• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kazdy facet się masturbuje?

B

Basia

Guest
Faceci dzielą się na dwie kategorię:
Ci którzy się masturbują
I Ci którzy się do tego nie przyznają :p

- - - Zaktualizowano - - -

Niektorzy uwazaja ze to brak szacunku do swojej kobiety i jak maja staly seks to tego nie robia ,ale masz racje- napewno wszyscy.

Jaki szacunek ?
Lepiej żeby potrzebujący facet poszedł na baby lub żeby nie daj co był sflustrowany ?
To że w danej chwili ma kobietę nie znaczy że za tydzień, miesiąc, rok nie okaże się że tej kobiety jednak dorwać nie może. Poza tym troszkę ciężko być pod ręką tego faceta przez 24h / dobę.
Cóż mnie tak od czasu do czasu głowa boli ;)
Lubię jak ktoś mówi o czymś wg stanu faktycznego i wierząc w prawdomówność faceta nie przewidując tego co się może stać (przypominam że co niektórych facetów krępuje przyznanie się że jednak czasami musi lub chce zrobić to samemu bez udziału kobiety)
 

Kasienkablonde

Cichy Podglądacz
Faceci dzielą się na dwie kategorię:
Ci którzy się masturbują
I Ci którzy się do tego nie przyznają :p

- - - Zaktualizowano - - -



Jaki szacunek ?
Lepiej żeby potrzebujący facet poszedł na baby lub żeby nie daj co był sflustrowany ?
To że w danej chwili ma kobietę nie znaczy że za tydzień, miesiąc, rok nie okaże się że tej kobiety jednak dorwać nie może. Poza tym troszkę ciężko być pod ręką tego faceta przez 24h / dobę.
Cóż mnie tak od czasu do czasu głowa boli ;)
Lubię jak ktoś mówi o czymś wg stanu faktycznego i wierząc w prawdomówność faceta nie przewidując tego co się może stać (przypominam że co niektórych facetów krępuje przyznanie się że jednak czasami musi lub chce zrobić to samemu bez udziału kobiety)

Haha.
Z chęcią bym zobaczyła jak to robia moi kumple....����
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Oj i juz znalazla sie histeryczka ktora nie ogarnia ze ktos moze miec odmienne poglady :) Rozmawiam z mezczyznami w roznym wieku. Moze Twoja teoria jest jakas do kitu.
A co to potrzebujacy facet nie umie nad soba zapanowac? To jakies zwierze jest? Ty jak nie masz faceta dluzej niz dwa dni to szukasz wibratora?
 
Ostatnia edycja:
B

Basia

Guest
a ktoś się kłóci ?
czekaj lecę po popcorn :p będzie walka w kisielu
(o nie nie z moim udziałem :p )
 
B

Basia

Guest
Prosić zawsze możesz, im ładniej tym lepszy skutek ;)
Jednak chyba większość facetów odmówi
 
B

Basia

Guest
to już pytanie do mężczyzn którzy tak robią
Szczęście że ja nim nie jestem - choć mogłoby być ciekawie :p

Nie masz czasem tak że sama coś robisz ale nie chciałabyś widzów ?
 

comanche

Cichy Podglądacz
Wszyscy może nie, ale u mnie takie zjawisko występuje bardzo rzadko. Złapie się na masturbacji może raz w miesiącu, seksu ze swoją kobietą uprawiamy dużo, ale czasem potrzeba innego bodźca:)
Jeżeli chodzi o masturbację przed kobietą, jeżeli poprosiłaby mnie o to moja, to zgodziłbym się, ale pod warunkiem że będziemy robić to jednocześnie;)
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Wszyscy może nie, ale u mnie takie zjawisko występuje bardzo rzadko. Złapie się na masturbacji może raz w miesiącu, seksu ze swoją kobietą uprawiamy dużo, ale czasem potrzeba innego bodźca:)
Jeżeli chodzi o masturbację przed kobietą, jeżeli poprosiłaby mnie o to moja, to zgodziłbym się, ale pod warunkiem że będziemy robić to jednocześnie;)

Nio przynajmniej z reka ciekawiej :) zawsze to mocniejsze bodzce niz przy seksie waginalnym :)
 

comanche

Cichy Podglądacz
Nio przynajmniej z reką ciekawiej

Czy ciekawiej to nie powiedziałbym, ale po prostu raz w miesiącu trafia się tydzień gdzie mijamy się totalnie gdyż pracuje na zmiany:) Wtedy tak koło środy nadchodzi moment że po prostu muszę dać upust swojemu napięciu:)

Ale nie jest to wcale ciekawsze, nic nie może być lepsze od seksu waginalnego i oralnego z partnerką:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry