• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kreci Was korek analny z ogonem w kobiecej pupie ?

Mężczyzna

Easyflo

Cichy Podglądacz
Mam taki korek z długą kitą, muszę przyznać, że lubię to uczucie gdy w nim chodzę i kita mizia mnie po tyłku.
Super gadżet, działa na zmysły mężczyzny, na mnie bardzo i kobieta ma satysfakcję:) moja żona gdy porusza się na czworaka z ogonkiem to jakieś szaleństwo podniecenia :)
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Zdecydowanie złoto 😍 Najlepsza wersja korka jaka tylko istnieje 😁 Seks od tyłu jest wtedy cudowny, ale patrzenie jak ta kitą sobie zwisa.... Albo jak dziewczyna gotuje coś w kuchni, czy coś, ma spódniczkę krótką i widać jak ten ogonek wystaje... Uwielbiam go wtedy wyciągnąć i oblizać, po czym od razu włożyć z powrotem 😊
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Zwykły korek zgoda,jest spoko,czasem nawet chodzę z nim na spacer czy imprezę,ale taki z ogonem,no cóż jeśli już to tylko w domu.Dawno temu w klubie była akcja,wszystkie dziewczyny,miały zaaplikowane końskie ogony,,było jakoś dziwnie,ale facetów to jarało..🙂
 
Mężczyzna

turbil

Nowicjusz
Coś bardzo podniecającego! Kobieta w płaszczu, butach na wysokich obcasach, pończochami na pasie, gorsetem i ogonem między nogami ... Marzenie!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry