• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czego nie potraficie powstrzymać w trakcie orgazmu?

Czego nie potraficie powstrzymać w trakcie orgazmu?

  • Grymas twarzy

    Votes: 25 35,7%
  • Silne skurcze, wygięcie ciała

    Votes: 40 57,1%
  • Jęki

    Votes: 23 32,9%
  • Krzyki

    Votes: 14 20,0%
  • Głośny oddech/wzdychanie

    Votes: 44 62,9%

  • Total voters
    70
Mężczyzna

Dr Love

Cichy Podglądacz
Mam upierdliwego sąsiada z góry, który jest zdominowany przez swoją żonę i dodatkowo niejednokrotnie przychodził do mnie z pretensjami o to, że mój telewizor jest za głośny i dziecko mu budzi.

No to w tym tygodniu 2 wieczory pod rząd zaserwowałem mu tak głośne jęki, na jakie było tylko mnie stać, a dla osiągnięcia tego efektu prosiłem moją, aby specjalnie przedłużała stymulację mnie. Niech ma, popapraniec! 😁😁😁
 

Soulmate86

Nowicjusz
Jękow, westchnięć, stękania.

Milion lat temu przez długi czas musialam sie powstrzymywać i potem dlugi czas uczylam sie tego nie robić.
Zdarzalo sie drapać, gryźć czy przygryzac dolna wargę gdy jęki byly zakazane :p
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Ze mnie jest słaba zawodniczka. Zaznavzam wszystkie 5.

Ps. Po co/ jaki sens powstrzymywać się? Czerp i przeżywaj te piękno na maksa :)
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
To wtedy do mieszkania chłopaka. Albo w plener. Albo do hotelu/hostelu ze swoim facetem. Nie mogłabym się powstrzymywać, za bardzo lubie szczerze poprzeżywać te cudne chwile.
 
Mężczyzna

Dr Love

Cichy Podglądacz
Dawne czasy mieszkania z rodzicami za ścianą.
Młode czasy rządzą się własnymi prawami.
Prawda! Po dziś dzień pamiętam, jak moja była błagała, abym skończył jej na twarzy, mimo iż w drzwiach mojego pokoju nie było zamka. 😁😁😁

Razem pykaliśmy w "Gta 2" na PSX i w pewnym momencie dobrała się do mnie, a po wszystkim uczyniłem jak chciała modląc się, aby w tym momencie matka zza ściany nie wlazła mi do lokalu. 😂😂😂 Adrenalina była jak skurwysyn, ale było warto.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Krzyk umiem powstrzymać. Gorzej z jękami czy napięciem mięśni. No i niejednego partnera zdarzyło się przeorać po plecach czy tyłku.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry