• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy udało Ci się bziknąć za darmo i gdzie szukałeś?

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Co to był ten SMV? Bo brzmi trochę jak jakaś wersja samochodu.
Sexual market value. Pisałem o tym wczoraj w innym temacie.
Wartość jednostki na rynku. SMV dotyczy obu płci, przy czym u kobiet decydujący jest wygląd - wrodzone trzeciorzędne cechy płciowe. Jedynie znaczna otyłość, choroba psychiczna i wynikające z niej zaniedbanie ciała mogą kobiecie obniżyć SMV. Po 60-tce również sam wiek.
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Niesamowite jest to, że nawet szukając samego partnera do seksu na dłuższy układ - nie związek, to wcale nie jest dużo łatwiejsze. Miałam przypadek niedawno, że już nawet nie tylko dawałam znaki, że jestem zainteresowana, ale mówiłam wprost totalnie, bo ja raczej wszystko mówię wprost. A on się nie połapał, że ja serio jestem chętna. Ta zabawa wcale nie jest łatwa :D

Pamiętam takie sytuacje z czasów, kiedy byłem nastolatkiem.. odprowadzałem koleżankę, całowaliśmy się przed jej domem w nocy, w deszczu, zaproponowała bym wszedł a ja się nie połapałem. Inna koleżanka przychodziła do mnie skorzystać z komputera i internetu, który wtedy nie był tak powszechnie dostępny i dopiero po latach sobie uświadomiłem, że ona miała swój komputer i internet... a tyle znaków mi dawała.

No cóż, człowiek uczy się, nabiera doświadczenia, dorasta.... z tym, że nie wszyscy ;)
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Hm....może nie mógł uwierzyć, że " taka " kobieta jest nim zainteresowana.
Ja np. nie uwierzyłem i w ten sposób" skopalem" związek.
Często sami sobie narzucamy ograniczenia w głowie. Dzięki za komplement, ale ten osobnik to akurat taki mój ulubiony typ włosko hiszpański i to ja tu się widzę przy nim jak ta uboga krewna o niższym tym Waszym indeksie :D
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman

stroiczek

Jak czy tam Twoje posty, to się zastanawiam... Ty masz obawy, że byś się takiej prostytutce nie spodobał? Że nie będziesz w jej typie?
Ponieważ miałem tysiące razy seks za darmo, to nie zapłacę. Nie jest to warte ceny. Utrzymuję się z ciężkiej pracy. Jakbym utrzymywał się tylko z majątku, to pewnie też by mi było żal pieniążków.
Aczkolwiek wiem, że SMV przeciętnej kurtyzany jest znacznie wyższe od SMV moich partnerek seksualnych. Być może SMV jednej divy jest wyższe niż łączne SMV wszystkich moich partnerek.
 
Mężczyzna

emrronn

Nowicjusz
99% razy nie płaciłem , z wyglądu nie jestem atrakcyjny, w mojej ocenie co najwyżej przeciętny albo i trochę niżej. A poznawać można wszędzie od portali randkowych czy nawet FB po najlepsza metodę na żywo. Może zacznij traktować kobiety normalnie bez desperacji i naciskania na sex to wtedy samo wyjdzie czy zaiskrzy sexualnie czy nie. Kobieta też człowiek i zacznij je tak traktować a nie jak kawałek mięsa do wyruchana to może się coś zmieni..
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Ponieważ miałem tysiące razy seks za darmo, to nie zapłacę. Nie jest to warte ceny. Utrzymuję się z ciężkiej pracy. Jakbym utrzymywał się tylko z majątku, to pewnie też by mi było żal pieniążków.

Mnie to nawet nie o pieniądze chodzi.. tylko gdzie przyjemność w płatnym seksie? Gdzie to całe zdobywanie partnerki, te emocje kiedy wychodzę z inicjatywą jak zareaguje.... ten moment kiedy ulega a jej oczy mówią 'rób ze mną co chcesz".
Nie powiem, ze 2, może 3 razy zdarzyło mi się w "gorszych czasach" zadzwonić na numer z ogłoszenia.... już sama ta dziwkarska maniera w głosie, sposób prowadzenia rozmowy sprawił, że mi się odechciało.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Mnie to nawet nie o pieniądze chodzi.. tylko gdzie przyjemność w płatnym seksie? Gdzie to całe zdobywanie partnerki, te emocje kiedy wychodzę z inicjatywą jak zareaguje.... ten moment kiedy ulega a jej oczy mówią 'rób ze mną co chcesz".
No cóż , gra niewątpliwie wciąga. To jak łowy, a my jesteśmy drapieżnikami. Mamy oczy patrzące na wprost, jak zwierzęta drapieżne, a nie na boki.
 
Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
Niesamowite jest to, że nawet szukając samego partnera do seksu na dłuższy układ - nie związek, to wcale nie jest dużo łatwiejsze. Miałam przypadek niedawno, że już nawet nie tylko dawałam znaki, że jestem zainteresowana, ale mówiłam wprost totalnie, bo ja raczej wszystko mówię wprost. A on się nie połapał, że ja serio jestem chętna. Ta zabawa wcale nie jest łatwa :D
Właśnie to jest zagadnienie ciekawe Jak dawałaś te znaki i co mówiłaś bo ciekawe jest jak o tym kobiety mówią i jak rozpoznawać że ona chce Całą w tym zagadka aby odczytać jej chęć realizacji
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Właśnie to jest zagadnienie ciekawe Jak dawałaś te znaki i co mówiłaś bo ciekawe jest jak o tym kobiety mówią i jak rozpoznawać że ona chce Całą w tym zagadka aby odczytać jej chęć realizacji
Ja nie dawałam znaków. Ja mówiłam wprost. Nie pamiętam dokładnie, ale jak mówię, że chcę kogoś w sobie, chcę się na niego nadziać czy chcę aby mnie zdominował to serio chcę, a nie uprawiam sztukę pisania dla sztuki. Nie tworzę opowiadań.
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Ja nie dawałam znaków. Ja mówiłam wprost. Nie pamiętam dokładnie, ale jak mówię, że chcę kogoś w sobie, chcę się na niego nadziać czy chcę aby mnie zdominował to serio chcę, a nie uprawiam sztukę pisania dla sztuki. Nie tworzę opowiadań.
A może to tak, że Ty chciałaś się nadziać a on chciał zdobywać, polować i upolować? Może zbyt łatwo było i zniechęciło?
 
Mężczyzna

emrronn

Nowicjusz
Ja nie dawałam znaków. Ja mówiłam wprost. Nie pamiętam dokładnie, ale jak mówię, że chcę kogoś w sobie, chcę się na niego nadziać czy chcę aby mnie zdominował to serio chcę, a nie uprawiam sztukę pisania dla sztuki. Nie tworzę opowiadań.
Mówiłaś to mając go obok siebie czy tylko pisałaś? Bo jak pisanie to pewnie typ siedział z kolba w dłoni i myślał że bawicie się w jakiś cyber sex, no a jeśli na żywo to sam nie wiem co z nim 🤷
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
A może to tak, że Ty chciałaś się nadziać a on chciał zdobywać, polować i upolować? Może zbyt łatwo było i zniechęciło?
Oj nie, ze mną zdecydowanie nie jest łatwo, bo do tego momentu trzeba dotrzeć najpierw :D

Mówiłaś to mając go obok siebie czy tylko pisałaś? Bo jak pisanie to pewnie typ siedział z kolba w dłoni i myślał że bawicie się w jakiś cyber sex, no a jeśli na żywo to sam nie wiem co z nim 🤷
Hahaha ile można uprawiać cyber seksu no :p

Ale to nie temat o mnie więc może wróćmy na te tory standardowe, bo czegoś się przy okazji nauczę o ludziach ;)
 
Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
Ja nie dawałam znaków. Ja mówiłam wprost. Nie pamiętam dokładnie, ale jak mówię, że chcę kogoś w sobie, chcę się na niego nadziać czy chcę aby mnie zdominował to serio chcę, a nie uprawiam sztukę pisania dla sztuki. Nie tworzę opowiadań.
Ja po prostu bez słowa bym cię pieprzył w takiej sytuacji i dwa razy byś nie musiała powtarzać
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Nigdy nie rozumiałem facetów którzy płacą za sex to jest kompletne odklejenie od mojego światopoglądu Nigdy nie płacę za takie rzeczy jak lozko
W sensie nie rozumiesz ludzi, którzy są zmuszeni płacić za seks, bo normalne kobiety są nieosiągalne dla nich czy nie rozumiesz przystojniaków co mogą z normalnymi ale chodzą na ekskluzywne divy?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry