• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Mężczyzna

pawelix

Seks Praktykant
Na parkingu przy kościele jak dziecko było na mszy zwalilem sobie konia🤭. To były czasy jak było jeszcze czasopismo Twój Weekend 🤭😛😛
 
Kobieta

Amber

Cichy Podglądacz
Najbardziej perwersyjna rzecz w moim życiu to oglądanie pokazu BDSM medycznego na żywo. Byłam w Niemczech w klubie BDSM. I był "Medical BDSM weekend". Można było obejrzeć zakładanie cewnika u dziewczyny i chłopaka. I Wsadzanie endoskopu w otwory ciała.

Najbardziej zapamiętałam zapinanie endoskopu w tyłek dziewczynie, bardzo młoda około 22 lata. Była cała goła na fotelu ginekologicznym w szerokim rozkroku. Ręce jak i nogi miała przywiązane. Nad fotelem na ścianie był duży telewizor LED na którym był podgląd żeby można było zobaczyć w którym miejscu ciałka jest koniec endoskopu. Każdy endoskop na końcu ma kamerę. Osoba która zapina endoskop w tyłek usiadła na krzesełku pomiędzy jej nogami. Była to kobieta w wieku około 50 lat. Nasmarowała koniec endoskopu żelem, następnie wejście do pupy tak samo. Wsadziła endo do anusa i zaczęła się zagłębiać. Żeby mogła wejść coraz głębiej musiała wpuszczać do środka powietrze które rozpychało brzuszek. Robiła to naciskając stopą pedał który leżał na podłodze. Każde naciśnięcie powodowało wtłoczenie więcej powietrza. Ta dziewczyna na fotelu napinała ciałko i zginała palce w stopach, było widać że czuje ucisk i jest to dla niej niekomfortowe. Ta co wykonywała endoskopię nagle powiedziała pamiętam to jak dzisiaj "Jetzt wird der unangenehme Moment kommen". Endoskop doszedł do pierwszego dużego "zakrętu" i przejście przez niego było na tyle niekomfortowe że dziewczyna na fotelu zaczęła .............. sami wiecie co :). Osoba wsadzająca musiała kilka razy lekko cofnąć endo i pchnąć ponownie żeby odpowiednio skręcił i wszedł dalej. Dziewczyna odleciała a na jej twarzy były widoczne grymasy bólu. Ta co wsadzała endoskop nie przerywała wsadzania i zapinała coraz głębiej niczym nie wzruszona. Każde kolejne pchniecie powodowało wejscie rury endoskopu głębiej i jednocześnie powodowało szuranie o pierwszy "zakręt". Reakcje dziewczyny były REWELACYJNE. Po jakimś czasie Pani dojechała do drugiego zakrętu. Dziewczyna była głośna ale nie tak bardzo jak przy pierwszym bo się do ucisku "przyzwyczaiła". I w końcu Pani powiedziała "Ich bin am Ende angelangt.". Czyli udało się wsadzić "do końca". Endoskop został zostawiony w jej pupie na około 30 minut wsadzony do końca. Każdy mógł podejść i z bliska oglądać dziewczynę. Ona pojękiwała i głośno wzdychała bo endo przez cały brzuszek uwierał dość mocno. Podniecenie niesamowite. Co mnie zaskoczyło to że dziewczyna była bardzo "czysta" w środku bo cały czas patrzyłam na ekran LED. Na sam koniec Pani wróciła do sali i nastąpiło dosyć dynamiczne wyciągnięcie endo z pupy. To by było na tyle najbardziej pruderynej i wstydliwej rzeczy jaką widziałam i w jakiej brałam udział. Bilet wstępu na pokazy był drogi ale z perspektywy czasu wiem że było warto.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry