tyle samo, a na ilość orgazmów to ja nawet zazwyczaj wygrywam jak partner wie co do czego i gdzie idzie ;) Kwestia tylko znalezienia takiej, która by tego chciała.

Myślę, że z tym "dawaniem" przez kobietę to chyba trochę kwestia kulturowa z zamierzchłych czasów, tak mi się wydaje.
Dziś jest trochę inaczej, kobiety szukają i biorą, choć robią to tak, że facet wciąż myśli, że to ona zdobył a ona dała... a może zawsze tak było?
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Myślę, że z tym "dawaniem" przez kobietę to chyba trochę kwestia kulturowa z zamierzchłych czasów, tak mi się wydaje.
Dziś jest trochę inaczej, kobiety szukają i biorą, choć robią to tak, że facet wciąż myśli, że to ona zdobył a ona dała... a może zawsze tak było?
Niesamowite jest to, że nawet szukając samego partnera do seksu na dłuższy układ - nie związek, to wcale nie jest dużo łatwiejsze. Miałam przypadek niedawno, że już nawet nie tylko dawałam znaki, że jestem zainteresowana, ale mówiłam wprost totalnie, bo ja raczej wszystko mówię wprost. A on się nie połapał, że ja serio jestem chętna. Ta zabawa wcale nie jest łatwa :D
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Dziś jest trochę inaczej, kobiety szukają i biorą, choć robią to tak, że facet wciąż myśli, że to ona zdobył a ona dała... a może zawsze tak było?
Jestem podosobnikiem o niskim SMV, którym dla trzeźwej kobiety nigdy nie był atrakcyjny. I nie będzie. Dla mnie seks był efektem dobrego rozegrania podrywu, a zatem mogłem być zadowolony ze swojej aktywności i inwencji.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry