• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cipki: wolicie motylki czy bułeczki?

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Też tak uważam, ale czasami trafiają się mało sympatyczne wyjątki, bo...
Człowiek od samego rana zabiega o wdzięki jej właścicielki: podaje śniadanie do łóżka, odkurza mieszkanie, gotuje obiad, wynosi śmieci, ściele różami drogę w nowy dzień, nie pije, nie pali, nie rzuca panienkami na lewo i prawo, ba, nawet prasuje jej szmatki łącznie z majtkami, stanikami i pończochami i myje okna i ... i ..i
A kiedy w końcu, zajechany na śmierć, znajdzie się pomiędzy Jej szeroko rozłożonymi nogami to pierwsze co zobaczy natychmiast spowoduje migotanie komor: Ona jest sucha jak Sahara! No i gdzie włożyć?
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Też tak uważam, ale czasami trafiają się mało sympatyczne wyjątki, bo...
Człowiek od samego rana zabiega o wdzięki jej właścicielki: podaje śniadanie do łóżka, odkurza mieszkanie, gotuje obiad, wynosi śmieci, ściele różami drogę w nowy dzień, nie pije, nie pali, nie rzuca panienkami na lewo i prawo, ba, nawet prasuje jej szmatki łącznie z majtkami, stanikami i pończochami i myje okna i ... i ..i
A kiedy w końcu, zajechany na śmierć, znajdzie się pomiędzy Jej szeroko rozłożonymi nogami to pierwsze co zobaczy natychmiast spowoduje migotanie komor: Ona jest sucha jak Sahara! No i gdzie włożyć?
Prasuje pończochy?!? 🤨
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jak to prasujesz pończochy?! Szmatki.... 😒🙄 no rozumiem chciałeś napisać ogólnie ze zniechęceniem...😶
No, chciałem dobrze...

Moze tak sie rozpedził i poleciało
Masz racje, moje prywatne piekiełko bycia we dwoje czasami fika mi koziołki , ale tylko czasami 🙂

mrumru:
😠
Chyba, że nie podłączone do prądu i symuluje prasowanie. 🙄
Ale na kij taka akcja?
quzwa, kto się zbliża z żelazkiem do pończoch i koronek?!?
😠
Chyba, że nie podłączone do prądu i symuluje prasowanie. 🙄
Ale na kij taka akcja?
Mru, pewnie nigdy nie byłaś facetem walczącym i to, kuźwa, codziennie walczącym o wdzięki, ba, walczącym o przychylne oko domowej białogłowy!
Domowego smoka 🙂 bo byś tak nie mówiła.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry