• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czemu ci ja dwóch żon mieć nie mogę?

On1001

Erotoman
Może nie było to Twoją intencją ale jednakże wyszło pouczenie dla Personal_Jesus i do tego się odwołałem.
Jeśli temat rozumie mało osób, to opcje są dwie, albo kiepscy uczniowie, albo kiepski nauczyciel, więc pytam ponownie, już po raz wtóry, konkrety, gdzie w dzisiejszych czasach występują układy Facet + 5 żon + armia niewolnic? Czy odwołujemy się do czasów obecnych, XXI wieku, czy czasów zamierzchłych. Nie chowajmy się pod pierzyną kurtuazyjnej erystyki i porozmawiajmy o faktach.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie tylko u nas temat i tak jest mało zrozumiały i to z wiadomych względów, ale i tez dla większości Polków katolików, bo jak można mieć 5 zon i ileś tam niewolnic? Ale i też w całej Europie.
I ani jednej teściowej, ale bez chrześcijańskiego ślubu.
Można!
Otwartym pytaniem jest nam, facetom, to daje, i jakie korzysci z tego płyną? Mam na myśli "niewiernych". Moim zdaniem, olbrzymie, poniewaz 99% zarzutow za podstawa ma: " bo ja jestem kobieta". W tamtej kulturze kobieta jest kims, kto w więcej niż tylko 100 procentach skupionych na mezzaninie i jego przyjemności.

Oczekujesz faktów?
Nie ma takowych!
Nie ma, ponieważ dostep do zycia w rodzienie, a tym bardziej erotyki jest scisle ograniczony do kilku osob w rodzinie, ktore na ten temat nie pisna ani jednego slowa.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie tylko u nas temat i tak jest mało zrozumiały i to z wiadomych względów, ale i tez dla większości Polków katolików, bo jak można mieć 5 zon i ileś tam niewolnic? Ale i też w całej Europie.
I ani jednej teściowej, ale bez chrześcijańskiego ślubu.
A jednak można!
Otwartym pytaniem jest nam, facetom, to daje, i jakie korzysci z tego płyną? Mam na myśli "niewiernych". Moim zdaniem, olbrzymie, poniewaz 99% zarzutow za podstawa ma: " bo ja jestem kobieta". W tamtej kulturze kobieta jest kims, kto w więcej niż tylko 100 procentach skupionych na mezzaninie i jego przyjemności.

Oczekujesz faktów?
Nie ma takowych!
Nie ma, ponieważ dostep do zycia w rodzienie, a tym bardziej erotyki jest scisle ograniczony do kilku osob w rodzinie, ktore na ten temat nie pisna ani jednego slowa.
 

On1001

Erotoman
Dobrze, Retnu, to ja się cofam do innego pytania. Jeśli nie ma faktów to na jakiej podstawie się opierasz?

Bo wiesz, na razie poziom tej dyskusji jest na poziomie "Obama miał kontakt z kosmitami? Chcesz faktów? Nie ma! To ściśle strzeżona tajemnica".
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W moim założeniu jest to tylko rozmowa w gronie znajomych, gdzie każdy z uczestników zna towarzyskie zasady komunikacji werbalnej i niewerbalnej i gdzie z zasady otwiera się wiele kwestii, i nie kończy żadnej, tak aby postawić znaki zapytania prowokujące do dalszej rozmowy.
Plus dla towarzystwa, bo często bywa tak, ze po kilku tygodniach nagle wraca stary temat i jest o czym mówić.
Tutaj, plus dla forum, bo oceniają nas, jako całość, po stanie licznika postów.
Dyskusja rządzi się innymi zasadami.

"Obama miał kontakt z kosmitami? Chcesz faktów? Nie ma!
Doskonałe odniesienie do kultury BW 🙂
Niewierny, lub obcy z innej rodziny nie ma dostępu do kulisów życia rodzinnego. Ten drugi wie tylko tyle co stoi zapisane w Koranie, a co sam ma u siebie a będąc gościem nie uczyni nic, co mogłoby narazić jego imię na utratę honoru. Zresztą nie tylko jego imię, ale i tez jego całej rodziny. To jest ok 50 do 250 osób żyjących jeśli nie pod jednym dachem, to w ścisłym kontakcie. I gdzie punktem modlitwy, spożywania wspólnych posiłków , wymiany informacji, uzgodnień np. ustawienia zawodników na boisku piłki nożnej, otwarcia sklepów, obsady urzędników, problemów społecznych itp. jest meczet.
To o czy nie mówi się, to tematy związane z kobietami i córkami, bo te ostatnie kiedyś wyjdą za mąż i już nigdy nie wrócą do rodziny w której przyszły na świat.
Gwoli ścisłości, głowa klanu jest najstarsza w rodzinie kobieta!
To ona trzyma za pysk wszystkich mężczyzn. Absolutnie wszystkich w klanie.
Skąd to wiem?
Moja ex jest tłumaczka farsi, arabskiego i tureckiego i przez kilka lat zwiedziliśmy kraje BW, ba, nawiązaliśmy przyjaźnie z wieloma tamtejszymi tubylcami, a przy tym nigdy nie mieszkaliśmy w hotelach. Jej farsi i nasz styl bycia zorientowany na okazanie szacunku kulturze otwierał nam, niewiernym, wszystkie drzwi.
To ona otworzyła mi oczy na tamtejsza erotykę, w małym stopniu, bo pewnie pieprzone jajniki nie pozwoliły na więcej.
Ale i tak z zachwytu chodziłem po suficie, a przy tym rano w robocie miałem poważne problemy u ukryciem erekcji 🙂

Kobieta z BW wie, ze aby zainteresować sobą mężczyznę musi byc lepsza od innych żon.
A zatem nie my faceci powinniśmy/musimy starać się o Jej względy!
To Ona jesli chce byc faworytą musi o to zadbać!
Ona, jeśli w ogóle chce zakosztować seksu.

Czyż nie jest to piękne?
🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No niezbyt. Dla mnie raczej obrzydliwe. Właśnie taki seksizm i nierówność praw staramy się wyplenić od bardzo wielu lat.
Ok. szanuje Twoje zdanie.
Ja szanuje.
Ale ludzie z BW maja Twoja opinie w cholernie głębokim poważaniu. Bo jest to ich kultura!

Naprawdę nienawidzisz kobiet prawda?
To nie ma nic do rzeczy, to jest prywata.
Potrafisz jako Polak, inaczej?
 
Mężczyzna

Personal_Jesus

Cichy Podglądacz
Naprawdę nienawidzisz kobiet prawda?

To nie ma nic do rzeczy, to jest prywata.
Potrafisz jako Polak, inaczej?
Jako człowiek uważający się za feministę- nie. Nie mogę inaczej. Tak seksistowskie podejście mnie odrzuca i nie będę milczał gdy takowe widzę.

Poza tym w momencie gdy wychodzisz z tym na publiczne forum to przestaje być prywata i staje się obiektem dyskusji.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jako człowiek uważający się za feministę- nie. Nie mogę inaczej. Tak seksistowskie podejście mnie odrzuca i nie będę milczał gdy takowe widzę.

Poza tym w momencie gdy wychodzisz z tym na publiczne forum to przestaje być prywata i staje się obiektem dyskusji.
1.
seksistowskie?
Jeśli tak to tylko w naszym pojęciu!
A dosadniej w Twoim pojęciu!
I tutaj pojawia sie pytanie, kto dal Ci prawo do negowania zachowan innej kultury? I do uznania za gorsza od naszej?
???
 
Mężczyzna

Personal_Jesus

Cichy Podglądacz
1.
seksistowskie?
Jeśli tak to tylko w naszym pojęciu!
A dosadniej w Twoim pojęciu!
I tutaj pojawia sie pytanie, kto dal Ci prawo do negowania zachowan innej kultury? I do uznania za gorsza od naszej?
???
Seksizm nie jest subiektywny. Nie chce mi się karmić trolla, więc odłączam się od tej jałowej dyskusji. Może ktoś inny mnie zastąpi.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Wracając do trollingu Personal_Jesus 🙂
Przypuszczam ze autor doskonale zna różnicę miedzy "tamtymi" a nami i nie akceptuje inności, lub nie zna i również nie akceptuje, bo...
Gwoli ścisłości, to jest tylko przypuszczenie, a nie stwierdzenie 🙂

Dlaczego "oni" o cale niebo są lepsi od nas? - Mam na myśli życie w rodzinie i erotykę.
Dlaczego u nich męska młodzież od 10 , 11 roku życia, w chwili przejścia pod opiekę ojca, uczy się erotyki, seksu?
Dlaczego u nich seks z kobieta/zona jest dla niej samej dużym wyróżnieniem?
Dlaczego oni nie znają horroru pod nazwa teściowa?
Dlaczego od tysięcy lat rodzina jest świętością prowadzona (cholernie twarda ręką) przez najstarsza w rodzinie kobietę?
Owych dlaczego jest dużo więcej!
Cholernie dużo.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Na później, do rozwinięcia 🙂

"Kobieta pewnego dnia stwierdza: od dzisiaj nie będę się już do niczego zmuszać. Zaczyna seksu unikać"​

 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Rozwiniecie zostawiam na późnej 🙂

Teraz wyrażam tylko moje marzenia: dlaczego cale zycie muszę użerać sie z jedna zona? W biegu odczytywać jej potrzeby i zakamuflowane pragnienia, a nie mogę mieć 5 żon? I ani jednej teściowej?
5 pod jednym dachem.
Gdzie każdą z nich w nagrodę będę mógł zaprosić do sypialni?
W nagrodę!
A do tego niezliczona ilość nałożnic?
Jeśli będą spełniały moje oczekiwania, nie tylko erotyczne, zostaną nowymi zonami, a poprzednie odeślę do rodzin z których pochodzą z adnotacja: nie zdała egzaminu na żonę.

Gwoli wyjaśnienia, rodzina powstaje po mieczu, obce kobiety (zony, naloznice) są tylko dodatkiem do niej, a co za tym idzie nasz europejski dziwoląg w postaci teściowych nie ma prawa do zaistnienia. I czyż nie jest to piękne?
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Przypuśćmy, że bym była jedną z tych pięciu żon.
To powiedz mi Retru ile razy w miesiącu mogłabym liczyć na małe co nieco? ;)
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
,,Zaszczytu rozłożenia nóg" powiadasz Retru .... eeee .... nie chcę być Twoją żoną numer któryś tam.
Ustąpię innym Paniom miejsca.
O! Już widzę jak w kolejce się ustawiają ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Czy mogę zakochać się w Tobie?

Pytam, bo mimo zachwytu kilku tysięcznymi zwyczajami Orientu i życiem w ladzie i porządku to jednak jestem pseudo polskim dżentelmenem zgrzytającym, ale po cichu i w kąciku, zębami na panoszący się wsteczny ruch "a ja jestem kobieta i mi się należy".
Na terenach Orientu kobiety, a dokładniej zony i nałożnice walcza miedzy sobą o przywilej bycia, ze tak ładnie powiem, "kochana" przez męża.
Dokładniej: kobiety zabiegają o mężczyznę, a nie odwrotnie.
Czyż nie jest to piękne?
Ba, czyż nie jest to normalne?
.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Hmmm, nie wkur....em żadnej z dziewczyn?
Sorry.
Następnym razem posłużę się dosadniejszymi stwierdzeniami. Obiecuje 🙂
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry