• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co największego/najdłuższego/najszerszego mieliście w sobie?

Mężczyzna

Footprint

Cichy Podglądacz
Panowie, pomijając zadanie pytania niczym Morfeusz z Matrixa - "jak"? To czy w tym wyzwaniu chodzi o przyjemność czy o zwykłą męska rywalizację na zasadzie ja mogę więcej, grubiej, głębiej?
Nie żebym negował, próbował też nie będę, pytam z czystej ciekawości?
Ja skupiam się na swoich możliwościach i taka pogoń mnie nie interesuje, ale dzięki innym wiem ile potencjalnie jeszcze mogę (a nie muszę)
 
Mężczyzna

Saline_Lover

Cichy Podglądacz
Witajcie, aż się zarejestrowałem, tak mnie zaciekawił ten wątek. Jak Wy to robicie, że możecie pozwolić sobie na takie konkretne przedmioty? Mnie kręci anal ale za nic nie mogę przejść na nic większego, po prostu nie wchodzi i już..
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Ja starałem się usiąść na BBC ale nie dałem rady, próbowałem się rozgrzać zwykłym sztucznym i to dość mocno ale BBC nie mógł wejść. Nie wiem czemu, bo bardzo chciałem, żeby wszedł cały
 
Mężczyzna

bAnalny

Cichy Podglądacz
Czy ktoś się nabawił już hemoroidów od takich zabaw? To poważne pytanie.
Nic z tych rzeczy 😉 najdłuższe jakie miałem w sobie to 50cm, teraz chce sobie kupić 1m 🤩 próbowałem z czymś grubszym jednak nic więcej niż 5cm nie chce przejść (może coś robię nie tak 🤔) ale zauważyłem że mega przyjemność sprawiają mi cieńsze a dłuższe 🤩 Zamówiłem sobie właśnie nowe zabawki w tym specjalną strzykawke do aplikowania sobie lubrykantu bo z tym jest kłopot
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Nic z tych rzeczy 😉 najdłuższe jakie miałem w sobie to 50cm, teraz chce sobie kupić 1m 🤩 próbowałem z czymś grubszym jednak nic więcej niż 5cm nie chce przejść (może coś robię nie tak 🤔) ale zauważyłem że mega przyjemność sprawiają mi cieńsze a dłuższe 🤩 Zamówiłem sobie właśnie nowe zabawki w tym specjalną strzykawke do aplikowania sobie lubrykantu bo z tym jest kłopot
Kurde tylu tu miłośników prostaty a nie trafiłam na ani jednego w swoim życiu, żaden nie dał się dotknąć swojej pupci
 
Mężczyzna

bAnalny

Cichy Podglądacz
Kurde tylu tu miłośników prostaty a nie trafiłam na ani jednego w swoim życiu, żaden nie dał się dotknąć swojej pupci
Widzisz, musiałaś źle szukać 🙈 Nie każdy jest na tyle odważny by spróbować bo oczywiście (to jest gejowskie) a to nie ma nic z prawdą, uwielbiam kobiety i nie wyobrażam sobie by mógłbym być z facetem ale uwielbiam gdy się bawię swoim tyłkiem i jak kobieta wsadza mi tam różne zabawki
 
Mężczyzna

Szpada

Cichy Podglądacz
Czy ktoś się nabawił już hemoroidów od takich zabaw? To poważne pytanie.
Polecam "Radość seksu analnego" Jack Morin - zrobił doktorat na tematyce sfery analnej.

W powyższej publikacji twierdzi wręcz, że zabawy anusem i jego odpowiedni trening powodują ustąpienie hemoroidów, a gdy ich nie mamy - to takie zabawy przyczyniają się do wzmocnienia jego mięśni i ścian - i tym samym, stanowią pewnego rodzaju profilaktykę "przeciw hemoroidową".
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry