• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy macie na czyimś punkcie obsesję?

Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Zależy czy chodzi o fantazję czy o taką obsesję na którą są już paragrafy 😝😜
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Uwieszanie sie na nierealnej do zralizowania fantazji to nie moja działka. Owszem, mozna pobujac w obłokach o tym, jak miło by było przeleciec tego czy innego Romeo, ale okazjonalnie a nie 24/na dobe dreczyc tym mozg. W czasach nastoletnich zdarzało sie zafascynowac w jakims aktorem , piosenkarzem itp. jednak facynacje szybko mijały, gdy na horyzoncie staneła realna osoba :)
 
L

lingster

Guest
Niestety. Wolałabym mieć obsesję na punkcie jakiegoś aktora, a nie złamasa, który ma na to wylane XD ale cóż.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
No to ostro fil...

Pojechałes po bandzie, pewnie sie teraz wszystkie mandarynki trzesa w koszykach 😂
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
@Barteq1, 4 lata to szmat czasu. Co sprawiło, ze nagle wyparowała z głowy? Pojawił sie ktos inny na horyzoncie, czy fascynacja zwyczajnie zardzewiała? ;)
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Miałem w czasach nastoletnich koleżankę, z którą znałem się z widzenia. Była idealna pod każdym względem: śliczna buźka, zgrabne ciało, wiecznie uśmiechnięta i otwarta na wszystkich ludzi. Ileż ja się o niej nafantazjowałem wtedy... Uprawialiśmy seks chyba wszędzie (w moich fantazjach) :) To było takie młodzieńcze zauroczenie, ale do dziś jest dla mnie podręcznikowym przykładem stuprocentowej kobiecości.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry