• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy można nim coś zrobić? Penis 14,5 cm

Status
Zamknięty.

karol14

Cichy Podglądacz
Witam
Chodzi mi głównie o to czy moim ( nie wiem jak wy mierzycie ale ja mierze od boku penisa ) można zadowolić kobietę bo szczerze mówiąc od roku jak jestem z dziewczyną usłyszałem może ze trzy razy ze było jej "zajebiscie" tak to zawsze ja skonczylem i zajmowalem się nią ustnie :D jakie były by dobre pozycję na mojego maluszka 14,5 bez dociskania do kości .



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kokotka

Cichy Podglądacz
To racja,rozmiar nie jest aż tak bardzo istotny,ważniejsza będzie tutaj sztuka kochania,to jak podejdziesz do swojej partnerki,z wyrozumiałością oraz czułością,wówczas na pewno bezie zadowolona:)
 

PanTak

Seks Praktykant
Mam identyczną długość bo bez dociskania 14 cm. Po dociśnięciu do kości 15.5 i grubość trochę ponad 13 cm.
Masz normalnego fiuta i chyba nawet grubszego od mojego? :).
Średnia krajowa zmienia się co chwilę,ale taka norma to od 12-16 cm.
Jak mierzyłem? od nasady od góry{prawidłowy jest z lekkim dociskaniem do kości łonowej}. Dlatego w łóżku nie powinieneś narzekać.
Trochę więcej wyobraźni :eek: i braku zahamowań,a partnerka sama będzie się prosić o seks :p
 

karol14

Cichy Podglądacz
Dzięki wielkie, od przeczytania waszych komentarzy nie było stosunku bez orgazmu (jej). O wiele pewniej się teraz czuje i na własnym przykładzie dowiedziałem się, że nie rozmiar a jakość ma znaczenie :D
 

SexWibracje

Nowicjusz
Coś w tym jest,nie przejmuj się rozmiarem,tylko szukaj odpowiedniej sztuki kochania i na tym się skup. Warto też pomyśleć o lekkim urozmaiceniu,wybierz gadżety erotyczne,zaskocz czymś swoją partnerkę:)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry