• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy prezerwatywa wystarczy na pierwszy raz?

Status
Zamknięty.

Stragler

Cichy Podglądacz
Witam. Mam pytanie czy podczas pierwszego razu z moja partnerka wystarczy sama prezerwatywa?? On powiedziala ze jej sie nie usmiecha branie jakis tabletek?? Jezeli tak to jak przezrwatywa jest najlepsza i jakie sa ich ceny??

Pozdrawaim Stragler.
 

Szarka

Erotoman
Jeżeli chodzi o prezerwatywy cóż, różnie z nimi bywa znam 5 kobiet, których dzieci mozna nazwać "durexowe" ;) Ale mnie jak narazie nie zawiodły, z tym, że stosowaliśmy je tytlko w wyjątkowych sytuacjach- czyli takich gdy nie mogłam stosować pigułek. Koniecznie prezserwatywy kupujcie w aptece, gdzie są przechowywane w odpowiedniej temperaturze.

Żadna antykoncepcja nie daje 100% gwaqrancji, proponuję dodatkowo zabezpieczyć się żelem antykoncepcyjnym.

Tabletki wg. mnie to najwygodniejsza forma antykoncepcji, jeżeli nie odpowiadają Twojej partnerce może zdecyduje się na plastry antykoncepcyjne ? lub zastrzyk hormonalny który wykonuje się 1x w miesiącu.

Pozdrawiam Szarka
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
zastrzyk wykonuje się także raz na TRZY miesiące- depo-provera.

mój pierwszy raz- z prezerwatywą. Wcześniej ćwiczyliśmy jej zakładanie. Robilismy experymenty z kondomkami;) I jets ok! Kochaliśmy się parenaście razy z prezerwatywą i super. Zadowoleni jesteśmy;)
Ale dobrym pomysłem jest połączyć prezerwatywkę z kremem lub globulką... miłych przeżyć!
 

sii

Biegły Uwodziciel
no ja to wiem ze z moim Aniolkiem to tylko gumki odpadaja pigulki krem ..? moze ale napewno nie od razu zreszta prezerwatywy chyba nigdy nie pekaja jezeli sie ich dobrze uzywa tj np naklada a nie wydaje mi sie zeby durexy mialy wady podczas produkcji to juz raczej nie tak klasa prezerwatyw ktore przy najmniejszych ruchach pekaja :| i tak ciezko sie nie stresowac jednak watpie zeby kiedykolwiek przydazylo mi sie takie cosa powiedzialem globulki nie bardzo mi pasuja ewentulanie krem moze ale jak juz powiedzialem mam mloda partnerke zreszta ja tez nie jestem duzi tj chodzi o wiek :lol: i wydaje mi sie ze gumki sa najlepszym rozwiazaniem

ps. ale wydaje mi sie ze nie mozna byc do konca pewnym co do np kremu jak m.in delfen + gumka mozliwe jest ze krem rozpusci latex i bedzie mniej wytrzymaly rozne sa na ten temat opinie jednak wydaje mi sie ze trudno dowiedziec sie jaka jest prawda :> jedni mowia ze stosowanie z gumka jest lepsze bo jak sie cos stanie to krem jest od razu na miejscu ale inni ze lepiej nie bo moze uszkodzic gumke i lepiej od razu po stosunku sam mam taki dylemat : ) szczegolnie ze napisalem wyzej o co chodzi mniej wiecej a tableki odpadaj bo mja nie moze z powodow zdrowontnych
 

sii

Biegły Uwodziciel
no tak ale to jest promowanie nautlranych srodkow antykoncepjic nie wydaje mi sie zeby ci mieli racje :>
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
no nie ma to jak stronki npr-u;)
każdy chwali swoje i próbuje pograżyć konkurencję. NPR to konkurencja prezerwatyw..;)
Nawet jeśli to prawda to i tak lepiej używać kondoma niż bez gumki!! :wink:
 

sii

Biegły Uwodziciel
nie no nie tylko o to mi chodzi wybralem juz jakie ale tam napisalem wiecej w ostatnim poscie o co mi biega : ) chodzi tez o kremik; )

zrezta niszczy mnie ilosc komenatrzy na tej stronie ze pekaja :> i gdze tu lezy prawda ? gdzie ten bezstersowy sex ?
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
jak ktoś używa dwóch naraz czy smaruje prezerwatywę masłem żeby lepiej wchodziło to sie nie dziwię że pękają. po prostu niewłaściwe użycie. prezerwatywa może sie zsuwać, ale pękanie to już przegięcie- wynika jedynie z naprawdę niewłaściwego użycia. Pobaw się gumką i zobacz jaka jest mocna- ile mieści wody, powietrza, spróbuj ją porozciagać a może zaufasz gumce :wink:
 

Szarka

Erotoman
sii napisał:
nie no nie tylko o to mi chodzi wybralem juz jakie ale tam napisalem wiecej w ostatnim poscie o co mi biega : ) chodzi tez o kremik; )

zrezta niszczy mnie ilosc komenatrzy na tej stronie ze pekaja :> i gdze tu lezy prawda ? gdzie ten bezstersowy sex ?


Bo rzeczywiście pękają w trakcie stosunku, bywam sobie na pewnym forum dla kobiet i często rozmowa toczy się na temat antykoncepcji min. prezerwatyw i uwierz baaaardzo dużo kobiet poczęło dzieci właśnie przez pęknięcie prezerwatywy ( przykładowo córeczka mojej sąsiadki, chrzesniak mojego męża itd. itp ), mimo iż odpowiednio je stosowano.
 

sii

Biegły Uwodziciel
hmmm to dosc ciekawa sprawa bo przeciez nie wierze ze pekanie jest tak dosc czeste i nigdy w to nie uwierze ale jednak boje sie ze to wlasnie mi sie moze przydac jeszcze podczas mojego pierwszego i bedzie zle potem
zreszta jak juz napisalem nie wiem czy krem do gumki to dobry pomlysl niby dodatkowe zabezpieczenie i prezerwatywy durex sa tesotwane z delfenem i wszystko jest ok ale czy istnieje mozliwosc ze oslabi to gumke i przez to peknie :\ ? a jeszcze jedno pytanie czy przy stosowaniu takiego kremu mozliwejest ze podczas minetki bede go zlizywal :> ?

ps. skad wiesz ze uzywane byly prawidlowo ?
 

Gangrel

Seks Praktykant
Nie mozna powiedziec "pekanie jest tak czeste". Czesto sie o tym czyta, bo ludzie o tym pisza. Malo kto napisze posta o tresci "Wlasnie sie kochalem. Prezerwatywa nam nie pekla."

W wiekszosci przypadkow nie peka, ale o tym przeciez nie warto pisac postow.
 

sii

Biegły Uwodziciel
tak ale to nie jest zachecajace :D szczegolnie dla mnie nie podoba mi sie zeby w wieku 18 lat bawic dziecko no pewnie by do tego nie doszlo ale pekniecie prezerwatywy za 1 razem kupa stresu zapewne trzeab by bylo po piguly leciec ;/ a o to zeby sie uprzedzic i potem bac coraz bardziej nie tak trudno ;/ moja nie moze brac hormonow ;/ zreszta i tak wydaje mi sie ze za mloda na to jest w zasadzie to o krem tez bym sie bal zeby Jej nie uczylil itd itd ale jezeli on by dodatkowo zabezpieczal no i bylbym pewien ze nie zmniejszy wytrzymalosci gumki to czemu nie

wszystko jeszcze przedemna ale sie o to martfie :cry:
 

sii

Biegły Uwodziciel
a ktos uzywa unimili ? albo zna jakis link z dokladnymi opisami tak jak na stronie derexuF ? moze durexy sa mocno przereklamowane i dobrze by bylo zapoznac sie z konkurencja :p

aha a moze kupowac prezerwatywy ze od razu ze srodkiem plemnikobojczym ? np te z unimilu z plemnikobojczym

ps ztego co widze to najczesciej kupowane to wlasnie unimil careness z plemnikobojczym za nie cale 3 zeta :|

ps i tu sie rozgrywa dylemat jaka jest najlepsza :D no nie wiem u mnie w gre wchodzi kilka :
durex:classic,elite,extra safe
unimil:te za 3 zeta z plemniobojczym
zresta durex nie ma zadnej z plemnikobojczym :| czyli krem trzeba zakupic ale czy jest potrzebny ._. ? jak peknie to i tak pewnie sie bedziemy tak samo stresowac
 

Szarka

Erotoman
Nikt i nic nie da Ci 100% gwarancji, że wszystko będzie ok. Współżyjąc MUSICIE się z tym liczyć, że za swoje poczynanie możecie ponieść w razie czego konsekwencje. Bardzo dobrze, że piszesz o swoich obawach i lęku, to świadczy chyba o Twojej dojrzałości. Co do pigułek antykoncepcyjnych jest ich bardzo sporo o przeróżnej zawartości różnych hormonów. Przeciwskazań do ich brania nie jest zbyt dużo. No chyba, że Twoja partnerka ma wyraźne przeciwskazania od lekarza do ich zażywania.
Co do kremów i globulek antykoncepcyjnych można śmiało je łączyć ze stosowaniem prezerwatyw i niczym one nie umniejszają w ich skuteczności. Uważam, że prezerwatywa w połączeniu z kremem to dobry wybór. Co do marek prezerwatyw sotosowaliśmy unimil i pepino, z obydwu firm byliśmy zadowoleni.

Pozdrawiam - Szarka
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry