• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy prezerwatywa + stosunek przerywany wystarczy?

gonia

Erotoman
shizofrenik napisał:
słyszałem o tym że był jeden przypadek na ileś tam tysięcy że po tabletkach ktoś był w ciąży acha wskaźnik podaje stan kiedy tabletki są dobrze stosowane...zresztą zobacz gss durexa
wiesz ja znam przypadek gdzie dziewczyna brala proszki a wlasnie drugie dziecko jest u niej w drodze :) ale to dlatego ze po prostu brala proszki kiedy jej sie podobalo raz rano raz wieczorem czasem zapomniala i tak wlasnie doczekala sie dzidziusia :)
 

Szarka

Erotoman
Endrju- uważa, że pigułki Wam wystarczą, zdarzaja się wypadki zajścia w ciąże ale to naprawde baaardzo rzadko. Co do prezerwatywy, chrni nie tylko przed ciąża ale również przed chorobami wenerycznymi, a o tym sporo osób zapomina, większość mówi: mnie to niedotyczy ...
 

młoda

Podrywacz
Ten niewielki procent przypadków zajścia w ciążę podczas stosowania tabletek dotyczy tylko i wyłącznie błędów kobiety (wymioty, nieregularne połykanie pigułki, zapominanie o niej).
 

Szarka

Erotoman
młoda napisał:
Ten niewielki procent przypadków zajścia w ciążę podczas stosowania tabletek dotyczy tylko i wyłącznie błędów kobiety (wymioty, nieregularne połykanie pigułki, zapominanie o niej).

młoda nie tylko niestety , nie tylko
 

młoda

Podrywacz
Nie? :shock: Czytałam bardzo dużo o tabletkach w necie i wiele wypowiedzi lekarzy i mówili oni, że ten niewielki procent dotyczy tylko nieprawidłowego przyjmowania... :/ To ja już sama nie wiem, ale szczerze mówiąc wolę wierzyć, że tabletki same w sobie są 100% pewnościa :oops:
 

sii

Biegły Uwodziciel
lekarzy duzo mowi takze ze stosujac prezerwatywy mam 100% jezeli dobrze sie zalozy i zadba o nawilzenie. zapewne wiekszosc pekniec to rzeczywiscie wina uzytkownikow - ale ja nie jestem przekonany ze wszystkie
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Zajście w ciążę mimo prawidłowego stosowania tabletek, według wszelkich zasad i kanonów jest mam nadzieję naprawdę marginalnym przypadkiem, czymś uwarunkowanym czy tak bardziej na zasadzie loterii żeby nikt nie spał spokojnie...?
 

sii

Biegły Uwodziciel
no raczej .. moja kolezanka ( 23/24 lata ) zaszla w ciaze pomimo tego ze brala zawsze . poszla do ginekologa i sie pytala cyz jest w ciazy - okazalo sie ze juz prawie miesiac a pigulki mialy byc przeterminowane..........problem w tym ze data sie zgadzala
 

Szarka

Erotoman
Yoss - wystarczy wejśc na jakiekolwiek forum dla rodziców, a raczej mam i poszukać posty o tej tematyce, zobaczysz jak wiele kobiet mimo odpowiedniego stosowania pigułek jest obecnie mamami.

Fakt - faktem jest to naprawdę malutki procencik co do ogółu.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Mnie tam nie robi mały procencik od ogółu :? Różnie to może być przecież...prawdę mówiąc jestem lekko confused. Nie mogło być w przypadku tych mamusiek prawidłowego stosowania, ale źle dobranych tabletek, albo nie działały one z powodu jakiś specyficznych, rzadkich uwarunkowań itp. ich organizmów czy coś?
 

p1tbull

Seks Praktykant
To ja wam poweim tabletki daja 99,8 % bespieczenistwa stosowane wraz z prezerwatywa najlepiej ("Durex" kupiony w aptece), da wam pewnosć i bedziecie mogli konczyc w srodku :D.

Takie jest moje zdanie :wink:
 

młoda

Podrywacz
sii napisał:
no raczej .. moja kolezanka ( 23/24 lata ) zaszla w ciaze pomimo tego ze brala zawsze . poszla do ginekologa i sie pytala cyz jest w ciazy - okazalo sie ze juz prawie miesiac a pigulki mialy byc przeterminowane..........problem w tym ze data sie zgadzala

Czyli koleżanka była w ciąży? Może brała zawsze, ale w międzyczasie zdarzyła się jakaś biegunka, problemy z żołądkiem... :/
Ja jednak wolę wierzyć, że pigułka daje 100% pewności, jeśli będę prawidłowo używać :/
 

sii

Biegły Uwodziciel
p1tbull napisał:
To ja wam poweim tabletki daja 99,8 % bespieczenistwa stosowane wraz z prezerwatywa najlepiej ("Durex" kupiony w aptece), da wam pewnosć i bedziecie mogli konczyc w srodku :D.

Takie jest moje zdanie :wink:

najlepiej to kastaracja , pigulki ,zastrzyki ,plastry , spirale , 4 gumki , 5 wkladek dopochwowych, spirale do srodka no i obowiazkowo 5 kg postinoru na koniec
 

p1tbull

Seks Praktykant
i co jeszcze zrubcie sobie zabieg na wyciecie jajnikow to bedzie dobrze i bez kastracji i pigulek i to bedzie stu procetowa ochrona :lol: :lol:. Ja jednak dalej uwazam ze pigółka+durex=bezpieczny sex :wink:
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Wszystko super, ale nie mówiąc o tym że gumki są fe, (lista minusów jest długa) to jednak durexy razem z pigułkami już trochę kosztują. No chyba że ktoś kocha się raz na miesiąc, ale co ma zrobić para która robi to powiedzmy co dzień, dwa albo wiele razy jednego??!!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry