• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co was podnieca?

Mężczyzna

Zefir

Nowicjusz
Długa szyja... Smukłe łydki.... Pupcia w stringach i leginsach... Zapach włosów.... Kiedy kobieta coś czyta pochylona nad telefonem i kosmyki włosów opadają jej na twarz. ..odplywam
 
Mężczyzna

Fatfeetlover

Seks Praktykant
Trudno powiedzieć jest tego tak wiele... Piękne zadbane stopy napewno a co więcej ciało namiętność umysł sytuację niektóry zdobywanie i bycie zdobywanym wzajemne spełnianie się, czerpanie przyjemności że wspólnych relacji i jeszcze parę rzeczy ale nie napiszę tutaj ;)
 
C

col. Greg

Guest
Pytanie powinno brzmieć: "Co nas nie podnieca?" ;) W przypadku kobiet intrygujące jest wszystko: to jak się poruszają, również ich zapach, a nawet długie, piękne i gęste włosy. Natomiast mnie dodatkowo niesamowicie podnieca pisanie z kimś kogo nie znam. Wiecie chodzi mi o to, że oboje jesteśmy anonimowi, dzięki czemu nie boimy się pisać o naszych fantazjach i ukrytych pragnieniach. Najlepsze jest to, że odkryłem to na czaterii. Poznałem tam kobietę przed którą się otworzyłem (zresztą ona przede mną również). Znaliśmy jedynie swoje nicki i szczerze przyznaję, że było to fenomenalne doświadczenie. Także oficjalnie przyznaję się do tego, że bardzo podnieca mnie pisanie z nieznajomymi kobietami i co jakiś czas praktykuję to na różnych forach i serwisach. Swoją drogą ktoś jeszcze tak ma?
Popieram w całym "ciagu" a jednocześnie zazdroszczę sukcesu w nawiązaniu kontaktów, bo ja mam tylko te pierwszą część.
 
L

Laura.

Guest
Ja uwielbiam patrzeć jak facet się porusza przykładowo biodrami gdy jest na mnie…
Albo wyobrażać sobie jak takie męskie palce wchodzą w moja wilgotna cipke a później to poczuć
I widzieć jego głowę miedzy moimi nogami 😈
I rozkosz na jego twarzy gdy robię mu dobrze ustami
 
Mężczyzna

ArturBrys

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam patrzeć jak facet się porusza przykładowo biodrami gdy jest na mnie…
Albo wyobrażać sobie jak takie męskie palce wchodzą w moja wilgotna cipke a później to poczuć
I widzieć jego głowę miedzy moimi nogami 😈
I rozkosz na jego twarzy gdy robię mu dobrze ustami
brzmi smakowicie : )
 
D

Deleted member 42063

Guest
Co nas podnieca? Temat rzeka😄 To zależy od sytuacji. Czy mówimy o tym co nas podnieca, kto, kiedy, podczas „zabawy”, czy na co dzień 😜
 
Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Ciekawe pytanie 🤔
Na bank musi być jakaś chemia między dwiema osobami. Sama myśl wywołania u partnera tego stanu działa na podświadomość. Nie trzeba wtedy zbyt wiele, aby to co masz na sobie było mokre. Dodajmy do tego rozmowę (ewentualną wymianę foto) i skala rośnie jak penis w zawodzie. Dodatkowy kontakt wzrokowy czyni cuda. A później no cóż, finał ☺️
 
C

col. Greg

Guest
Ada, dzieki Ci, czuje sie uratowany, w swiecie obfitości wytryskow, doskonałyhc ciach z kaloryferami, spojrzałem na sój lekko wypukły, brzuszek. Ale zaraz potem w lustro, powiedziałem sobie Grześ jakie ty masz piekne piwne oczy i juz mi lepiej. Natomiast powazniej, jadąc autobusem czasem udaje mi sie przeczwycić w zrok pasażerki. Oczywiscie, bez nachalności, jeżeli uda sie nawiazać kontakt/ a trasa jest dluższa/ to przeZywam taką rozkosz/nazwijmy ją optometryczną/, Ze gdyby moja żona wiedziała o tym do końca życia byłbym w pozycji oko w oko /brr/. Mam nadzieje, że wspołpasażerka ma tak samo. Czasami mam wrażenie, że jest im co najmniej przyjemnie.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Ada, dzieki Ci, czuje sie uratowany, w swiecie obfitości wytryskow, doskonałyhc ciach z kaloryferami, spojrzałem na sój lekko wypukły, brzuszek. Ale zaraz potem w lustro, powiedziałem sobie Grześ jakie ty masz piekne piwne oczy i juz mi lepiej. Natomiast powazniej, jadąc autobusem czasem udaje mi sie przeczwycić w zrok pasażerki. Oczywiscie, bez nachalności, jeżeli uda sie nawiazać kontakt/ a trasa jest dluższa/ to przeZywam taką rozkosz/nazwijmy ją optometryczną/, Ze gdyby moja żona wiedziała o tym do końca życia byłbym w pozycji oko w oko /brr/. Mam nadzieje, że wspołpasażerka ma tak samo. Czasami mam wrażenie, że jest im co najmniej przyjemnie.
No cieszę się, że zrobiłam Ci dzień! 🙈🙃
 
C

col. Greg

Guest
:giggle:

Ada, dzieki Ci, czuje sie uratowany, w swiecie obfitości wytryskow, doskonałyhc ciach z kaloryferami, spojrzałem na sój lekko wypukły, brzuszek. Ale zaraz potem w lustro, powiedziałem sobie Grześ jakie ty masz piekne piwne oczy i juz mi lepiej. Natomiast powazniej, jadąc autobusem czasem udaje mi sie przeczwycić w zrok pasażerki. Oczywiscie, bez nachalności, jeżeli uda sie nawiazać kontakt/ a trasa jest dluższa/ to przeZywam taką rozkosz/nazwijmy ją optometryczną/, Ze gdyby moja żona wiedziała o tym do końca życia byłbym w pozycji oko w oko /brr/. Mam nadzieje, że wspołpasażerka ma tak samo. Czasami mam wrażenie, że jest im co najmniej przyjemnie.

No cieszę się, że zrobiłam Ci dzień! 🙈🙃
Oj..tak!
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
”… a ja tylko gole baby jesli gdzies zauwaze…” im jestem starszy tym mocniej uwazam ze Kazik nie mial racji. Kobieta w sukience, w bieliznie, nawet w stroju kierowcy ciezarowki moze byc sexowna i podniecajaca. Bo mozna sobie wyobrazac co tez tam skrywa pod tymi ubraniami:) Dopelnieniem tego moze byc jej spojrzenie, glos, intelektualna rozmowa.
A, jeszcze Ada mnie podnieca.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry