• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co wam się podoba

dawideses

Cichy Podglądacz
Każda kobieta ma coś w sobie co może przykuć uwagę, ja osobiście wolę te kobiety, które mają trochę ciała, jest za co złapać 😄 te wysuszone nie koniecznie chociaż nie wykluczam 😁
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
chuda i zbyt chuda to nie, ale drobna i kształtna, jak najbardziej, nie lubię dużych piersi, takich na prawdę dużych, ale średnie i mniejsze bardzo mnie kręcą
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Oczy. Modelka z oczami zimnymi jak u ryby, może u mnie spowodowac efekt zmrożenia. Jeżeli w oczach kobiety ujrzę ciepły błysk na swoj widok to czuję sie tak jakby zaprosiła mnie do rozmowy. Wiele mozna wyczytać z oczu, można mniej mowić i więcej czuc. Oczywiście jeżeli sie ich nie "zaleje" przedwcześnie:ROFLMAO: Trzeba być bardzo rozwaznym bo gdy sie nie jest to sie w nich tonie. Można tez zajrzeć w oczy na dystans, niektórzy ten dziwny stan nazywaja oczami duszy:);)
 
  • Like
Reactions: EoN
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
A i jeszcze jedno. Uprzedzajac fachowe komentarze. Można wyuczyć sie tzw. "gestów wskazujacych czy ona chce itp." Natomiast oczy nie poddasz tresurze. One nie kłamią:)
 
  • Like
Reactions: EoN
Mężczyzna

EoN

Cichy Podglądacz
Talia.. muszę móc objąć ją w talii.. puszyste odpadają, piersi małe lub umiarkowane, bez wielkiego tyłka, i zgadzam się z przedmówcą.. oczy...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry