• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy branie tabletek anykoncepcyjnych zmniejsza wilogotność pochwy?

Status
Zamknięty.

madzia

Podrywacz
źle dobrane, dobrze dobrane... ble ble ble !!!! te badania krwi przed doborem tabletek nie są badaniami hormonalnymi! za te się płaci... To sa badania które pokaża lekarzowi czy możesz brać tabletki... krzepniecie krwi, cos tam z wątroba itp. ale nie ile hormonów jest dla Ciebie odpowiednie... przepisuja tabletki jak nie masz skutków ubocznych to znaczy że sa dobrze dobrane. A właściwie to jest tak że jeśli nie podasz granicy ceny przepisują te co są że tak powiem w modzie. Niedawno na gwałt przepisywali harmonet później logest, wcześniej cilest... itd

Więc Goniu jesli chcesz miec naprawdę dobrze dobrane tabletki to musiałabys zrobic badania hormonalne.

Sami lekarze mówią: "zgłoś sie jak cos będzie nie tak..." wtedy zmieni tabletki :/ Paranoja :)

a ja nawet nie miałam robionych badań :/ nie ma skutków ubocznych czyli jest dobrze? :/ narazie żyję :) z resztą skutki uboczne nieraz wystepuja po roku lub dłużej brania tabletek... o takich przypadkach słyszałam
 

sii

Biegły Uwodziciel
no ale chyba wlsanie skutki uboczne nie sa widocze po dniu ? niektore pewnie tak niektore pewnie dopeiro po latach .......a wielkiej mamony za te badania hormonow to sie chyba nie placi - wiec zapytam ,,czy nie warto zrobic " ?
 

Szarka

Erotoman
przed otrzymaniem nowych pigułek i 1 x w roku mam robione przez ginekologa krzepnięcie krwi, CRP, Astat, Alat i wszystkie hormony - wszystko na NFZ - przeciez chodzi o nasze zdrowie, NIGDY bym nie wzięła jakichś pigułek przed zrobieniem badań.
 

black_mamba

Seks Praktykant
wszystko zalezy od lekarza, czy ma cie gdzies, czy tez przejmuje sie zdrowiem pacjentow i robi rozne badania, zanim przepisze tabletki. Ale takich jest niestety coraz mniej, dlatego dobrze znalezc swojego ginekologa, u ktorego mozna sie czuc bezpiecznie.
 

gonia

Erotoman
madzia napisał:
źle dobrane, dobrze dobrane... ble ble ble !!!! te badania krwi przed doborem tabletek nie są badaniami hormonalnymi! za te się płaci... To sa badania które pokaża lekarzowi czy możesz brać tabletki... krzepniecie krwi, cos tam z wątroba itp. ale nie ile hormonów jest dla Ciebie odpowiednie... przepisuja tabletki jak nie masz skutków ubocznych to znaczy że sa dobrze dobrane. A właściwie to jest tak że jeśli nie podasz granicy ceny przepisują te co są że tak powiem w modzie. Niedawno na gwałt przepisywali harmonet później logest, wcześniej cilest... itd

Więc Goniu jesli chcesz miec naprawdę dobrze dobrane tabletki to musiałabys zrobic badania hormonalne.
Sami lekarze mówią: "zgłoś sie jak cos będzie nie tak..." wtedy zmieni tabletki :/ Paranoja :)

a ja nawet nie miałam robionych badań :/ nie ma skutków ubocznych czyli jest dobrze? :/ narazie żyję :) z resztą skutki uboczne nieraz wystepuja po roku lub dłużej brania tabletek... o takich przypadkach słyszałam

a czy ja pisałam gdzies ze ich nie miałam??
 

madzia

Podrywacz
mi raczej chodziło ogólnie... nie wiem czy miałas czy nie. stwierdzam fakt że przewaznie ginekolodzy robia te podstawowe badania na krzepliwość krwi itp. a na ich podstawie nie dobierze się odpowiedniej dawni hormonów.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry