• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy połykasz lub połknęłabyś nasienie swojego partnera ?

Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Lekki wykop, bo nie łapię... Kiedy mężczyzni klękają między naszymi udami i wylizują wszystko do ostatniej kropli, to wszystko absolutnie fine. Natomiast w drugą stronę pada takie, a nie inne pytanie... A czym się różni jedno od drugiego? Niech ktoś mądry mi wytłumaczy to zjawisko, bo jakoś nie potrafię dostrzec różnicy pomiędzy zlizywaniem kobiecych płynów od połykania męskich. Ale może ktoś żyje dłużej na tym świecie i wie lepiej...?
Słuszna uwaga. Ale może różnica jest w smaku bądź ilości obu wydzielin? ;)
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
OK., może czasami daleko obydwu płynom do smaku najlepszego wina na świecie, a ilość czasami może wzbudzać mieszane uczucia, ale chodzi o sam fakt, nazwijmy to, konsumowania. Raczej się nie spotkałam, by mężczyźni mieli takie dylematy, co kobiety...
Otóż to. Lubię dojść w ustach kobiety ale nie wymagam od niej by połknęła bo wiadomo, że może to nie podchodzić. Natomiast jako facet uwielbiam robić minetkę i w tym przypadku im więcej soczków wyplywa tym bardziej jestem zadowolony 😁
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
W zasadzie pytanie nie jest skierowane do mnie, więc odpowiem z przyjemnością :LOL: Nie umiem sobie wyobrazić wyraźnego powodu, żeby mieć z tym problem (w obie strony) jeżeli: a) seks był udany jak wykopki za Gierka; b) partnerzy lecą na siebie jak małe gryzonie. Ale to jest projekcja mojego podejścia. Ludzie nie są z marcepanu i nie pachną lawendą, a seks nie jest tańcem motyli w jałowym powietrzu :D W łóżku jesteśmy zwykłymi zwierzakami i jeśli idziemy na całość, nie zajmujemy się kalkulacją, to nie ma znaczenia jak co smakuje. Zachowujemy się jak na zwierzaki przystało :D Kiedy w łóżku jest jak należy, to po prostu mam ochotę zjeść żonę w całości :LOL: I wygląda na to, ze w drugą stronę jest tak samo - chociaż to wyłącznie wnioski, bo nie pytałem na wszelki wypadek :ROFLMAO: Ostatecznie nie widzę drastycznej różnicy między takimi praktykami, a zwykłym pocałunkiem - no może poza tym, że za to drugie straż miejska nie przegania z parku :p
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Lekki wykop, bo nie łapię... Kiedy mężczyzni klękają między naszymi udami i wylizują wszystko do ostatniej kropli, to wszystko absolutnie fine. Natomiast w drugą stronę pada takie, a nie inne pytanie... A czym się różni jedno od drugiego? Niech ktoś mądry mi wytłumaczy to zjawisko, bo jakoś nie potrafię dostrzec różnicy pomiędzy zlizywaniem kobiecych płynów od połykania męskich. Ale może ktoś żyje dłużej na tym świecie i wie lepiej...?
Zyję dłuzej i wiem to samo😄 Przypusczam, że chodzi tu o okoliczności w jakich dochodzi do "pobierania" płynow np. bukkake. W wydaniu meskim dosc trudne w realizacji:);)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry