• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy łączy mnie z nim tylko łóżko?

Status
Zamknięty.

weronica

Cichy Podglądacz
Mam 19 lat a moj chlopak 28. Poznalismy sie rok temu na impressce gdzie duzo wypilam i poszlam z nim do łóżka. On pozniej nie dawal znaku, nie odpisywal na smsy i nie odbierał moich telefonów, mial inna dziewczyne. Ale kiedy z nią zerwal w marcu, po kilku tygodniach zaczaął ze mna byc tylko teraz juz na poważnie. Jetem bardzooo szczęśliwa!!!
Ale mam problem bo nie wiem czy on traktuje mnie na serio czy tylko chodzi mu o seks - bo nie zabiera mnie do kolegow, nie znam jego rodziny i wogóle. I jeszcze jego byla przyjezdzza niedlugo na wakacje, a kolezanka mi mowila ze ona jest bardzo ładna, mądra, ma kase i cala rodzina mojego misia ja uwielbia!! I ma jakies 23 czy 24 lata i studiuje a ja dopiero po maturze. Boje sie ze ona mi go odbije!! Jak sie dowiedziec czy mnie z nim łączy tylko łozko? i czy cos czuje do tej eks??
co Wy na to?? :(
 

mara

Seks Praktykant
Skoro Cie nie zabiera do znajomych, nie robie czegoś innego co powinien, nie przedstawił Cie rodzinie ani razu.. Może to świadczyć o tym, że facet coś faktycznie coś kręci. Na Twoim miejscu bym uważał na niego, nie tak zachowuje się 28-letni facet !! Zazwyczaj facetom chodzi o seks, ale to co napisałaś, możesz mieć rację. Zostaje Ci walczyć do końca albo się już teraz poddać.
 

weronica

Cichy Podglądacz
dowiedziałam się, że jego kumple określają mnie jako "gówniarę" i "dupodajkę"... :cry: głupio mi go zapytać czy to prawda, może cos poradzicie???
 

mara

Seks Praktykant
Napisałaś, że jestes bardzo szczęęęęęśliwa, jakoś dużo w Tobie niepewności.. ? Może sama nad sobą powinnaś się zastanowić.
 

Szarka

Erotoman
Obawiam się, że jesteś chwilową, przejściową dziewczyną, facet, który ma 28lat i myśli poważnie o związku zachowuje się całkowicie inaczej....
 

Manveru

Podrywacz
No tak, najpierw pić, a potem wzdychać. Ale dobra, rzeczy się zdarzają. Taraz powinnaś spytać się go wprost, kim dla niego jesteś. Przycisnąć go, bo inaczej się wywinie. Albo jeszcze lepiej - spytać jego znajomych; oczywiście jeśli znajdziesz kogoś, komu możesz uwierzyć.

I nie daj się dla niego zwariować. Wykorzysta to, jak w pysk strzelił. Przez to zapracowałabyś faktycznie na opinię dupodajki.

Złoo...
 

weronica

Cichy Podglądacz
W pewnym stopniu jestem nim zafascynowana - imponuje mi! Jestem także szczęśliwa, bo wiele miesięcy cierpiałam i czekałam na niego.
Wątpliwości mam spore, bo mimo że jesteśmy 3 miesiące ze sobą, znam tylko 1 jego kumpla i jego kuzynkę (dlatego nie mam z kim pogadać). On przyjeżdża do mnie, a ja byłam u niego 2 razy (mieszkamy w innych miejscowościach), znam tez jednego jego przyjaciela z którym poszlam do łóżka, żeby mu zrobić na złość.
I do tego jeszcze ta jego była która zna jego wszystkich kumpli i rodzinę - podobno świetna dziewczyna, a ja nie jestem ani madra ani zbyt ładna. Dlatego boję się, że on jest ze mną tylko dla seksu i żeby byłej zrobic na złośc (choć to on ją rzucil)... A boję sie go zapytać bo jeszcze pomyśli że jestem zazdrosna czy coś...
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
weronica napisał:
znam tez jednego jego przyjaciela z którym poszlam do łóżka, żeby mu zrobić na złość.

(...)

ja nie jestem ani madra ani zbyt ładna.
Ekhm... I masz opinię "dupodajki", tak? Kurdę... To takie dziwne...
:?
 

weronica

Cichy Podglądacz
wiem, ale nie moglam sie powstrzymac i wtedy byłam zdesperowana (to było kiedy się ze mną niewidywal) i chcialam zeby sie poczuł zazdrosny
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
O kurde... Zdesperowana... No no...
Obiecuję nie zabierać głosu w tej sprawie, bo znowu przeze mnie będzie trzeba ten temat zamknąć... :?
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Szczerze?
Przez Ciebie się wstydzę... Jestem w Twoim wieku i nie wyobrażam sobie, że mogłabym tak postępować...
Nie dziwię się, że masz taką opinię po prostu... No
 

Szarka

Erotoman
zgadzam sie z Polihymnią i nie jestem w stanie zrozumieć takiego zachowania, a najbardziej szokuje mnie Twoje zdziwienie weronico.

No wybacz ale jak inaczej nazwać takie zachowanie ? :shock:
 

weronica

Cichy Podglądacz
które moje zdziwienie??
a to, że lubie seks to naganne??? chciałam żeby zrócil na mnie uwagę i byl zazdrosny...
proszę Was o radę co teraz zrobić! to naprawdę ważne dla mnie
 

Szarka

Erotoman
zapomnieć... na jego miejscu bym Cię unikała... zachowałaś się strasznie nieodpowiedzialnie, chamsko, nie chciałabym takiej kobiety.... ewidentny brak szacunku dla własnego ciała i drugiej osoby, a potem wielkie zdziwienie czemu nazywają Cie dupodajką...nie mam zrozumienia dla głupoty
 

weronica

Cichy Podglądacz
dzieki za szczerość, ale ja nie mam sobie nic do zarzucenia - tak robi większość moich kumpeli, a on jest szansą dla mnie na wyrwanie się z domu, ze wsi, szansą na coś lepszego...
czy to źle???
 

Szarka

Erotoman
weronica napisał:
dzieki za szczerość, ale ja nie mam sobie nic do zarzucenia - tak robi większość moich kumpeli, a on jest szansą dla mnie na wyrwanie się z domu, ze wsi, szansą na coś lepszego...
czy to źle???

:shock: mnie masz swojego zdania ? swojego poglądu na życie ? czy Twoje koleżanki są dla Ciebie wzorem, że koniecznie musisz się zachowywać jak one ? Boże widzisz tę głupotę i nie grzmisz ??? :evil:

Dziewczyno więcej szacunku do swojej osoby ! I czemu facet ma być szansą na wyrwanie się ze wsi ? :shock: :shock: :shock: Możesz to zrobić sama bez niczyjej pomocy .... ręce opadają
Twój post świadczy o Twojej niezaradności, naiwności, głupocie...

Mam nadzieję, że facet da sobie spokój z Tobą - no chyba , że zmądrzejesz i masz sobą coś do zaoferowania. Bo narazie to ani rozumu ani rozsądku...
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry