• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy byzkac dziewczynę podczas kłótni

Hajks3

Seks Praktykant
Hejka, sprawa wygląda tak że jestem pokłócony ze swoją kobieta mniej więcej od 2 tyg (śpimy w osobnych pokojach). I wpadłem na pomysł żeby wieczorem, nawet jak już będzie spala, przyjść do niej do pokoju, odkryć kołdrę, odsunąć stringi i zacząć lizać jej cipkę a następnie w końcu ją zerrznac. Dodam że kiedyś gadałem z nią i mówiła że chciałaby żebym kiedyś ja "zgwałcił". Co myślicie próbować tego perwersyjnego pomysłu czy raczej się skaporomituje? W sumie pytanie bardziej do pań ale panowie może też doświadczyli i wiedza jak to zadziałało :)
 
Mężczyzna

TENTATORE

Cichy Podglądacz
zależy jak mocno masz przesrane. Jak ją zdradziłeś to słaby pomysł, ale jeżeli to jakaś pierdoła to ja bym spróbował.
 

Hajks3

Seks Praktykant
Kobietki proszę o pomoc, bo ona zaraz wraca z imprezy i za nie długo musiał bym działać. Jakby wasz partner was tak zaskoczył to było by na plus czy raczej lipa ?
 

Hajks3

Seks Praktykant
Normalnie już jej napisałem że jak wróci to pierwsze co ma umyć cipkę, bo mam dla niej niespodziankę i nie zaprzeczyła 😁😈😈😈💪
 

Hajks3

Seks Praktykant
Petarda, kutasa mam do teraz nabrzmiałego 😅. Jak wróciła to od razu poszła do łazienki żeby się wykąpać a ja nie mogłem się doczekać i jeszcze pod prysznicem lizalem jej śliczna cipkę 🤤😍. Potem zaniosłem ja do pokoju, kazałem wypiąć się wykorzystując narożnik, naslinilem jej dziurkę i mojego dawno juz sztywnego kutasa, w końcu weszlem w nią, na początku bzykajac po woli, cały czas przyspieszając i waląc klapsy na dupcie. Rrznelem ja tak z 5 min, aż nagle poczułem że to już. Szybko wyskoczyłem z jej cipki, odwróciłem ja i włożyłem prawie tryskającego już kutasa do jej buźki, wypełniając jej usta ciepła sperma. I to jest streszczenie jednego z pięciu albo nawet sześciu raz jakie były tej nocy 😈🤤🤤🤤
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Mam lepszy pomysł: gdy ona będzie spać to podejdź do niej i szepnij do uszka "Kochanie", by się przebudziła, a następnie wypłać jej "prawego sierpowego". Po takiej akcji momentalnie zapomni, że jakakolwiek kłótnia miała miejsce i rano w razie pytań bez ceregieli obstawiaj przy tym, że jej się to przyśniło. 😁😁😁
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry