• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cyberseks - uprawiacie? Kręci was to?

C

col. Greg

Guest
gdybym umiał opanowac elektronikę pewnie bym to robił, ale na szczęście /niestety/ nie ogarniam.
 
Mężczyzna

siwybajerant

Cichy Podglądacz
Raz nam się zdarzyło spróbować. Myślę, że jako ciekawostka może być, ale raczej nie było to nic nadzwyczajnego. Nie wiem też czy dla mojej kobiety było to atrakcyjne, bo jakoś tak wyszło, że ona bardzo szybko doszła i więcej na mnie patrzyła niż sama się bawiła.
 
Mężczyzna

rokixxxx

Cichy Podglądacz
Co myślicie o tym rodzaju sexu?? Czy "uprawianie" go przez internet z inną osobą niż swoim partnerem to zdrada??
Czy "uprawianie" go ze swoim pratnerem, który jest w dalszej odległosci od nas moze nas w jakis sposób "zaspokoić"??
P.S Szukałam w szukajce ;) nic mi sie znalazło...mam nadzieje, ze takiego tematu nie ma :D
Ja uwielbiam zapraszam nawet TERAZ 🤘😍😍😍😉
 
Mężczyzna

pawel_strapon

Cichy Podglądacz
Lubię ale na kamerkach, chociaż ciężko jest spotkać kogoś fajnego i kogoś, kto to lubi robić dla zabawy a nie za kasę.
 
Mężczyzna

lifarek

Cichy Podglądacz
Fajnie i podniecająco jest pisać z kobietą wyrażać emocje fantazje czy z fabułą podniecać kobietę.. jak pisze mówi daje znać ze juz ma ochotę już ma mokre majteczki siedząc w pracy a jeszcze fajniej jest jak się komuś mówi co ma w tej chwili zrobić nie ważne gdzie się znajduje gra która odnieca czasem można włączyć kamerę jeśli ktoś jest odważny bynajmniej każda forma jest podniecająca:)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry