• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kazdy facet się masturbuje?

Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
To nie jest tylko kwestia libido i że "trzeba sobie ulżyć". Masturbacja jest po prostu mega, mega przyjemna.

Ja odkryłem mastrubację przypadkiem, gdy miałem 14 lat i od tamtej pory (z krótkimi przerwami) robię to regularnie - czyli już prawie 20 lat.

Owszem, można tego nie robić - ale po co?
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Każdy facet bez względu na wiek jeśli nie ma możliwości uprawiania seksu masturbuje się
Myślę, że to prawda. Ja się masturbowałem, gdy byłem napalonym nastolatkiem i masturbuję się teraz, gdy jestem grubo po 30-ce i w stałym związku.
Natomiast niekoniecznie "gdy nie ma możliwości uprawiania seksu". Ja lubię sobie zrobić dobrze w ciągu dnia, a wieczorem seks...
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Każdy facet to robi, tylko nie każdy się do tego przyznaje, a spuszczać z pary trzeba, bo taka już nasza natura, więc wszystko jasne.
Tu nie tylko o "spuszczenie pary" chodzi. To jest po prostu bardzo, bardzo przyjemne. Ja nie muszę spuszczać pary, ja po prostu lubię to robić i robię to za każdym razem, gdy chcę znowu przeżyć tę rozkosz.
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Tu nie tylko o "spuszczenie pary" chodzi. To jest po prostu bardzo, bardzo przyjemne. Ja nie muszę spuszczać pary, ja po prostu lubię to robić i robię to za każdym razem, gdy chcę znowu przeżyć tę rozkosz.
Ale to wynika bezpośrednio z naturalnej potrzeby rozładowania napięcia seksualnego, tak jak jedzenie jest bardzo przyjemne, a też wynika z potrzeby nasycenia się. To jest czysta fizjologia.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
No dobra, masz rację, ale jak w takim razie nazwać masturbowanie się po raz kolejny tego samego dnia, kiedy już prawie "nic nie leci" podczas orgazmu. Pary nie ma do spuszczenia, ale akt masturbacji jest.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
No widzisz, mi zdarzało się masturbować po kilka razy dziennie i nie chodziło o spuszczanie pary. Po prostu miałem ochotę akurat tak spędzić wolny dzień ;-)

Ogólnie myślę, że nie każdy facet musi się masturbować. Można tego nie robić, da się. Tylko po co. Tak jak lubię filiżankę dobrej kawy, muzykę i inne przyjemności, tak lubię masturbację. Sięgam po nią jak po inne przyjemności.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Jako małolat trzepałem się chyba codziennie. Wydaje mi się że 4-5 razy w tygodniu to była norma. Teraz jak mam sezon ćwiczeń to wcale bo popęd mi maleje tak że sam sex dwa razy w tygodniu starcza. Jak nie ćwiczę to myślę że tak 2-4 razy w miesiącu mi się zdarza głównie dla zrzucenia balastu.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
No to może, żeby wrócić do oryginalnego pytania - czy każdy facet się masturbuje?

Albo inaczej - czy jest na tym forum jakiś facet, który nigdy tego nie robił?
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Naprawdę ciężko mi uwierzyć, by ktoś, kto tego już zasmakował, potem nie chciał tego robić.

Dla mnie to największa przyjemność na świecie (na równie z seksem z kimś).
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry