• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co poza lodem sprawia facetom przyjemność?

Adela

Cichy Podglądacz
Siemka wszystkim chłopaczkom i nie tylko!
Chciałabym abyście się wypowiedzieli (mężczyźni) co wam sprawia największą przyjemność podczas pettingu oprócz robienia loda. Jak można jeszcze sprawić, żeby mężczyźnie było ,,dobrze''? Proszę o odpowiedź. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SETH

Podrywacz
Całowanie po szyi na przykład. Mnie najbardziej podniecają czułe pocałunki karku.. 8) Kurde.. dreszcze mnie wtedy przechodzą od stóp do głowy..
 

shizofrenik

Seks Praktykant
OOOOO właśnie pieszcenie ucha mmmmmm cudowne odlot totalny. a co jeszce hmm całowanie po torsie i klatce piersiowej całowanie sutków lekkie gryzienie lekkie drapanie pazurkami po bicepsie cudo ja mam wtedy taki odlot że łoł co by tu jeszce hmm żebra głaskanie poi zebrach jest nniezłe ok kończe bo zdradze wszystkie nasze sekrety ... hehe :wink:
 

Adela

Cichy Podglądacz
schizofremik: ok kończe bo zdradze wszystkie nasze sekrety ... hehe heeh i o to chodzi ;) a tak na marginesie to macie racje juz wczesniej probowalam z tymi pazurkami i klata, z uchem(chociaz gto brdziej dziala na mnie niz na neigo ) ale mnie chodzilo to jak sprawic by mezczyzna widzial gwiazdki poprzez pobudzanie reka jego narzadow plciowych ;)
 

Adela

Cichy Podglądacz
nio ijeszcze jedo mam pytanie do mezczyzn: moze troszke dziwne ale nie dziwcie sie mam jesszcze male doswiadczenie w tych sprawch.jakicch sposob robienia <<loda>> spawia wam najwieksza przyjemnosc?lizanie jezyczkiem, delikatne drapanie zabkami?napiszcie cos na ten temat :)z gory thanks za odp.
 

Jing

Seks Praktykant
Jak mój WAC znajdzie się w jej ustach to od razu przechodzę do innego wymiaru :D ....wymiaru rozkoszy :D
 

vulcan

Cichy Podglądacz
ja osobiscie ząbki bym zostawił w spokoju...przynajmniej tak jest w moim przypadku ze czasem podczas robienia mi loda przez moją dziewczyne zdarzy jej sie zahaczyc zebami o mojego członka i powiem szczerze ze troche jest to bolesne :( ale ogolnie cała akcja pt lod to jest wielka jazda...uwielbiam to :wink:
 

Serenity

Seks Praktykant
Wszystkiego nie przeczytalem, ale mile panie nie ograniczajcie sie do dotyku. Jest tyle bodzcow na ktore reaguje mezczyzna. Po pierwsze jak ladnie pachniecie to wzmaga atmosfere bo az chce sie zchrupac tak ladnie pachnaca ukochana :) poza tym dzwieki i wzrok. Mozecie wykonywac rozne podniecajace ruchy talia piersiaczkami itp. Dotyk to nie wszystko.
 

telemach

Cichy Podglądacz
Jądra. Nie zapominajcie o jajkach!

Już o tym pisał Shihan. Ale powtórzę, bo to ważne... Dobra kochanka pamięta o jądrach, zwłaszcza podczas robienia loda. Cały czas powinna trzymać faceta za jaja, mieć go w garści. Wtedy mocniej się spuści. :) Wiem to po sobie...
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Mi, gdy jestem stroną pasywną, sprawia przyjemność mnóstwo rodzajów pieszczot - całowanie ciała (zwłaszcza szyi, sutków, brzucha, tułowia wzdłuż linii kręgosłupa (przede wszystkim z przodu, choć z tyłu też), lizanie, całowanie i ssanie jąder i pieszczenie ich dłonią przez kobietę, ogólnie uwielbiam, gdy kobieta bawi się moimi jądrami. Poza tym uwielbiam, gdy podczas zabaw kobieta mówi do mnie sprośne rzeczy, gdy opowiada mi ze szczegółami, co za chwilę zrobi lub co teraz robi, używając (w zależności od stopnia napięcia i rodzaju zabaw) albo pieszczotliwych zdrobnień na określenie miejsc intymnych, albo wulgaryzmów. Słowne nakręcanie podczas łóżkowych zabaw jest super.
 

Ufol

Cichy Podglądacz
Seks hiszpanski. Duze piersi zapewniaja mega tarcie,czasem jest to dla nich przyjemniejsze od seksu oralnego a juz napewno klasycznego.

mega tarcie? no nie wiem czy to tak przyjemne heheh, jakiś olejek by się przydał... tarcie to nie wszystko, musi być poślizg heheh
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
mega tarcie? no nie wiem czy to tak przyjemne heheh, jakiś olejek by się przydał... tarcie to nie wszystko, musi być poślizg heheh

Z nawilzeniem, bedzie umiarkowane a nie to co w pochwie :D chyba bardzo,jesli kobieta ma duze piersi....
Troche olejku, miekko, uscisk dopasowany,czego chciec wiecej ?:)

Fapdaddy- na tym filmiku fscet strzels po 30 seksundach po tym jak kobieta dlonia chwile masuje zoladz, to mozliwe, lol? Serio to takie wrazliwe miejsce i to tak przyjemne ze potraficie tak szybko od tego strzelic?

A to chyba jednak urywki. Rozumiem ze chciales przekazac iz najlepsza sprawa jest hand i blow job, co by tlumaczylo Twoj nick :) takze dziewczynki pamietajcie,Hand job i panowie sa w raju!
Laski na filmie wiekszosc czasu robia hand job xD
 
Ostatnia edycja:

Fapdaddy89

Cichy Podglądacz
Z nawilzeniem, bedzie umiarkowane a nie to co w pochwie :D chyba bardzo,jesli kobieta ma duze piersi....
Troche olejku, miekko, uscisk dopasowany,czego chciec wiecej ?:)

Fapdaddy- na tym filmiku fscet strzels po 30 seksundach po tym jak kobieta dlonia chwile masuje zoladz, to mozliwe, lol? Serio to takie wrazliwe miejsce i to tak przyjemne ze potraficie tak szybko od tego strzelic?

A to chyba jednak urywki. Rozumiem ze chciales przekazac iz najlepsza sprawa jest hand i blow job, co by tlumaczylo Twoj nick :) takze dziewczynki pamietajcie,Hand job i panowie sa w raju!
Laski na filmie wiekszosc czasu robia hand job xD

Ale zauważ z jaką pasją to robią. Samo to już niesamowicie działa na faceta...

- - - Zaktualizowano - - -

Te filmiki byłyby lepsze, gdyby te laski mówiły w trakcie hand joba. Słowne nakręcanie podczas robienia dobrze - to jest to. :) Fajnie jest usłyszeć od kobiety, to ona czuje, co ona chce poczuć, zobaczyć i co jej się podoba.

Chodziło mi o sam zamysł delikatnego i umiejętnego pieszczenia penisa jako alternatywy dla swego rodzaju gry wstępnej. Wiadomo że najlepszy handjob nie zastąpi nigdy szparki...ale wiem z autopsji że uczucie i doznania są fantastyczne ;)
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Ale zauważ z jaką pasją to robią. Samo to już niesamowicie działa na faceta...

- - - Zaktualizowano - - -



Chodziło mi o sam zamysł delikatnego i umiejętnego pieszczenia penisa jako alternatywy dla swego rodzaju gry wstępnej. Wiadomo że najlepszy handjob nie zastąpi nigdy szparki...ale wiem z autopsji że uczucie i doznania są fantastyczne ;)

Z pasja robia hand job xD bo tak, jak nie wiele potrzeba zeby uszczesliwic mezczyne.
No tak, tylko reka czy usta potrafia tak delikatnie i zmyslowo piescic, dlatego napisalam ze jezeli kobietki chca sprawic rozkosz facetowi,to tylko han job lub wlasnie ustami. Alez nie musi, to szparka nigdy nie zastapi hand joba, nie potrzebnie tak napisales :) przynajmniej wiemy, jak dac wam rozkosz :) a w to ze odczucia sa fantastyczne, nie watpie :) inaczej faceci rezygnowaliby z pani R majac juz seksik :)
 

Fapdaddy89

Cichy Podglądacz
Z pasja robia hand job xD bo tak, jak nie wiele potrzeba zeby uszczesliwic mezczyne.
No tak, tylko reka czy usta potrafia tak delikatnie i zmyslowo piescic, dlatego napisalam ze jezeli kobietki chca sprawic rozkosz facetowi,to tylko han job lub wlasnie ustami. Alez nie musi, to szparka nigdy nie zastapi hand joba, nie potrzebnie tak napisales :) przynajmniej wiemy, jak dac wam rozkosz :) a w to ze odczucia sa fantastyczne, nie watpie :) inaczej faceci rezygnowaliby z pani R majac juz seksik :)

Hahaha żeby to było takie proste... Niestety do tego też trzeba dwojga ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry