• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ciekawe gadżety erotyczne

Mężczyzna

Bleedes666

Cichy Podglądacz

Mleko 🥛
A nie lepiej prawdziwą dla smaku ? :D

https://pl.aliexpress.com/item/1005...1;65.09;-1;-1@salePrice;PLN;search-mainSearch Ciekawe, pomaga jak nie możesz długo utrzymać nóg w górze :D
 
Mężczyzna

Szeff

Cichy Podglądacz
Witam, chciałbym kupić jakiś zestaw gadżetów typu pejcz, kajdanki itp + jakiś fajny wibrator. Zależy mi na czymś porządnym i sprawdzonym jeżeli ktoś z Was ma jakaś większą wiedzę niż ja bardzo prosiłbym o jakaś wiadomość priv z poradami. Z góry wielkie dzięki ;)
 

PanTak

Seks Praktykant
Witam, chciałbym kupić jakiś zestaw gadżetów typu pejcz, kajdanki itp + jakiś fajny wibrator.;)
może https://www.sklep-intymny.pl/product-pol-5364-Zestaw-BDSM.html?query_id=1
Co do wibratorów to dużo Pań zachwala tego koleżkę

Wibrator-pr-niowy-pingwin-dla-echtaczki-Satisfyer-Pro-Penguin-nast-pnej-generacji.jpg_Q90.jpg_.webp
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Ja jestem posiadaczem 4 masturbatorów :D. Ale prawda jest taka, że największą frajdę dają na początku, potem najzwyczajniej nie chce mi się ich nawet wyciągać z szafy ze względu na to, że po pierwsze to trza dokładnie wyczyścić, a po drugie muszą dość długo schnąć (na marginesie polecam spreje odkażające). Najdroższy jaki posiadam to tenga flip zero black, dałem za niego chyba 6 stów no i mam wrażenie, że doznania są dużo gorsze, niż np takie tańsze o połowę fleshlighty. Chyba już się wyleczyłem z kolekcjonowania ich, nawet mnie nie ciągnie do tych wibrujących, gdzie ceny z tego co widziałem zaczynają się od 800zł.

Jakbym był bogaty i samotny, to przetestowałbym chetnie te realistyczne lalki, już nie pametam jak się nazywa ta californijska firma co najlepiej to ogarnia, ale w przeliczeniu na złotówki z transportem wychodziło to coś 15k złociszy.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Kobieta może zaoferować mężczyźnie znacznie więcej satysfakcji z seksu, kiedy jej pochwa jest sprężysta i umie pracować mięśniami dna miednicy. Poluzowanie pochwy może wystąpić w każdym wieku dorosłej kobiety i może mieć rożne przyczyny. Ale nie musi trwać wiecznie. Już po kilku tygodniach treningu może ustąpić i seks znowu staje się przyjemny. Ciekawe zatem dlaczego mężczyźni tak rzadko kupują swoim partnerkom kulki waginalne? Może nie wiedzą, że trening mięśni to może być połączenie przyjemnego dla obojga z pożytecznym. Mamy teraz w ofercie z rabatem takie kulki programowane i sterowane smartfonem, więc można zaprogramować trening na kilka dni albo tygodni. Potem należy już tylko przypomnieć partnerce przed wyjściem z domu: JESZCZE TYLKO KULKI I MOŻEMY IŚĆ. Można poprosić ją, żeby dopuściła Wasz smartfon do sterownia jej kulkami i spacer może obfitować w przyjemne niespodzianki, bo przecież władzę ma ten, kto ma smartfon. Dlaczego mężczyźnie tego nie robią?
Lecisz, Joanna, w kulki :D
 
Mężczyzna

marecki6868

Cichy Podglądacz

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry