• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czego nie potraficie powstrzymać w trakcie orgazmu?

Czego nie potraficie powstrzymać w trakcie orgazmu?

  • Grymas twarzy

    Votes: 25 35,7%
  • Silne skurcze, wygięcie ciała

    Votes: 40 57,1%
  • Jęki

    Votes: 23 32,9%
  • Krzyki

    Votes: 14 20,0%
  • Głośny oddech/wzdychanie

    Votes: 44 62,9%

  • Total voters
    70
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Wiadomo, że orgazm jest bardzo silnym przeżyciem, w którym tracimy kontrolę. Każdy jednak jest trochę inny. Ciekaw jestem, jakich reakcji/odruchów nie dajecie rady (lub nie chcecie) powstrzymać w czasie orgazmu. Dzięki za wszelkie odpowiedzi :)
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
A świadomość otoczenia?
Myślę, że większość powie, że nie potrafią być świadomi. Ja np. Dam radę być świadoma otoczenia, ale nie czerpie wtedy przyjemności z orgazmu 😅
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Ja nie potrafię się powstrzymać, żeby nie jęczeć. No kurczę nie potrafię...

Teraz to mi to zwisa, ale jak jeszcze mieszkałem z rodzicami, to musiałem twarz w poduszkę - a i tak się chyba domyślali, co robiłem sam w swoim pokoju.... :(
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Oj muszę się zgodzić, była taka jedna kotka, aż do krwi, nie wiedziałem że ból może w tym momencie być aż tak przyjemny
A po wszystkim patrze w lustro,ona mnie przeprasza ze zmieszaniem, od tamtej pory dokładałem jej na pazury ;)
Ja pierwszym razem byłem zaskoczony ale nie rozproszyła mnie tym bólem. Wręcz przeciwnie wiedziałem żeby działać intensywniej. Dla niej to był totalny kosmos 😍
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ja pierwszym razem byłem zaskoczony ale nie rozproszyła mnie tym bólem. Wręcz przeciwnie wiedziałem żeby działać intensywniej.😍

... Wręcz przeciwnie wiedziałem żeby działać intensywniej. Dla niej to był totalny kosmos 😍
Brawo, bo tylko to się liczy!
Inaczej, najpierw jej orgazm, a potem z męskiego OGONA się zobaczy.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Orgazm orgazmów nierówny. Przy masturbacji mogę powstrzymać prawie wszystko z ankiety, no może oprócz napięcia pośladków bo bez tego nie dojdę, i pewno twarzy naturalnej też nie zrobię.

Ale po co powstrzymywać?! Czym bardziej panuje nad sobą, tym słabszy jest orgazm, tzn mniej przyjemny. Np. gdy próbuję strzelić do muszli, a nie dookoła...
Umiem też zatrzymać spermę w cewce, sciskam ujęście cewniki mocno i gdy zaczynam wytryskiwać przerywam masowanie, dzięki temu mogę nie pobrudzić nic spermą i wypuścić ja na rękę czy chusteczkę. Ale taki orgazm jest dużo mniej przyjemny. To tylko w niesprzyjających okolicznościach.

A co do orgazmu podczas seksu, to staram się tylko nie wyglądać tragicznie głupio, tylko zwyczajnie głupio 🤣 staram się lekko uśmiechać. Albo wtulić w partnerkę z głową obok, tak, żeby mnie nie widziała, jeśli jest akurat taka pozycja, że się tak da. Jeśli nie, to bez przesady, nic specjalnego nie robię, oprócz mocnego jej trzymania.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A zatem, panowie, zapytajcie kobiety co chcą od Was otrzymać 😀
Zapytajcie, bo to one moga w kazdej chwili wymienic Was na inny model.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry