• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kreci Was korek analny z ogonem w kobiecej pupie ?

And

Nowicjusz
Uwielbiam widok zony z korkiem w tylku i z ogonkiem. Dodatkowo na szpilkach i w czarnym skorzanym kompinezonie.
 
Mężczyzna

wedieunbloomed

Podrywacz
Korek jak najbardziej na tak ale z ostatnią partnerką zdecydowaliśmy się na wykończony sporym "diamentem". Zajebiście to wyglądało. :)
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Nie kręcą, zwłaszcza pomysł chodzenia cały dzień, jakiś absurd, co innego podczas samej zabawy,, sam koreczek jest super dodatkiem w zabawie, ale ogonek do tego?
Widok taki u partnerki spowodowałby tylko rozesmianie się i opadnięcie podniecenia.
 
Mężczyzna

Tibot_92

Cichy Podglądacz
Och i to jeszcze jak! Za każdym razem jak moje partnerki zakładały ogonki, uszka itp. myślałem że oszaleje z podniecenia :)
 
Mężczyzna

TrueAssLover

Seks Praktykant
Gdy pierwszy raz żona włożyła sobie korek z lisim ogonem w pupę myślałem że oszaleje z podniecenia . Wyglądała obłędnie sexi mocno się wypinając. Podobają Wam się takie gadżety
Gratuluję żonki, która jest otwarta na taki "kink". Skąd taki pomysł? Bardzo mi się podoba.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry