• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Mężczyzna

CuriousD

Cichy Podglądacz
W sumie to może nic szczególnego i całkiem „vanila”, ale ze znajomymi byliśmy umówieni na grę, w której każdy miał do odegrania jakąś rolę, no i też trzeba było się przebrać. No i jakoś tak wyszło, że przypadła mi rola kobieca. No, ale żeby nie było kabaretonu i chłopa przebranego za babę po prostu to poszedłem na całość, porządnie się przebrałem, peruka, makijaż, pełna profeska:p Nawet nogi do pończoch ogoliłem specjalnie. Było fajnie, może kiedyś bym to powtórzył dla zabawy.
 
Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
Domówka, było kilka osób i jedna z dziewczyn powiedziała że jej siostra bierze ślub i potrzebuje zorganizować jakiegoś striptizera na wieczór panieński, a ja pijany stwierdziłem że mogę być ich striptizerem i zacząłem się rozbierać tańcząc w rytm muzyki która leciała w tle i rozebrałem się kompletnie do naga i tak spędziłem resztę domówki :p
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Domówka, było kilka osób i jedna z dziewczyn powiedziała że jej siostra bierze ślub i potrzebuje zorganizować jakiegoś striptizera na wieczór panieński, a ja pijany stwierdziłem że mogę być ich striptizerem i zacząłem się rozbierać tańcząc w rytm muzyki która leciała w tle i rozebrałem się kompletnie do naga i tak spędziłem resztę domówki :p
Wyszło coś z tego?

W trakcie jazdy kochanka robiła mi loda... W pewnym momencie usłyszałem na CB Radiu: "ale masz dobrze kolego"
Innym razy (specjalnie) wjeżdżając na bramki płatne na autostradzie, ona dobrała się do mojego kutasa... Ssawka gdy płaciłem za przejazd, podniosła głowę i do kasjerki odezwała się z pytaniem: "chcesz dołączyć?"
Innym razem w dużym popularnym supermarkecie, w przymierzalni robiła mi loda. Trysnąłem na przymierzana odzież. Ona ja później wzięła, odłożyła i skwitowała: oby się komuś łapki przykleiły do twojej spermy"....
Kurde na tyle stary jestem że już swoje przeżyłem i pewnie nie wszystko mi w tym momencie przychodzi na myśl.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Innym razem w dużym popularnym supermarkecie, w przymierzalni robiła mi loda. Trysnąłem na przymierzana odzież. Ona ja później wzięła, odłożyła i skwitowała: oby się komuś łapki przykleiły do twojej spermy"....
I Ty się jeszcze tym chwalisz??? Cytując klasyka "Nie ma w słowniku kulturalnych ludzi słów, które by mogły wystarczająco obelżywie określić wasze postępowanie", powiedzieć skurwysyństwo, to tak jak nic nie powiedzieć.
 
Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
Powrót z ogniska pod wpływem alkoholu ekipa 4 chłopaków i 4 dziewczyny wracając przechodzimy obok rzeki ktoś rzuca hasło chodźmy popływać, poszliśmy nad ta rzekę i powiedziałem że pływamy na waleta, dziewczyny nie zgodziły się i rozebrały się do majtek i staników, my chłopaki do bokserek, a ja cyk bokserki w dół wskoczyłem na golasa do wody ;) reszta chłopaków wzięła ze mnie przykład i tez wskoczyli na waleta, po chwili dziewczyny wyszły na brzeg a po kilku minutach my chłopaki też i tak staliśmy na golasa przed dziewczynami przez jakiś czas aż w końcu się ubraliśmy i poszliśmy do domów :)
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Rozumiem, że nie miałbyś nic przeciwko, żeby Twoja kobieta, matka czy siostra włożyła ręce w ospermione ciuchy w sklepie, bo są rzeczy bardziej ohydne
Moja matka nie żyje, więc nie będę rozważał jej przypadku. Kobieta może nie czuć się komfortowo, a może być to nawet dla niej odrażające dotknąć ubrania z plamą nasienia. Nie jest to jednak tak odrażające jak sprzątanie cudzych odchodów czy otwarcie szafki z odchodami w środku.
 
Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
Wracając do najbardziej pruderyjnych i wstydliwych sytuacji :)

Byłem na domówce u znajomego, ubrany byłem w szarą koszulkę i szare spodenki. Na tej domówce oblałem się sokiem malinowym, obok mnie stała siostra kumpla i jej koleżanka. Dziewczyny to widziały i kazały mi iść z nimi na górę, siostra kumpla powiedziała że da mi czyste ubrania do przebrania. Poszedłem więc z dziewczynami, siostra mojego kumpla dała mi czyste ubrania, a ja pijany powiedziałem, że nie pójdę do łazienki się przebrać i w ich obecności zdjąłem koszulkę, potem spodenki ale razem ze spodenkami zdjąłem tez bokserki i tak stanąłem przed nimi zupełnie nago. Dziewczyny wybuchnęły śmiechem, a ja pijany powiedziałem im, że dziewczyny nie śmiejcie się ze mnie, wiem, że mam małego kutasa 🤣
W tym momencie usłyszeliśmy głos mojego kumpla zza drzwi wołającego jego siostrę, dziewczyny wyszły z pokoju a ja ubrałem czyste ciuchy i po 5 minutach też wyszedłem ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry