• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy mogę powiedzieć dziewczynie co mi się w niej nie podoba?

Status
Zamknięty.

MATIsmg

Nowicjusz
NIe wiedziałem gdzie ten temat umieścić, no i zdecydowałem sie tu go wpisac. Chciałbym sie dowiedziec czy wypada (czy mozna) mowic dziewczynie co sie w niej mi nie podoba (ale tak delikatnie) i czy mogłaby cos robic zeby to zmienic. Np. jak w temacie w "Sprawy kobiet" z piersiami które traca jędrność..... z góry dzięki...thX
 

Szarka

Erotoman
no ze mna byloby trudno - jezeli ktos mnie kocha, to taka jaka jestem, nie bede sie dla nikogo zmieniac -akceptuje siebie taka jaka jestem i to jest dla mnie wazne. Jezeli ktos tego u mnie nie toleruje - to zegnaj.

No chyba, ze chodzi o konstruktywne uwagi typu: nie badz az taka zlosliwa, sproboj spojrzec na to z innej strony, nie poddawa sie, popracuj nad soba itp. Albo male uwagi kosmetyczne tnp. kochanie ladniej Ci w jasnych wlosach, w pasemkach jeszcze lepiej, nie maluj sie, zmien kolor cieni itp. to tak, to owszem.

Ale jezeli ktos wymagalby ode mnie zmian w wygladzie, co to to nie. Z moim mezem rozmawialm jeszcze przed slubem dlugie godziny na temat pozniejszych zmian ciala, upewnialam sie, czy w chorobie , po porodzie itp bedzie mnie akcceptowal. I sprawdzilo sie nie raz, po porodzie bardzo przytylam, w czasie choroby i brania sterydow jeszcze wiecej ... a mimo wszystko moj maz nie zwraca na to uwagi i bardzo mnie kocha, a ja sie ciesze, ze mam tak kochanego meza.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
no sorry, ale co chcesz? "Kochanie, urosnij jeszcze 10 cm, jesteś za niska". "Kochanie, katuj się przez 3 miesiące i schudnij dla mnie 10 kilo, wolę chudsze".

Ja bym od razu rzuciła takiego faceta, gdyby mi powiedział coś takiego. To nieodpowiedzialne, szczeniackie. Związkiem tego nazwać nie można.

Wypada powiedziec to, o czym wspomniała Szarka.

A co byś zrobił gdyby ci twoja dziewczyna powiedziała: "Ej, Mati, zmień sobie ryj, bo masz beznadziejny!".
 

MATIsmg

Nowicjusz
Ja widzę ze na tym forum to nie mozna wszystkiego pisac jednak.....wszystko wyolbrzymiacie..... CHCECIE MIEC ZAWSZE RACJE....
 

sii

Biegły Uwodziciel
odkrywca jestes :D w.m : nie mozesz powiedziec dziewczynie ze jest brzydka itp bo to niewypada :p napewno jest mozliwosc zagadania na temat ujedrnienia biustu :p ale nie w sposob taki ze ,,ten mi sie nie podoba" czy cos
mozna zaporoponowac wposlny basen ;p przyjemne z pozytecznym ; )

dla mnie to jest tak ze jezeli chodzi o wyglad to wiadomo ze cudow sie nie zrobi i nie ma po co nawet probowac - jest sie takim jakim sie jest a druga osoba jezelis ie na to pisze to akceptuje. a potem nie powinna nalegac na zmiany. jezeli chodiz o mnie to tez moge sie relaksowac na piwku przy kompie itd itd z kumplami imprezzki :D ale ja wole ograniczyc alkoholik czasem kcal i zrobic sobie kratke na brzuszku :D przeciez wiem ze moja dziewczyna tego odemnienie wymagala ale co z tego jezeli moze byc lepiej :lol:
 

Szarka

Erotoman
MATIsmg napisał:
Ja widzę ze na tym forum to nie mozna wszystkiego pisac jednak.....wszystko wyolbrzymiacie..... CHCECIE MIEC ZAWSZE RACJE....

Co wyolbrzymiamy ? chciales znac nasze zdanie, to sie nim z Toba podzielilismy. PO co pytasz skoro tak naprawde nie chcesz czytac naszych wypowiedzi ?

To jest forum i powinienes sie liczyc z tym, ze nie zawsze uslyszysz to co chcialbys slyszec.

W czym chcemy miec zawsze racje ? Nie upieram sie przy swoim jezeli argumenty sa rzeczowe, tak np. bylo w dlugiej dyskusji pomiedzy mna a sii na temat sexu bez uczuc, mysle, ze na pewny sposob zrozumialam i zaakceptowalam to co sii mial mi do przekazania.

Wiec niepotrzebnie sie wsciekasz, a powinienes jasniej sie wypowiadac.
 

MATIsmg

Nowicjusz
no własnie nie chodzi mi tu o 10 kg tylko o delkatne uwagi (napisalem w nawiasie) a z reszta chce zakonczyc ten temat : )
 

gonia

Erotoman
sii napisał:
gonia napisał:
sii napisał:
ale trzeba przyznac ze post kasiulli tryska agresja - wystarczy go przeczytac :lol:
a co miala napisac?? Przytaknac mu? no bez przesady

ten post mozna bylo napisac mniej agresywnie - widac w nim ze nie autor nie liczy sie zupelnie z druga osoba
składnia zdania troszke nie tak ale coz bywa
mniej agresywnie hmm potrafisz komus zwracac uwage popatrz czasem na siebie kasiulla naisala co myslala i miala racje
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
[quote="sii"

ten post mozna bylo napisac mniej agresywnie - widac w nim ze nie autor nie liczy sie zupelnie z druga osoba[/quote]

A co ty o mnie wiesz? Czy ja liczę sie z drugą osobą, czy też nie? Mam prawo do "tryskania agresja" tak samo jak ty masz prawo do "tryskania glupotą" :) 8) (taki żarcik ;p;p)
No bo mnie wkurza, naprawdę wkurza, gdy facet chce zmieniać wygląd swej dziewczyny. Czy on nie wie, co czuje ta dziewczyna? Że ona może płacze po nocach, bo ma kompleksy, a on jej wytyka jej kompleksy, naciska na nią, by się zmienila, gdy ona nie może. To nie jest zwiazek, miłością tego nazwać nie można. Jeżeli mu się nie podoba wygląd dziewczyny- albo niech zaakceptuje jej zalety i wady, albo niech zmieni dziewczynę, na taką która mu będzie odpowiadała- ale ideału pewnie nie znajdzie.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Oj, takiego faceta najłatwiej "uświadomić" jest zmieniając role w przedstawieniu, ciekawe jak by zareagował na to że ma urosnąć jeszcze 20cm i wyciskać na klatę 120kg :p
 

Mere

Seks Praktykant
Tak naprawdę, to nie wiemy co MATIsmg chciałby zmienić u swojej dziewczyny i chyba dobrze, że sie pyta, jak delikatnie zrwócić jej na coś uwagę. Może to chodzi o jakąś cechę charakteru? Uważam, że Szarka bardzo dobrze odpowiedziała na jego problem. Amen :wink:
 

Mael

Cichy Podglądacz
W ramach rozgrezbywania zamknietych tematow mam jedno wtracenie, raczej pytanie do Kasiulli odnosnie tego:
Ja bym od razu rzuciła takiego faceta, gdyby mi powiedział coś takiego. To nieodpowiedzialne, szczeniackie. Związkiem tego nazwać nie można.

Jestes pewna, ze tak lekko by ci poszlo rzucanie chlopaka? Znam cie na tyle na ile sama sie opisujesz na forum wiec nie mam pewnosci, ale wydaje mi sie, ze jednak nie przeszloby ci tak latwo przez gardlo "spadaj". Jak dla mnie takie cos jest nieodpowiedzialne i szczeniackie. Nazwiesz moze zwiazkiem (przykladowo) 2 lata bycia ze soba i skonczenie tego w ciagu minuty przez zwrocenie uwagi a czyjas wade?

I jeszcze jedno:
To nieodpowiedzialne, szczeniackie. Związkiem tego nazwać nie można.

Piszac takie uwagi nie zapominaj wtracac "wedlug mnie", "moim zdaniem"... etc. Pamietaj, ze to tylko twoj punkt widzenia. W takie wypowiadanie sie w imieniu ogolu bardzo mnie drazni, szczegolnie jak mam inne zdanie. (oczywiscie zawsze mozesz napisac, ze to forum i kazdy moze pisac co zechce, ok... ja tylko wyrazam swoje zdanie :) )
Uwazam, ze rozmawianie o swoich wadach i naprawianie ich dla drugiej osoby jest objawem nie szczeniackiego lecz dojzalego zwiazku. Milosc nie dotyczy tylko ducha, takze ciala. Jezeli kocham 2 osobe to chce takze zeby mi sie podobala fizycznie i jestem gotow zmienic siebie wlasnie dlatego, ze prosi mnie o to moja 2 polowka.

PS. Zaznaczam, ze to nie sa jakies ataki w strone Kasiulli, naprawde cie lubie i szanuje, ale twoj post wydal mi sie na tyle nieprzemyslany, ze nie moglem pozostac w miczeniu :).
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry