• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Coś skutecznego na podniecenie dla żony

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Niestety nuda i rutyna to mordercy kazdego nawet tego idealnego zwiazku. Jak ich uniknac po 20 latach wspolnego zycia? Wiedza chyba tylko nieliczni, ktorym sie udało...
W tym miejscu otwiera ma się męski parasol ochronny 🙂
Dlaczego tylko my faceci powinniśmy starać sie o sie o ratowanie związku?
Nie chce byc uszczypliwy, ale ja również potrafię postawić się w horyzontalnej pozycji i ocenić partnerkę po włożonym wysiłku. W skali od -1 do +10

My faceci mamy na karku narzucone nam uprawnienie!
A zatem...
 
Mężczyzna

capri_blue_0401

Cichy Podglądacz
Dobrze, że w innych krajach małżeństwa/związki to krainy mlekiem i miodem płynące 😉
Ostatnio rozmawiałem sobie z koleżanką po czterdziestce. Jest Holenderką, size XXL, wychowuje dwie córki(jedna jest w Japonii aktualnie, druga ma 13 lat i jeszcze mieszka z nimi). Jej mąż jest szczupły jak tyczka. Ona na przykład uwielbia jeździć motocyklem, a jej mąż niezbyt. Kiedy ona bierze urlop i umawia się z koleżankami na przejażdżkę, jej mąż daje jej wychodne bez problemu. I życzy świetnej zabawy, a sam korzysta z życia w swój sposób.
I tu dla porównania mam Polaków - moja mama dostała zaproszenie dla niej i osoby towarzyszącej, na imprezę "choinkową" w szkole. Ojciec nie chciał z nią iść. Namówiliśmy mamę, żeby poszła sama i zaplanowała już wyjście, koleżanka miała ją zabrać autem. Wszystko pięknie ładnie, tylko tatuś był chorobliwie zazdrosny i zabronił jej gdziekolwiek iść... Z resztą znam sporo takich akcji wśród innych ludzi...
.
Kolejny przykład to moja kumpela lesbijka. Aktualnie jej partnerka mieszka 200km od niej i widują się raz lub dwa w miesiącu. Czekają na przeminięcie covida żeby wrócić razem do pracy w muzeum. A do tego czasu rozważnie zdecydowały się zamieszkać osobno - bo są dorosłe, hajs się musi zgadzać.
I tu dla porównania też mam przykład polskiej rodzinki, gdzie mój ojciec nie mial i nie szukał pracy. Matka wreszcie się wkurzyła i znalazła mu robotę 500km od domu. To powiedział, że nie pojedzie bo nie chce rodziny porzucić - to nic, że byliśmy tak biedni, że matka brała paczki jedzenia z pomocy społecznej(najgorsze produkty jakie w życiu jadłem, Pedigree lepiej smakuje, wiem bo normalnie nieraz próbowałem różnej psiej karmy). Tak, tego potrzebowałem wtedy najbardziej. Jeść gówniane żarcie i patrzeć na ojca co ma wylane na nas - ale przecież to dla nas chciał zostać, żeby się o nas troszczyć...
.
Oczywiście wiele mogę przytoczyć podobnych rzeczy, ale po co mam opowiadać o innych skoro sam mam wachlarz doświadczeń i obserwacji z polskich małżeństw.
.
Dla przykładu moja kuzynka w Niemczech żyje zupełnie inaczej. Ona nie chciała ślubu, ale jej partner się jej oświadczył. Kochała go i zgodziła się dla niego. On organizował wesele. Ona nie wierzy w Boga ani nic. Dla niego płaci obecnie podatek kościelny(no bo musiała się zapisać do społeczności). Ale ona i on chcą swojego szczęścia, więc zamiast sobie dokładać to się wspierają i realizują razem marzenia, mimo, że często są to marzenia tylko jednej ze stron.
.
A Polacy muszą nawet w związku udowadniać sobie czyja racja jest bardziej racją... Czyj sposób życia i marzenia są ważniejsze w realizacji. Jedna strona narzuca drugiej sposób bycia. Jak dominuje facet to baba będzie kurą domową. Jak dominuje kobieta to facet pantofel... i tak w kółko. Ciągle zazdrość i kwas.
.
Nie mówię, że wszyscy tu tak mają i wierzę, że istnieje grupa normalnych ludzi - ale nawet po sondażach i wybranej władzy widać, gdzie intelektualnie znajduje się większość Polaków #pis
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
@capri_blue_0401 co ma hobby do rozmiaru ubrań? (XXL)
Poczytałam Twoje posty i widzę dużo goryczy.
Mój małż jest o mnie zazdrosny. Ale mam wolną rękę na samotne wyjazdy. Czyli bez rodziny,np. do psiapsi, w cholerę kilometrów. I nie sprawdza co robię, czeka na telefon ode mnie.
Co do dzieciństwa - też nie miałam lekko.. Ojciec kierowca tira i wieczne wysłuchiwania od matki "poczekaj, aż ojciec wróci". Czyli odliczanie razów na doope za przewinienia. Czasami tak blache, że szkoda gadać. Ale to nie oznacza, że przejęłam takie wzorce w swojej rodzinie.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W temacie topiku, co skutecznie podnieci kobietę/ prawidłową żonę według naszych wierzeń / i bez nich?
Znam tylko jeden sposób: słowa i słówka.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W temacie topiku moja porada:
- zapmij o idiotycznym zaleceniu Wislodzkiej: gra wstępna na godzinę przed stosunkiem. A pokutującym do teraz.
To jest debilizm do sześcianu!
 
Kobieta

SeiNoMegami

Cichy Podglądacz
Szukam czegoś dla swojej żony.
Ogólnie 20 lat pożycia małżeńskiego. Mi się chce, a jej nie ( a ponoóć po 40 stce z kobiety robi się prawdziwa kocica co jednak nie ma odwzorowania w naszym związku). Seks oczywiście jest, ale jakiś taki od niechcenia. Raczej z obowiązku niz z przyjemności.
Daj jej do poczytania pikantne opowiadania (na niektóre to działa np na mnie (ups). ..
Albo podziel się z nią swoimi fantazjami :>
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Daj jej do poczytania pikantne opowiadania (na niektóre to działa np na mnie (ups). ..
Albo podziel się z nią swoimi fantazjami :>
Moja propozycja:
zacznij opowiadać jako bajkę niebajkę, ale jednak najpierw zadbaj o stworzenie odpowiedniego nastroju, tj. juz rano zrób wszystko aby poczuła sie kimś niezwykłym. I ciapnij to aż do nocy. Jeśli będziesz prawdziwy, będziesz miał w domu prywatna rozwiązłą dupę, marzenie każdego faceta.
 
Kobieta

SeiNoMegami

Cichy Podglądacz
Moja propozycja:
zacznij opowiadać jako bajkę niebajkę, ale jednak najpierw zadbaj o stworzenie odpowiedniego nastroju, tj. juz rano zrób wszystko aby poczuła sie kimś niezwykłym. I ciapnij to aż do nocy. Jeśli będziesz prawdziwy, będziesz miał w domu prywatna rozwiązłą dupę, marzenie każdego faceta.
poprosze raz!
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Chetnie wpisze sie w to, ale... ale kiedy bylem na etapie szukania partnerki na cale życie co rusz potykałem się dziewczyny, które na newralgiczne pytania odpowiadały wykrętami traktując mnie jak idiotę, który dostał co chciał a teraz sam musi się za to odwdzięczyć.
Chce przez to powiedzieć, ze dążenie do spełnienia marzenia kazdego faceta w duzej mierze zalezy od kobiety.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry