• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy branie tabletek anykoncepcyjnych zmniejsza wilogotność pochwy?

Status
Zamknięty.

grze

Seks Praktykant
Ostatnio obilo mnie sie o uszy ze przez branie tabletek anty. zmniejsza sie wilgotnosc pochwy. Czy to jednak jest kwestia organizmu
 

gonia

Erotoman
ja rowniez nic takiego nie zauwazyłam ale wiesz kazdy organizm inaczej reaguje na dane proszki wiec wszystko jest mozliwe
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Ja nic nie słyszałem o takim efekcie ubocznym, wiem że na przykład niektóre dziewczyny trochę przybierają na wadze :) Ale tego nie...
 

niussia

Cichy Podglądacz
Mam pytanie odnosnie tabletek. Mam zamiar je brac i umowilam sie na wizyte u ginekologa, ale termin przypada jakos w 2 dzien mojego okresu chcialam szybciej, ale niestety nie ma terminow. Słyszalam, ze pierwsza tabletke powinno sie zazywac w 1 dzien cylku a mozna w drigi czy nie zabardzo. Jak wiecie to napiszcie z gory dziekuje :p
 

gonia

Erotoman
nie trzeba wziasc w pierwszy wiec bedziesz musiała poczekac miesiac :)
albo idz po prostu do niej dziej wczesniej powiedz jaka jest sytuacja powinna Cie przyjac :)
 

Blancik87

Seks Praktykant
no Ja tez nie miałam problemow z tabletkami wrecz odwrotnie... :wink: i gdy zapominalam brac je regularnie i je dostawiłam to naszczescie tez nie maiałm problemow z tymi sprawami :)
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Hmm, a ja zawsze myślałem że to lekarz dobiera i się potem jeszcze czeka czy wszystko podpasowało i jak organizm reaguje...Nokia dziś nie pierwszy kwietnia :p
 

sii

Biegły Uwodziciel
no wybierajcie sobie sami hormonki i jeszcze inne leki - a potem czemu moj organizm to wrak a ja mam tylko 30 lat ? obok mnie taka pani mieszka co miala zle dobrane pigulki - i co ? i nowotwor - hormony to nie lakocie i witaminy nim2 na nich opiera sie cala gospodarka organiZmu
 

sii

Biegły Uwodziciel
wiesz powiem ci ze nie wiem... ale to sa skutki zlego dobrania tabletek - sorrki ale to jest dla mnie niezbyt znana osoba i nie gadam z nia o tym :( ale tylko tyle wiem..coprawda wyszla z tego i jestok ale jednak fakt jest faktem a otylosc czy przybieranie na wadze to chyba najmniej dotkliwe powiklania po zle dobranych tabletkach ; (
 

sii

Biegły Uwodziciel
codo suchosci pochwy :

,,tabletki hormonalne mogą być przyczyną suchości pochwy, szczególnie u kobiet będących w okresie klimakterium" pisze ze szczeglnie w tym okresie ale z tego co ja wiem o klimakterium to chyba nie wchodzi tutaj w gre...natomiast to ze pisze ze szczegolnie nie wyklucza tego ze w tym wypadku moga byc przyczyna suchosci
 

Filip

Cichy Podglądacz
Mogą powodować suchość jak i wilgotność w pochwie, biegunkę, plamienia, gorszy nastrój, spadek libido, tycie i pewnie jeszcze sporo innych nieporządanych skutków. Sęk w tym, że trzeba je dobrze dobrać i tyle. Zresztą nawet takie dobrane mogą się okazać niedobre i wtedy trzeba zmieniać (a zmieniać można nawet przez kilka miesięcy z rzędu, aż się trafi na te dobre). Grunt to nie pozostawać przy takich co nie pasują w 100%, tylko męczyć lekarza żeby wypisywał inne.
 

gonia

Erotoman
Filip napisał:
Mogą powodować suchość jak i wilgotność w pochwie, biegunkę, plamienia, gorszy nastrój, spadek libido, tycie i pewnie jeszcze sporo innych nieporządanych skutków. Sęk w tym, że trzeba je dobrze dobrać i tyle. Zresztą nawet takie dobrane mogą się okazać niedobre i wtedy trzeba zmieniać (a zmieniać można nawet przez kilka miesięcy z rzędu, aż się trafi na te dobre). Grunt to nie pozostawać przy takich co nie pasują w 100%, tylko męczyć lekarza żeby wypisywał inne.
żartujesz sobie chyba? Ty wiesz co by sie wtedy w organizmie działo? najlepiej jest jak juz sie ma dobre to miec je caly czas a jak nie ma sie dobrych to owszem mozna je zmienic nawet trzeba ale nie ze co miesiac inne bez przesady
 

Filip

Cichy Podglądacz
Znam przypadek zmieniania ich trzy razy - mówię tu o skrajnościach. Zrozum, że badania nie zagwarantują ci w 100%, że skutki uboczne nie wystąpią, a jeśli się pojawią, to nie masz wyjścia jak tylko zmienić tabletki. Zresztą, tak jak wspomniałem, znam dziewczynę, która tak miała, więc to się zdarza.
edit: Sorry, właśnie załapałem o co poszło, chyba mam zamotkę dziś. Nie co miesiąc oczywiście (tzn. nie o to mi chodziło). Idzie mi o to, że dobre kilka razy można zmieniać tabletki zanim się trafi.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Ile może trwać plamienie włącznie z okresem w pierwszym miesiącu brania (Regulon)?
Tabletki antykoncepcyjne mogą też powodować pożądane skutki uboczne :wink: . Podwyższenie libido, schudnięcie, poprawa przemiany materii, polepszenie stanu cery, wyregulowanie cyklu miesiączkowego...
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry