• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy różnicę wieku między dziewczyną a chłopcem można pokonać?

Status
Zamknięty.

Romeo

Cichy Podglądacz
Czesc, mam pewien problem. Zakochalem sie w dziewczynie 5 lat starszej. Ja mam 17 lat, Ona 21, albo 22. Chyba mnie lubi, ale miszkam w innym kraju i nie rozmawiam za dobrze w jej jezyku wiec bardzo mi trudno nawet podejsc i zagadac bo boje sie ze cos palne. Albo ze sie odrazu skapnie po moim zachowaniu ze cos do niej czuje i mnie z gory odrzuci..

Znam Ja juz jakis rok. To niebylo jakies mlodziencze zauroczenie, zakochiwalem sie w niej z dnia na dzien coraz bardziej. Juz nie mowie, ze jest piekna, ale jest tak wyjatkowa osoba, glupio robie ze szukam rad na forum ale co tam. Chenie poslucham waszych rad.

Romeo
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
No to pierwsza rada będzie mało romantyczna. Odpuść sobie i poszukaj kogoś posługującego się językiem którym i ty biegle się posługujesz. Poza tym, związki w których to kobieta jest o tyle starsza są całkiem dobre ale jak facet jest już conajmniej kolo 30tki albo dalej. Nie czarujmy się. W tym momencie jesteś dla niej dzieciuch i tyle. Na koniec napiszę tylko, że nie ma reguły w życiu więc możesz próbować się wokół niej zakręcić, ale nie wróżę sukcesów bo ponad wszystko w związku trzeba ze sobą rozmawiać i to niekiedy bardzo precyzyjnie określając swoje myśli.
 

KLM

Seks Praktykant
i tu sie zgodzę z przedmówcami.... bo widzę, że "po polskiemu" tez nie za dobrze ..... :lol:

ale staraj sie ...... kto wie..... co los Ci przyniesie. Jak nie wystartujesz to sie nie przekonasz. Nic nie grozi, najwyżej Cię oleje :arrow:
 

kira

Seks Praktykant
nie macie racji. tak - MY jestesmy w stosunko do dziewczyn psychicznie ok 2-3 lata do tylu. taka teoria.
ale isteniej cos takiego jak wiek fizyczny i wiek psychiczny. 12 latka moze byc np bardziej dojrzała od jakiejs 16 latki

jesli Ci zalezy - staraj sie. naprawde warto. a wiek nie ma az takiego wielkiego znaczenia w tym przypadku. po prostu jak dla dziewczyny bedziesz za mlody to Ci powie. jak bedzie ok... to wiadomo :p
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Kira, mi wszyscy mówią, że już od dawna myślę jak dorosły, ale czasem jestem o krok od walnięcia takie gówniarskiego tekstu, że aż sam siebie szokuje. Prawda jest taka, że możesz być starszy psychicznie od swojego ciała, ale ten gówniarz tak naprawdę cały czas w tobie siedzi i nie wiadomo kiedy może wyleźć.
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Nie ma takiej reguły chyba... Czasem 30-letnia kobieta jest szczęśliwa z 20-latkiem i żyje im się całkiem dobrze... Jednak co do bariery językowej to raczej może być ciężko...
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
aprilmoon napisał:
Prawda jest taka, że możesz być starszy psychicznie od swojego ciała, ale ten gówniarz tak naprawdę cały czas w tobie siedzi i nie wiadomo kiedy może wyleźć.
Czlowiek zawsze ma w sobie ukrytego dzieciaka, to fakt, a patrzac po moim staruszku, od czterdziestki zaczyna sie proces intensywnego dziecinnienia :) (chyba slowo wymyslone, takie jakies dziwne ;) )
 

Romeo

Cichy Podglądacz
Nie mowie az tak zle w jej jezyku. Tzn mam dni ze lepiej, mam dni, ze gorzej. Ona ma 22 lata i ma niektore przyjaciolki w wieku 16/17 lat, wiec moze lubi nawiazywac kontakty z osobami mlodszymi. Jest jednak calkowicie dorosla, tzn bardzo powazna, z klasa, stylem i pewnoscia siebie. A ja? Ja lubie starszych kolegow i wogole starsze towarzystwo. Ogolnie nigdy sie nie czulem dobrze z rowiesnikami.

Nie umiem sie poddac, juz probowalem. Chcialbym jakos Ja soba zaciekawic, ale tyle nas dzieli, ze nawal tego wszystkiego mnie przytlacza i stresuje. I jeszcze jej uroda. Niemam pojecia jak do niej podejsc.

mam pytanie do urzytkownika, ktory jako pierwszy sie wypowiedzial w tym temacie- ile masz lat?
 

KLM

Seks Praktykant
Tylko ja - nie wiesz ze facet nigdy nie dorosleje..... tylko zabawki sa droższe :lol:

Romeo - co ma być to bedzie, podbijaj śmiało! wóz albo przewóz! jak masz zagadać ? po ludzku..... bądź sobą a nie jakims tam Herosem

a Twoja luba nie mówi wogle w naszym jezyku? a w jakim?
 

Romeo

Cichy Podglądacz
Jej jezyk ojczysty to angielski. Mieszka w Chicago (jak latwo sie domyslic - ja tez) a jej polski jest... kiedys sie mnie pytala jak jest dziendobry bo ma paru znajomych z polski, ale watpie, zeby pamietala ;)

Nie chce tego potraktowac tak poprostu -'a, raz sie zyje', bo boje sie, ze latwo ja strace. Moze powinienem poczekac do 18, ale to tez nie jest madre, bo jak ten rok przeczekam to niemam pewnosci, ze nagle mnie 'zaakceptuje', lub polubi, lepiej juz teraz zadbac przynajmniej o etap kolezenstwa. Ale jak? Jak bede do niej podchodzil zbyt czesto, zeby chocby tylko zagadac, odrazu sie 'skapnie', ze mi sie podoba i z gory mnie przekresli.

Kiedys bylo tak, ze spotkalismy nasz wzrok (czy zwrok? ;) ). Bylo tak pare razy. Glupi jestem, bo pewnie zrobila to przypadkowo, a ja ciagle mysle, ze
sie jej podobam. Ale jest w tym troche winy mojej siostry - gdy porozmawialem z nia o tym wszystkim i powiedzialem jej, jak bardzo mi glupio, ze mnie (ta w ktorej jestem zakochany) przylapala jak sie na nia patrze, naco moja siostra zareagowala, zebym nie myslal w ten sposob, bo tak na prawde to jej tez moze byc teraz glupio, ze to ja jom* przylapalem na tym samym. Ale prawda jest taka, ze to ja na nia patrzylem gdy byla przedemna i ona nagle sie odwrocila, kierujac swoj wzrok prosto na mnie co bylo w 99% przypadkiem.

Wiem, ze za bardzo to wszystko przezywam, ale jak sie zrelaksowac? Nigdy niemialem takiego problemu ze stresem w relacjach z dana dziewczyna, byc moze dlatego, ze nigdy nie bylem szczerze zakochany... Pomocy!

*ze wzgledu na brak polskich liter, zmienilem dla ulatwienia pisownie w tym miejscu ;p w innym wypadku, powstalyby - 'ja ja'. ;)
 

kira

Seks Praktykant
dokladnie. dziecinnosc w nas tkwi. ale u niektorych dziewczyn tez to jest :p a moze maja tak samo tylko zupelnie inne zabawki? :D

ale nie wiem jak inni, ja potrafie tez byc powazny :)


romeo - czasem jest tak, ze sobie cos dopowiadamy ;P moze jej wzrok cos znaczyl moze nie :) a rozmawiales z nia juz sam na sam?
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
znow robie off top :oops:

dziewczyny tez sa infantylne, gdzies w srodku lub zupelnie na zewnatrz :) w ogole - kiedys chcialam byc wreszcie dorosla itd, teraz - nieeeeee! pragne zostawic w sobie jak najwiecej dziecinnosci :) chyba kazdy taki okres przechodzi...
 

Romeo

Cichy Podglądacz
Nie wiem co masz na mysli mowiac sam na sam. Rozmawialem z nia w 4 oczy, ale to byla rozmowa typu jak leci. No ale o czym innym ja moge z nia porozmawiac? Nie chodzi juz o bariere jezykowa. Nawet z 22 letnia polka nie wiedzialbym oczym rozmawiac w 'transie zakochania'.
 

Romeo

Cichy Podglądacz
Acha, bo masz dosc inteligentne komentarze. Precyzyjne wyrazanie swoich uczuc partnerce i na odwrot ma duze znaczenie, ciekawe czy bedziesz o tym pamietal po slubie.

Anyways, prosze o jakies porady w zwiazku z tym co napisalem.
 

Szarka

Erotoman
Romeo - będę być może bardzo nie miła ale NIGDY nie interesowali mnie młodsi faceci, bowiem są emocjonalnie zawsze bardzo do tyłu. Dziewczyna ma 22 lat jak piszesz, ja już w tedy myślałam o tym aby czuć się dobrze i stabilnie w związku, chciałam czuć dorosłość i niezależność mężczyzny, żaden 17 latek nie byłby w stanie mi to dać.
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Ja się zawsze wyrażam bardzo precyzyjnie, chyba, że wiem, że w danym momencie precyzja skończyłaby się dla mnie mało fajnie (sankcje ze strony dziewczyny). Denerwuje mnie też kiedy ludzie owijają w bawełnę albo zanim podadzą mi informację na której mi zależy poznam życiorys połowy ich znajomych jeśli rozumiesz o co mi chodzi.

Co do zagajenia, skoro to twoja znajoma to nie podejdziesz do niej jak do obcej w pubie. Porozmawiaj poprostu, wypytuj o różne rzeczy. Nie martw się, prawdopodobnie nie uzna (przynajmniej przez jakiś czas) że się w niej zakochałeś bo ostatecznie nie masz tego wypisanego na czole. Więc trochę luzu, dużo wiary w siebie i do dzieła.
 

Manveru

Podrywacz
To Cię Aprilku Romeo dowartościował :p

Wypisanego na czole może nie ma, ale kobieta ponoć potrafi wyczuć zainteresowanie sobą ze strony faceta.

Szarka - boleśnie, acz prawdziwie. Romeo, nie odbieraj tego za regułę, ale też nie dawaj sobie zbyt wiele nadziei. Bądź co bądź, nie jesteś nawet pełnoletni, a ta magiczna osiemnastka też stwarza jakiś tam pozór dojrzałości w oczach innych ludzi.

Oczywiście dużo ważniejsze jest zachowanie. Może na początku nie udawaj zdobywcy i nie próbuj jej poderwać, tylko staraj jej pokazać się z najlepszej strony. Zacznij pojawiać się niby to przypadkiem na jej drodze, stać się kimś wartym uwagi. Po pewnym czasie sama powinna Cię zauważyć, a jeśli się odpowiednio postarasz, to zacznie się Tobą interesować. Mięta pachnie intensywnie.

Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry