• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy łączy mnie z nim tylko łóżko?

Status
Zamknięty.

weronica

Cichy Podglądacz
owszem, bronie się... mam chyba prawo żyć tak jak mnie się podoba a pozatym, zwrocilam sie do Was z pytaniem o moj zwiazek i byla dziewczyne chlopaka a nie po ocene mojej moralności
 

mara

Seks Praktykant
Hehe nie dasz Poli za wygraną, przecież nie będziesz patelnią tłumaczyć dziewczynie :D Nie da rady polityków zmienić, nie da rady dziecka oduczyć zabawy, niektórych ludzi się nie da zmienić. Dlatego jak Weronika spotkasz tą "ładną dziewczynę" staraj się być mądrzejszą od niej. Nie pytaj, od razu uderzyć :D
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Mara, Ty żartujesz, prawda?
Za co ma tak traktować tą dziewczynę?

Daje za wygraną... Z naszego społeczeństwa patologii nie pozbędę się niestety...
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
A wydawało mi się, że niegrzeczne dziewczyny z szaleńczym spojrzeniem to obraz z gimnazjum... Ale jak widać nie wszyscy z tego wyrastają...
 

Manveru

Podrywacz
Polihymka napisała...
A wydawało mi się, że niegrzeczne dziewczyny z szaleńczym spojrzeniem to obraz z gimnazjum... Ale jak widać nie wszyscy z tego wyrastają...
W gimnazjum jest raczej spokojnie. Przynajmniej u mnie.

... a potem znowu:
Kto wypina tego wina? To chyba autorkę tego tematu powinniśmy solidnie przetrzepać... Razz
Co Ty się tak na nią uwzięłaś? Fakt, aniołek to nie jest, ale nie skazuj jej tak od razu.
 

weronica

Cichy Podglądacz
mara napisał:
hehe :D jak to za co? na zaś, kto wypina tego wina.

chyba będe musiała zadziałać, bo przejrzałam dzisiaj komórke chłopaka i były od niej smski (on tez do niej pisze) i okazało się że dzis ona przyjedzie na wekend i chce się z nim umówic na piwo - jak go zapytałam czy dzisiaj mnie weżmie do siebie to powiedzial ze jest zmeczony i chce odpocząc (a wiem, ze jej napisal ze sie spotkaja)... :cry:
co robić??? wymusic na nim zeby mnie zabrał ze sobą?
 

Manveru

Podrywacz
-.- ...

Jesteś w nim tak ślepo zakochana, że nie widzisz, jak Cię robi w jajo? Może jeszcze go śledź na tym domniemanym spotkaniu. Wiele rzeczy się pewnie dowiesz.
 

weronica

Cichy Podglądacz
Manveru napisał:
Jesteś w nim tak ślepo zakochana, że nie widzisz, jak Cię robi w jajo?

co złego w tym ze go kocham? czekałam na niego tyle miesiecy i teraz nie chce go stracic

Manveru napisał:
Może jeszcze go śledź na tym domniemanym spotkaniu. Wiele rzeczy się pewnie dowiesz.

moze nawet bym tak zrobiła, ale on mieszka w innej miejscowosc, dosc daleko ode mnie i nie mam takiej mozliwosci

jak sie najłatwiej dowiedzieć czy cos miedzy nimi nadal jest???
 

mara

Seks Praktykant
weronica napisał:
jak sie najłatwiej dowiedzieć czy cos miedzy nimi nadal jest???
Nie no, co za dużo to nie zdrowo. Bloga sobie załóż, będziesz na bieżaco co się w Twoim życiu dzieje.

TO CO SIĘ DZIEJE, jest znakiem, że zostałaś olana przez faceta i to koniec. Uważam, że jesteś tylko i wyłącznie dla niego dziewczyna dla seksiku, czyli potocznie zwaną dupo-dajką czy jak to zwali jego koledzy... :D Hahaha sorry ale już, nie mogłem wy3mać i doczekać się tego właśnie momentu, kiedy zobaczysz, że każdy tutaj na forum miał rację. Moim zdaniem to koniec, mnie by już oprzytomniło dawno, jestem uczulony na trolostwo :)

Polecam raz jeszcze założyć bloga :D
 

Szarka

Erotoman
głupota do potęgi... jak można NIE WIDZIEĆ TEGO, ŻE FACET CAŁKOWICIE CIĘ OLEWA :shock: :?: :?:

Daj sobie spokój i nie upokarzaj siebie więcej ... litości :cry:
 

Manveru

Podrywacz
Może jeszcze wyjaśnijmy jedną rzecz. Nie kochasz go, tylko jesteś w nim zakochana. Ślepo.

A to duża różnica, jeśli nie wiesz.
 

Electra

Cichy Podglądacz
Cholera, musiałam się wypowiedzieć bo aż mnie oczy bolą od tych głupot.
Chodzi mi oczywiście o istotę tego tematu. Rady są ok.

weronica, na temat Twojego postępowania nie powiem ani słowa, bo szkoda mi słów, a dopiero gdybym JA coś powiedziała to wtedy może faktycznie trzeba by było zamknąć temat, bo trochę bym pojechała... :)

Sama jestem ze wsi więc opinia niech będzie uznana za obiektywną.
Powiecie,że obrażę dziewczyny ze wsi, ale kotś mądry kiedyś powiedział:
"Z "wieśniaczki" księżnej nie zrobisz"...
Przepraszam za dobitność ale jest w tym spora dawka gorzkiej prawdy.
Myślisz,że wybijesz się z tego środowiska, bo polecisz do łóżka z jednym czy drugim?
Przeleć ich tysiące, a dziewczyną ze wsi zostaniesz na zawsze, bo to nie miejsce zamieszkania określa Cię tym mianem, a Twój sposób rozwiązywania problemów i podejście do ważnych spraw, takich jak choćby miłość i seks.

A teraz do pozostałych- Jak Wy wogóle macie odwagę i czelność używać w tym temacie słowa MIŁOŚĆ...? :wink:
To na miłość wcale nie zakrawa.

Jezu, przepraszam ^^
Musiałam :roll:
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry