• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Challenge na 2024

Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Przed chwilą odpowiadając na pytanie kolegi dot. połykania spermy zasugerowałem mu, żeby spróbował się przemóc i przynajmniej spróbował to zrobić w ramach wyzwania na 2024.

I to jest chyba dobry pomysł (i moment, bo mamy 30 grudnia) na wymyślenie jakiegoś jednego, konkretnego challenge'u do zrealizowania w przyszłym roku.

Idąc tropem spermowym postanowiłem, że w 2024 roku co najmniej kilkakrotnie wypiję ją wymieszaną z whisky.
To pewnie nic nadzwyczajnego, po prostu jeszcze nigdy tego nie robiłem.
A w listopadzie pierwszy raz w życiu podejmę wyzwanie NNN, choć bez większych złudzeń co do sukcesu 😆

Dalsze pomysły?
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Niekoniecznie.

Ja uwielbiam orgazmy. Chciałbym mieć ich jak najwięcej - oczywiście w rozsądnych granicach, żeby nie wpływało to destrukcyjnie na zdrowie, życie towarzyskie, pracę itd.
Kiedyś wytrzymałem 4 miesiące bez masturbacji. I teraz bardzo tego żałuję. Czułem się beznadziejnie, miałem problemy z koncentracją, a co gorsza straciłem co najmniej 120 cudownych orgazmów.
 
Mężczyzna

cumonyou25

Cichy Podglądacz
Przed chwilą odpowiadając na pytanie kolegi dot. połykania spermy zasugerowałem mu, żeby spróbował się przemóc i przynajmniej spróbował to zrobić w ramach wyzwania na 2024.

I to jest chyba dobry pomysł (i moment, bo mamy 30 grudnia) na wymyślenie jakiegoś jednego, konkretnego challenge'u do zrealizowania w przyszłym roku.

Idąc tropem spermowym postanowiłem, że w 2024 roku co najmniej kilkakrotnie wypiję ją wymieszaną z whisky.
To pewnie nic nadzwyczajnego, po prostu jeszcze nigdy tego nie robiłem.
A w listopadzie pierwszy raz w życiu podejmę wyzwanie NNN, choć bez większych złudzeń co do sukcesu 😆

Dalsze pomysły?
Dobre to z whisky też spróbuję 😁
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N challenge " czystości" Fetysze i perwersje 4
M challenge Ogłoszenia 12
Indragor Muzyczne walentynki 2024 Poza tematem 0
olek163 Wstępne plany na Wakacje 2024 Ogłoszenia 0
J Sex party 2024 dla chętnych Ogłoszenia 42

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry