• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy prezerwatywa + stosunek przerywany wystarczy?

emila

Cichy Podglądacz
heh...całkiem niedawno miałam problema z robieniem chłopakowi dobrze usteczkami, martwiłam sie o aparat na ząbkach no ale muszę sie pochwalic, że lodziki mi wychodzą świetnie (wystarczy popatrzec na jego mine kiedy to robie..mmm), aparacik w niczym nie przeszkadza. no i ostatnio przezyłam z moim facetem swoj pierwszy raz... :) moze niebo to nie bylo, ale chmury na pewno ;) troche bolalo na poczatku, ale pozniej juz bylo wszystko okejowo. moje wątpliwosci dotycza teraz zabezpieczenia. no bo jak narazie stosujemy sama gumke. no i to jest cos takiego , ze on przed koncem wycofuje sie i "wybucha" poza mna ;) czyli taki jakby stosunek przerywany tylko z gumka. wiec mi sie wydaje ze nie ma raczej wiekszych szans na wpadke... no i powiedzcie mi, czy taka taktyka wystarczy, czy moze jeszcze dodatkowo zaopatrzyc sie w krem plemnikobojczy?? np delfen? bo podobno dluzej dziala od globulek, a poza tym te podobno sie pienia no i trzeba je stosowac tuz przed stosunkiem
bardzo prosze o rade. i jesli ktos wie to prosze tez o podanie ceny delfena. z gory dzieki. licze na Wasza pomoc :)
pozdroofka
 

gonia

Erotoman
ja rowneiz jestem za tabletkami ale wydaje mi sie ze skoro twoj facet nawet w gumce nie konczy w tobie to ryzyko nie jest duze
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Pytanie kiedy mu to się "znudzi"? Bo jakoś nie wierze żeby w niekończoność podchodził entuzjastycznie do kończenia "poza" ...
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Hmm seksuolog mi kiedyś mówił, a właściwie nam w szkole na spotkaniu, że gumka i delfen starcz na początek, tzn. czy początkowych stosunkach i można kończyć normalnie wewnątrz. A na dłuższą metę pigułki są, że tak się wyrażę bardziej opłacalne, bo taniej wychodzi.
 

Mołotov

Cichy Podglądacz
A ja bym odradzał wszystkim tabletki! Moim zdaniem nie są do końca bezpieczne ponieważ doprowadzają do pewnych zmian w organizmie kobiety. Kiedy sie je bierze nie ma owulacji tak? więc to nie jest do końca normalne i później mogą wyniknąć komplikacje z dziećmi...
 

Szarka

Erotoman
Mołotov ! gdyby nie pigułki nie miałabym teraz synka !!! dzięki tabletkom antykoncepcyjnym go mam, obnizyły mi znacznie poziom testosteronu !

ech denerwują mnie takie przestarzałe poglądy ... :evil:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Właśnie tabletki teraz mają bardzo małą ilość hormonów i nie są już tak groźne jak te stare. Poza tym one nie blokują okresu, tylko go regulują co do dnia :p Bierze się je 21 dni w miesiącu, a potem jest normalna miesiączka i znowu się bierze. Niektóre (nie wiem czy już wszystkie, czy tylko dalej niektóre) mają podzieloną ilość hormonów zgodnie z cyklem menstruacyjnym kobiety, więc nie wiem gdzie się Mołotov naczytałeś, że aż tak szkodzą :roll:
 

młoda

Podrywacz
Możesz używać środka plemnikobójczego i dodatkowo gumki, ale pozwól swojemu chłopakowi kończyć "w". Nie wytrzyma długo, jeśli ciągle zamiast myśleć o was, będzie myślał czy już ma wyjść czy jeszcze troszkę.
Btw polecam tabletki - zero stresu :)
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
tabletki antykoncepcyjne porównaj sobie do antybiotyków.
Obydwa medykamenty posiadają zarówno dobre i złe strony dla organizmu, ale jakos na antybiotyki nie narzekasz.

Tabletki antykoncepcyjne m.in. zmniejszają ryzyko zachorowań na raka jajnika i endometrium, leczą torbiele, regulują cykl miesiączkowy, działają antykoncepcyjnie. A że czasem mają skutki uboczne? Tak jak antybiotyki.

Najlepiej, będąc facetem nie majacym pojęcia o kobiecym organizmie, kobiecych potrzebach, powiedzieć "Sądzę, ze tabletki są złe, bo ingerują w organizm". No sorry, ale piwo czy wódka też ingerują w organizm!
 

sii

Biegły Uwodziciel
wiesz tak sie sklada ze o antybiotykach tez moglbym sporo napisac ( :| ) ale nie bylo jeszcze takiego tematu. ale nie o tym mialo byc... :f


ja nigdy nie napisalem ze jestem przeciwny stosowaniu tabletek - hezeli dokladnie przeczytasz moje posty to nawet zobaczysz ze uznalem ze tabletki w moim zwiazku tez napewno znajda miejsce - chodzi tylko o to ze duzo ludzi mysli ze one sa 100% cacy a tak niejest. po wieloletnim stosowaniu napewno zostawia slad.

jasne ze wielejest takich rzeczy jak antybiotyki , pigulki ant. , alkohol, w powietrzu jest multum zanieczyszczen a to co jemu zaopatrzone jest czesto w niebagatelne ilosci substancji chemicznych ( E - pochodne ._." ).
jasne ze z dnia na dzien sie od tego nie umiera ale wystarczy sie zastanowic ile osob umiera na nowotwory dzisiaj - szczegolnie ze uwarunkowania genetyczne do tej choroby ma 5 razy mniej osob . skad niby wziela sie SEPSA i tym podobne przyczyny zgonow mlodych osob - ktore powinny miec z zalozenie silne orgaznimy.

Co to wypowiedzi Mołotova to sie i tak przeciez nie zgodze bo to nie ma sensu :) . jezeli dziewczyna bierze tabeltki to chyba nie ma takiego przypladku kiedy potem miala problemy z zajsciem w ciaze ; ) ja tylko napisalem to od innej strony tak czy inaczej odnosi sie do szkodliwosci :) wsyzstko jest dla ludzi ... ale ,,z umiarem"
 

gonia

Erotoman
sii napisał:
wiesz tak sie sklada ze o antybiotykach tez moglbym sporo napisac ( :| ) ale nie bylo jeszcze takiego tematu. ale nie o tym mialo byc... :f


ja nigdy nie napisalem ze jestem przeciwny stosowaniu tabletek - hezeli dokladnie przeczytasz moje posty to nawet zobaczysz ze uznalem ze tabletki w moim zwiazku tez napewno znajda miejsce - chodzi tylko o to ze duzo ludzi mysli ze one sa 100% cacy a tak niejest. po wieloletnim stosowaniu napewno zostawia slad.

jasne ze wielejest takich rzeczy jak antybiotyki , pigulki ant. , alkohol, w powietrzu jest multum zanieczyszczen a to co jemu zaopatrzone jest czesto w niebagatelne ilosci substancji chemicznych ( E - pochodne ._." ).
jasne ze z dnia na dzien sie od tego nie umiera ale wystarczy sie zastanowic ile osob umiera na nowotwory dzisiaj - szczegolnie ze uwarunkowania genetyczne do tej choroby ma 5 razy mniej osob . skad niby wziela sie SEPSA i tym podobne przyczyny zgonow mlodych osob - ktore powinny miec z zalozenie silne orgaznimy.

Co to wypowiedzi Mołotova to sie i tak przeciez nie zgodze bo to nie ma sensu :) . jezeli dziewczyna bierze tabeltki to chyba nie ma takiego przypladku kiedy potem miala problemy z zajsciem w ciaze ; ) ja tylko napisalem to od innej strony tak czy inaczej odnosi sie do szkodliwosci :) wsyzstko jest dla ludzi ... ale ,,z umiarem"
nic nie jest 100% cacy no chyba ze brak sexu
 

Endrju

Nowicjusz
Ale stosując tabletki dalej wskazane jest używanie gumek?? Bo ja już nie wiem jak trzeba. Czy gumka + tabletki czy same tabletki. Tzn czy biorąc tabletki nie trzeba już używać gumek? Bo mi sie zdaje ze raczje trzeba, ale się pytam ;]
 

shizofrenik

Seks Praktykant
słyszałem o tym że był jeden przypadek na ileś tam tysięcy że po tabletkach ktoś był w ciąży acha wskaźnik podaje stan kiedy tabletki są dobrze stosowane...zresztą zobacz gss durexa
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry