• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co wam się podoba

Majka9999love

Cichy Podglądacz
Czy podobają Wam się szczupłe kobiety czy takie bardziej średnie? Co jest najlepszego w takich srednich ? Np. Wymiary 98 75 100 ? Biust D ?
 

LostInSpace

Cichy Podglądacz
Ja bardzo lubię małe, drobne kobiety. Jest w tym dużo jakiejś takie delikatności, ulotności, eteryczności. No i uwielbiam przytulać takie małe kruszynki, miałem kiedyś taką drobniutką koleżankę. :) Bardzo fajnie to wspominam.

To tak a propos moich preferencji. Ostatecznie, to zauważyłem, że podobają mi się bardzo różne kobiety, więc mimo wszytko nie ma tu reguły.
 

Octopusjohn

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam "średnie" kobiety, bardzo kręcą mnie szersze, okrągłe biodra i pośladki, generalnie kocham pełną, kobiecą figurę 😍 Ale drobne kobiety też są wspaniałe 😄
 

Wojtekbarci

Cichy Podglądacz
Witajcie ;) właśnie dzisiaj dołączyłem do Waszego forum i widze, że jest tu wiele ciekawych wątków ;). Jeśli chodzi o typ kobiety jej ciało, ja zdecydowanie lubie pełne kształty. „Żeby kobieta miała na czym siedzic i czym oddychać, bardzo lubie pełne duze pupy ktore podczas analu cudownie skacza i duze piersi ktore podskakuja w rytm posuniec.
 

FianceMan29

Cichy Podglądacz
Więc ja również jestem nowym "członkiem". Jeśli chodzi o ten wątek, to należę zdecydowanie do mężczyzn, którzy lubią się w krągłościach. Ideałem jest ta określoną przez Was jako "średnia", ale bardzo lubię również te puszyste.
 
Mężczyzna

Jameson7003

Nowicjusz
Szczerze mówiąc, może to dziwnie zabrzmieć, ale ja osobiście nie dzielę kobiet. W sensie nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś jest chudy jak słomka z mcdonalda czy może ma nieco więcej kilogramów. Każda kobieta jest wyjątkowa, każda kobieta jest piękna moim zdaniem. Wystarczy o siebie dbać, a czy będzie ktoś ważył 40kg i miał rozmiar piersi A, czy też ważył 70kg i miał D to nie ma szczególnego znaczenia. Ciężko coś ubrać mi w słowa moje myśli dzisiaj, wybaczcie :p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry