• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co sądzicie o dodatkowej osobie w łóżku

Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Hej wszystkim

Jakiś czas temu moja małżonka wyskoczyła ze stwierdzeniem że chętnie zobaczyłaby mnie jak uprawiam sex z inną kobietą. Rozmawialiśmy nawet o trójkącie z inną kobietą bo jak sama twierdzi nie chce obcego faceta. Jesteśmy razem już długo i staramy się zabić monotonię w łóżku jednak mam co do tego pewne obawy. Dla mnie sex z inną kobietą nie jest problemem raczej to czy moja żona napewno jest na to gotowa. Kolejnym problemem jest organizacja czegoś takiego. Jak gdzie z kim? Są jakieś doświadczone osoby/pary skłonne doradzić lub podzielić się doświadczeniami?
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Hej wszystkim

Jakiś czas temu moja małżonka wyskoczyła ze stwierdzeniem że chętnie zobaczyłaby mnie jak uprawiam sex z inną kobietą. Rozmawialiśmy nawet o trójkącie z inną kobietą bo jak sama twierdzi nie chce obcego faceta. Jesteśmy razem już długo i staramy się zabić monotonię w łóżku jednak mam co do tego pewne obawy. Dla mnie sex z inną kobietą nie jest problemem raczej to czy moja żona napewno jest na to gotowa. Kolejnym problemem jest organizacja czegoś takiego. Jak gdzie z kim? Są jakieś doświadczone osoby/pary skłonne doradzić lub podzielić się doświadczeniami?
Hejka. Mamy juz temat ,,czy fantazjujecie O trójkącie,,
Wbijaj tam 😋
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Jakiś czas temu moja małżonka wyskoczyła ze stwierdzeniem że chętnie zobaczyłaby mnie jak uprawiam sex z inną kobietą.
Moja żona ma podobną fantazje. Jednak póki co jest ona jeszcze niezrealizowana.
W czasie seksu gdy fantazjujemy o innej kobiecie, bardzo to podkręca nam atmosferę.
 
T

thylaris

Guest
Moja żona ma podobną fantazje. Jednak póki co jest ona jeszcze niezrealizowana.
W czasie seksu gdy fantazjujemy o innej kobiecie, bardzo to podkręca nam atmosferę.
My mamy moją stałą koleżankę lubimy z nią uprawiać sex jesteśmy już dopasowani wiemy co kto ma robić czasem mój partner tylko patrzy i się dotyka jest mega przyjemnie polecamy
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
My mamy moją stałą koleżankę lubimy z nią uprawiać sex jesteśmy już dopasowani wiemy co kto ma robić czasem mój partner tylko patrzy i się dotyka jest mega przyjemnie polecamy
Nie szukamy nikogo na siłę, więc i nie ma okazji aby kogoś pozanć. Ale na pewno byłoby fajnie spełnić swoje fantazje :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry