• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co sądzicie o dodatkowej osobie w łóżku

S

StivERMp

Guest
My też fantazjujemy podczas seksu, nawet o kąkretnych osobach. Opowiadamy sobie co byśmy z nimi robili tak ze szczegółami. Bardzo nas to podnieca, ale na razie pozostaje to jako fantazja.
 

Irmici

Cichy Podglądacz
My już przerobiliśmy singli i pary u nas w łóżku to były super zabawy ale jak wcześniej było wspomniane do tego trzeba rozmowy zaufania i dojrzałości żeby w związku niczego nie zepsuć 😉😉😉
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Jesteśmy że sobą już 10 lat. Raczej jesteśmy para która ze sobą rozmawia o wszystkim. Pierwotnie rozmawialiśmy o 2 parze i żona stwierdziła że raczej nie jest gotowa na drugiego faceta w łóżku stąd myśl na dodatkową kobietą.
W samym pytaniu najbardziej zastanawiają mnie sprawy organizacyjne. O ile znalezienie kogoś do 1na1 nie jest dla mnie jakimś większym problemem tak tu może być dość ciężko.
 
L

lensfous

Guest
Cześć wszystkim. Ja mam taką fantazję, że kocham się z żoną i dołącza do nas jeszcze jeden facet. Strasznie mnie ta fantazja nakręca i podnieca, nawet w trakcie jak uprawiamy seks z żoną wyobrażam sobie taki trójkąt. Powiedziałem o tym żonie w trakcie seksu, stwierdziła że ona tego sobie nie wyobraża. Parę razy do tego wracałem w naszych rozmowach, raz żona powiedziała że może jakby była po alkoholu to by się zgodziła. Dużo o tym myślałem i zastanawiam się jak bym zareagował w realnej sytuacji na taki eksperyment. Z jednej strony chciałbym zrealizować taką fantazje a z drugiej nie wiem czy zniósł bym jak jakiś facet dotyka moją ukochaną.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Dużo o tym myślałem i zastanawiam się jak bym zareagował w realnej sytuacji na taki eksperyment. Z jednej strony chciałbym zrealizować taką fantazje a z drugiej nie wiem czy zniósł bym jak jakiś facet dotyka moją ukochaną.
Hmmm...
Czegoś nie rozumiem, bo najpierw opowiadasz żonie fantazje o trzecim a kiedy w końcu otrzymuje wskazówkę - alkohol - zaczynasz się zastanawiać czy to psychicznie udźwigniesz.
No i jeszcze jak jakiś facet dotyka moją ukochaną.
Czym będzie dotykał?
Małym palcem u nogi?
.
 
L

lensfous

Guest
Hmmm...
Czegoś nie rozumiem, bo najpierw opowiadasz żonie fantazje o trzecim a kiedy w końcu otrzymuje wskazówkę - alkohol - zaczynasz się zastanawiać czy to psychicznie udźwigniesz.
No i jeszcze jak jakiś facet dotyka moją ukochaną.
Czym będzie dotykał?
Małym palcem u nogi?
Jeszcze do niedawna byłem bardzo zazdrosny o żonę, więc jestem trochę zdziwiony że fantazjuje o sytuacji w której ktoś w mojej obecności będzie uprawiał z nią seks.
Czy to ważne czym będzie ją dotykał, ręka penisem? Chodziło mi o sam fakt przełamania intymności i o moją reakcję na te zabawy.
 
L

lensfous

Guest
Potrzebuje czasu żeby to wszystko poukładać w głowie. Tak naprawdę to czym dłużej o tym myślę to zaczynam się zastanawiać czy warto spełniać taką fantazję czy lepiej żeby pozostała tylko fantazją. Ale z drugiej strony kręci mnie to mocno 😁
 

FabianOlo

Cichy Podglądacz
Potrzebuje czasu żeby to wszystko poukładać w głowie. Tak naprawdę to czym dłużej o tym myślę to zaczynam się zastanawiać czy warto spełniać taką fantazję czy lepiej żeby pozostała tylko fantazją. Ale z drugiej strony kręci mnie to mocno 😁
Twoje mieszane uczucia są całkiem normalne i zrozumiałe. Razem musicie podjąć decyzję i później żyć z jej konsekwencjami... ale nie pije szampana kto nie ryzykuje. Musisz sobie zadać pytanie czy lepiej żałować że coś się zrobiło, czy lepiej żałować że się miało możliwość a się tego nie zrobiło? 😉
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Długo to trwało zanim się przełamałeś?
Długo, cholernie długo, az zrozumiałem na czym polega życie we dwoje. I wcale nie była to łatwa droga.

Kazdy z nas rodzi sie z syndromem psa ogrodnika, każdy z nas ma/miał ograniczony dostęp do igraszek, których nie dotyczyły religijne nakazy. W czasach ogólnie dostępnego netu z dużym poślizgiem zdobywamy nowa wiedze, a to skwierczy z narzucony z nam kanonami.
Tylko u nas, bo na zachod od Odry jest inaczej.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry