Cześć! Mam pytanie skierowane do Pań i Panów będących w tego typu związku lub po prostu posiadających taki fetysz/fantazje.
Kiedy odkryliście swoją fantazję? Skąd to się wzięło? Zrodziło się nagle, zrodziło się pod namową partnera lub jakaś sytuacja się do tego przyczyniła?
Sam fantazjuje o byciu w takim związku, w moim przypadku tego typu upodobania, zrodziły się gdy przyłapałem moją już byłą dziewczynę na zdradzie. Wtedy byłem niemiłosiernie wściekły i załamany, dopiero po czasie odkryłem że w sumie by mi to nie przeszkadzało a nawet by mnie to podniecało gdybym był zdradzany.
Kiedy odkryliście swoją fantazję? Skąd to się wzięło? Zrodziło się nagle, zrodziło się pod namową partnera lub jakaś sytuacja się do tego przyczyniła?
Sam fantazjuje o byciu w takim związku, w moim przypadku tego typu upodobania, zrodziły się gdy przyłapałem moją już byłą dziewczynę na zdradzie. Wtedy byłem niemiłosiernie wściekły i załamany, dopiero po czasie odkryłem że w sumie by mi to nie przeszkadzało a nawet by mnie to podniecało gdybym był zdradzany.

