• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co największego/najdłuższego/najszerszego mieliście w sobie?

Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Pytanie zarówno dla panów jak i pań.
Zgodnie z tradycją ja zacznę, ręka dziewczyny, aż do łokcia, kulki analne 58cm, dopchane jeszcze z 10cm wgłąb dildosem, oraz dzisiaj testowana silikonowa, kutasopodobna pała, o długości 40cm i szerokości 6cm
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
No to ja 6, też z przerwami, ale tak żeby iść na rekordy, to dopiero od trochę ponad pół roku, nielicząc jednego średnio udanego fistingu w gimnazjum jeszcze, to wcześniej nie zawitało nic co by było większe od normalnego kutasa
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Także staram się przeć do przodu, jeszcze w tym roku mam nadzieję że uda mi się pierwszy fisting na 2 ręce zaliczyć, no i w planach jest kupić sobie w końcu sex maszynę
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
No ja raz byłem bliski tego żeby na 2 ręce fisting mieć, bo moja próbowała ze mnie wyciągnąć podwójne dildo które mi tam 2 dni wcześniej zassało do środka przy solowych zabawach, ale nie dałem rady, możliwe przez to że na trzeźwo byłem
 
Mężczyzna

Footprint

Cichy Podglądacz
Ja dildo 34cm o średnicy 4cm. Wsunięte całe uciskało lekko na prostatę, a więc wytrysk był taki że potem przez tydzień nie chciało mi się myśleć o erotyce :D A z tym spaghetti o co chodzi? Wydawało mi się że długie czy nie, to niezbyt będzie chciało wchodzić :)
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Ja dildo 34cm o średnicy 4cm. Wsunięte całe uciskało lekko na prostatę, a więc wytrysk był taki że potem przez tydzień nie chciało mi się myśleć o erotyce :D A z tym spaghetti o co chodzi? Wydawało mi się że długie czy nie, to niezbyt będzie chciało wchodzić :)
No to mi za to to moje fajnie było już widać i czuć na brzuchu, fajnie odstawał jak się do tyłu odgiąłem
 
Mężczyzna

bAnalny

Cichy Podglądacz
Najgrubsze co miałem w sobie to taka wieża, jednak nie potrafię jej włożyć do końca. Trenuje i niestety nie da się. Może jest ktoś bardziej doświadczony i mi podpowie co zrobić by weszło 😈



A najdłuższe co miałem to taki koreczek/sonda


Tutaj już prawie całe weszło, zabrakło jakieś 5cm. Myślę że jeszcze parę razy i będzie całe we mnie( bardzo fajne uczucie 😈)
 
Mężczyzna

Luki6593

Cichy Podglądacz
Pytanie zarówno dla panów jak i pań.
Zgodnie z tradycją ja zacznę, ręka dziewczyny, aż do łokcia, kulki analne 58cm, dopchane jeszcze z 10cm wgłąb dildosem, oraz dzisiaj testowana silikonowa, kutasopodobna pała, o długości 40cm i szerokości 6cm
30l i 3 lata temu, zawzialem sie na poznawanie nowych przyjemnisci. 36cm i 7 cm grubosci dildo dosiadlem, brakowalo mi tylko z czasem mozliwosci ze ktos obslugiwal by zabawe nim ale coz...
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry