• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy grzeczne żony mają niegrzeczne Fantazje?

Mężczyzna

BNS

Cichy Podglądacz
Czy grzeczne żony, w szczęśliwym związku mają fantazje erotyczne typu sex z kolegą, hydraulikiem albo np trójkąt? Fantazje, o których nie mówią swoim mężom.
Fantazję ma każdy bo to normalna rzecz, jesteśmy istotami myślącymi ,mający wyobraźnię i kreatywność .Żony mają zwłaszcza lecz .Zycie codzienne ich trochę blokuje..Bo co mój mąż pomyśli ??:)tak jest zawsze,i boją się o tym mówić .A tu właśnie chodzi o otwartość ,szczerość aby być szczęśliwym :)
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Fantazję ma każdy bo to normalna rzecz, jesteśmy istotami myślącymi ,mający wyobraźnię i kreatywność .Żony mają zwłaszcza lecz .Zycie codzienne ich trochę blokuje..Bo co mój mąż pomyśli ??:)tak jest zawsze,i boją się o tym mówić .A tu właśnie chodzi o otwartość ,szczerość aby być szczęśliwym :)
Raczej blokuje je życie codzienne + ich ambicje, praca, wieczne zamartwianie się wszystkim dookoła (czy jest potrzeba czy nie). Nie ma czasu na fantazje a wieczorem wali jak kłoda do łóżka. Rano codzienna kołomyja i tak w kółko. Szczerze to ambicja niektórych kobiet żeby udowodnić wszystkim dookoła że "one dadzą radę" powoduje zniechęcenie ich partnerów i często gęsto rozpad związku. Wiem co mówię bo mam to w domu - jakie fantazje? Zgłupiałeś? Nie mam czasu o tym myśleć.
 

prymek

Nowicjusz
Fantazję ma każdy bo to normalna rzecz, jesteśmy istotami myślącymi ,mający wyobraźnię i kreatywność .Żony mają zwłaszcza lecz .Zycie codzienne ich trochę blokuje..Bo co mój mąż pomyśli ??:)tak jest zawsze,i boją się o tym mówić .A tu właśnie chodzi o otwartość ,szczerość aby być szczęśliwym :)
Masz całkowitą rację, a wystarczy porozmawiać. My wspólnie dzielimy się swoimi fantazjami i usłyszałem kilka, których się nie spodziewałem :)
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
To czy mają niegrzeczne fantazje to zależy od nich - od dzjewcznm, ale to czy o nich mówią, to już zależy od nas. Jeżeli nauczymy się w związku rozmawiac o takich rzeczach bez wstydu, że zrozumieniem, bez oceniania drugiej osoby to będzie możliwa rozmowa nawet i najbardziej skrytych fantazjach. Mi i mojej małżonce udało się wypracować taki układ i rozmawia o takich rzeczach swobodnie, także niejednokrotne mam przyjemność słuchać zwierzeń dotyczących jej fantazji😁😁😁
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Powiem jak u mnie. Moja grzeczna obecnie zona a wczesniej partnerka miala jedna fantazje - przelizac laske. Jako ze mam otwarty umysl i lubie sex szybko udalo sie przelizac i przeleciec laske. Potem faceta dla rownowagi. Potem sprawa trojkatow umarla na 10 lat - do przedwczoraj:p ale to inna historia.
przez 10 lat nie miala absolutnie zadnych fantazji. Zupelnie wystarczalo jej fellatio, gadzety elektryczne ktore jej kupowalem i aplikowalem, ew masturbacja (od sexu nie dochodzi, ale nie ma nic przeciwko zebym ja sobie doszedl). Oczywiscie realizowala wszystkie moje fantazje, nawet te nienormalne:) sama jednak zadnych nie posiadala, byla spelniona zona i matka. No ale teraz mamy 3some i chce byc traktowana jak dziwka. Wszystko mamy z nia zrobic, dp, wpychanie penisow do ust, podwojny wytrysk - absolutnie wszystko zeby poczula sie zeszmacona. Jako jej wieloletni trener sexualny jestem dumny. Byle do soboty i wizyty kochanka:p
 
Kobieta

onirazemwedwoje

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam, gdy moj facet dojdzie, jest związany i mogę go karmić jego spermą używają stopy :) Oczywiście on zaciska usta i się nie daje, więc żeby otworzyl wsadzam mu coś w pupę. Lubię też, gdy zawiązuje mi oczy i udaje, że jest chłopakiem mojej przyjaciółki i wiem, że jego to też podnieca. Najbardziej za to lubię, gdy ktoś inny dochodzi, oglądając mnie.
 
Mężczyzna

cucki4ever89

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam, gdy moj facet dojdzie, jest związany i mogę go karmić jego spermą używają stopy :) Oczywiście on zaciska usta i się nie daje, więc żeby otworzyl wsadzam mu coś w pupę. Lubię też, gdy zawiązuje mi oczy i udaje, że jest chłopakiem mojej przyjaciółki i wiem, że jego to też podnieca. Najbardziej za to lubię, gdy ktoś inny dochodzi, oglądając mnie.
Fajna fantazja ... natomiast dojść oglądając Ciebie ?? Nawet teraz 🙂
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Czasami okazuje się wręcz, że ta najgrzeczniejsza i najbardziej ułożona na co dzień żona, ma tak rozwiniętą wyobraźnię i chowa w sobie takie fantazje, że wprawiłaby wielu facetów w zdumienie. Tylko nie każdy facet potrafi to z niej wydobyć, gdyż nie dzieje się to ot tak, na pstryknięcie palcem. Jednak wysiłek włożony w cały proces baaaardzo popłaca 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry