• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy łączy mnie z nim tylko łóżko?

Status
Zamknięty.

Manveru

Podrywacz
Tak, tak, tak...! Już od pierwszego posta chciałem rzucić wiązanką, ale czekałem, aż się inni rozpiszą. Teraz to już nie mam nic do dodania.

Poza tym, dziewczyno, że powinnaś się zmienić. To co robisz może Cię wyrwać z Twojego środowiska. Ale co z tego, skoro potem w innym otoczeniu ludzie będą traktowali Cię gorzej? Twoją szansą na wyjście 'ze wsi', jak to nazwałaś, jest wyróżnienie się spośród tłumu. Zadbaj o siebie, szanuj się, najpierw myśl, a potem rób. Wtedy zauważy Cię ktoś, kogo i Ty od razu zobaczysz. I, wierz mi, nie będziesz wtedy żałować.

A z tym 28-latkiem to sobie odpuść. No chyba że chcesz czekać, aż on Ciebie rzuci. A raczej - Tobą.

Powodzenia.
 

weronica

Cichy Podglądacz
On takze nie jest swiety - imprezy, panienki ale wierze ze chce ze mna byc...
Wy ta poważnie myślicie, ze ze mna łączy go tylko seks ze nie uda nam sie stworzyc czegos na stale??? :(
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Tobie przyjdzie do głowy coś głupiego i prześpisz się z innym... Nie no... Napewno macie szansę na poważny związek...
A jak on reaguje na Twoją opinię? Napewno jest dumny, że ma taką rozrywkową dziewczynę...
 

Szarka

Erotoman
weronica napisał:
On takze nie jest swiety - imprezy, panienki ale wierze ze chce ze mna byc...

Jak dla mnie to tylko kolejny argument na to, że nie powinniście się wiązać. Imprezy, panienki, a chce być z Tobą ???? gdzie w tym wszyutkim widzisz siebie ? Naprawdę chcesz mieć partnera imprezowicza, dla, którego liczy się przedewszystkim zabawa i inne kobiety :?: :?

weronica napisał:
Wy ta poważnie myślicie, ze ze mna łączy go tylko seks ze nie uda nam sie stworzyc czegos na stale??? :(

jak najbardziej poważnie
 

weronica

Cichy Podglądacz
Wydaje mi się, że jego nie obchodzi opinia o mnie i co z tego ze on lubi się wyszaleć??
Co do mnie, to jak mam z niego zrezygnowac skoro prawie rok na niego czekałam i go kocham??? Ale nadal męczy mnie ta myśl o jego byłej...
 

Szarka

Erotoman
weronica napisał:
Wydaje mi się, że jego nie obchodzi opinia o mnie...

całe szczęście, że napisałaś, że Ci się wydaje - bo zaiste tylko Ci się to WYDAJE ... takich jak Ty, to faceci traktują jako przelotną przygodę skoro masz taką a nie inną opinię. Natomiast jako partnerki poszukują dziewczyn, które nie mają zszarganej opinii.

weronica napisał:
i co z tego ze on lubi się wyszaleć??...

Ano tyle, że nie nadaje się na partnera do poważnego związku.... no chyba, że Tobie odpowiada, że on sobie z inną Ty z innym ale po co Wam w takim razie związek :?: :shock:
 

weronica

Cichy Podglądacz
Chciałam szczerej odpowiedzi i za to dzięki mimo, że na mnie najeżdżacie :)

A co myślicie w sprawie tej jego byłej??? Także bym prosiła o radę...
 

Manveru

Podrywacz
Skoro jest taka doskonała, to niech sobie z nim będzie. Z tego co napisałaś to nie wynika, żeby zrobiła coś złego, a na stereotypach i domysłach się nie opieram. Tobie raczej nic do niej, olej ją.
 

Mayonez

Seks Praktykant
weronica napisał:
dzieki za szczerość, ale ja nie mam sobie nic do zarzucenia - tak robi większość moich kumpeli, a on jest szansą dla mnie na wyrwanie się z domu, ze wsi, szansą na coś lepszego...
czy to źle???
Jeśli uważasz takie postępowanie za słuszne,tłumacząc to tym, że robi tak wiekszosc Twoich koleżanek,to wtedy zupełnie nie rozumiem po co Ty chcesz sie wyrwac ze wsi,skoro pasujesz tam idealnie.
 

weronica

Cichy Podglądacz
Dzięki, że tak z góry określasz ludzi mieszkających na wsi :/
Co do byłej, ja sie zwyczajnie boję o to, że kiedy ona przyjedzie to będą się codzienni widywali - wspólni znajomi, imprezy - a on mnie tam nie zabiera; a gdyby mnie zabrał to jak mam na nia zareagować???
 

mara

Seks Praktykant
ja bym jej wyrwał włosy wówczas nie była by już taka "ładna" jak ją się określa :D albo jakiś dobry joke w stylu american pie :)
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
weronica napisał:
Dzięki, że tak z góry określasz ludzi mieszkających na wsi :/
Ale to Ty sama przedstawiłaś taki obraz... Wszystkie Twoje koleżanki sypiają z kim popadnie, Ty robisz to samo i jeszcze Twój facet też nie bywa wierny... :?

Kurde, dobra jesteś... Choć teraz mogłabyś okazać sobie troszeczkę szacunku i nie pisać nic na ten temat, zostawić to w spokoju i nie ośmieszać się jeszcze bardziej...
 

Mayonez

Seks Praktykant
weronica napisał:
Dzięki, że tak z góry określasz ludzi mieszkających na wsi :/
nie wszystkich,tylko Ciebie i Twojego pokroju zaścianek.
Typowa k***a pier***ca sie z kim popadnie na imprezie w remizie/wiejskej dysce
 

weronica

Cichy Podglądacz
Mayonez napisał:
Typowa k***a pier***ca sie z kim popadnie na imprezie w remizie/wiejskej dysce

może bez przesady, co? :shock:
ja się zwracam do Was z pytaniem, co ma zrobić z jego byłą, a nie po ocene mojego postępowania...
 

mara

Seks Praktykant
weronica masz siłę, by bronić tutaj na tym forum swojej osoby jestem pełen podziwu, jeśli naprawdę tego pragniesz, żyć w taki sposób, to poprostu żyj nikt Ci nie zabroni tutaj, ani nikt nie będzie miał Ci za złe.. jak to co z nią zrobić, wyrwij jej wszystkie włosy :)
 

weronica

Cichy Podglądacz
mara napisał:
weronica masz siłę, by bronić tutaj na tym forum swojej osoby jestem pełen podziwu, jeśli naprawdę tego pragniesz, żyć w taki sposób, to poprostu żyj nikt Ci nie zabroni tutaj, ani nikt nie będzie miał Ci za złe..

dzieki :)

mara napisał:
jak to co z nią zrobić, wyrwij jej wszystkie włosy :)

to nie takie proste... jeszcze jej nie spotkalam... jeżeli kiedykolwiek ja spotkam, to będę raczej z moim chłopakiem (a przy nim nie chce być agresywna) a ona będzie z ich znajomymi... boję się tego, bo podobno ona jest bardzo inteligentna, ironiczna i pewna siebie - boję się że bedzie mnie gasić albo się zlewać a ja nie dam rady się obronić
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry