• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy macie na czyimś punkcie obsesję?

Kobieta

MarcelaMarcelina

Cichy Podglądacz
Miałam kilka obsesji na punkcie: kolegi z klasy, kolegi ze studiów i chłopaka z sąsiedztwa, tzn. syna sąsiadki. Co ciekawe wszystkich tych chłopaków łączyło jedno - byli tzw. grzecznymi chłopcami. W moich fantazjach często "zniegrzeczniam" miłych, grzecznych chłopców, a ci nadawali się do tego idealnie.
 
Kobieta

Aisza

Cichy Podglądacz
Hej, normalnie temat dla mnie! mam obsesje na punkcie faceta, z ktorym pracuje, troche starszego ode mnie z poczuciem humoru, z dołeczkami, usta ma pięknie rzeźbione , urodzonym w grudniu i spod znaku strzelca, kochankiem z bujną fantazją erotyczna . zawsze tylko tacy mi się trafiają i są mega wyposażeni i seks z nimi to przygoda. Nie mogę przestać o nim myśleć, uwielbiam jego zaczepki jego spojrzenie, powazne rozmowy , bajery, żarty i wariacje, jest niemożliwy choć uważa się za "nieśmiałego" i " grzecznego", wcale taki nie jest gdy jesteśmy sam na sam. Ech ...Jak żyć!
 
Mężczyzna

Pawko

Cichy Podglądacz
Ja w szkole średniej miałem obsesję na punkcie nauczycielki od matematyki. Młoda zgrabna z zacnymi kształtami lubująca się w obcisłych ciuszkach z dekoltami. Zawsze siedziała za biurkiem lekko pochylona do przodu. Nie zapomnę jak tłumaczyła coś koledze z ławki przed i stała z wypiętym tyłeczkiem w mojąs stronę. Ile to razy wyobrażałem sobie co bym z nią robił po lekcjach.
 

Halred

Erotoman
Kolezanka z pracy, okazalo sie ze z charakteru, poczucia humoru i sposobu myslenia jestesmy prawie identyczni. Przez cale zycie nie spotkalem takiej ktora bylaby chociaz w polowie taka-ja cos mysle, ona to mowi, ona zaczyna zdanie, ja je koncze. Niestety faceta juz ma i chociaz widzi ze pasujemy, to nie chce ryzykowac zmiany, "bo juz dlugo jestesmy razem".
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry