• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

challenge " czystości"

Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
Witajcie. Postanowiłem zrobić sobie wyzwanie polegające na noszeniu pasa cnoty\klatki na kutasa\chastity jak zwał tak zwał. Plan jest nosić go cały miesiąc jeśli wytrzymam to aż do swoich urodzin czyli do sierpnia.
Zdejmuje go tylko podczas kąpieli żeby umyć dokładnie ptaka jak i klatkę poza tym mam ja cały czas na sobie.
Wam jak długo udało się wytrzymać bez pieszczot, masturbacji czy ogólnie dotykania penisa?
Dodam że jestem singlem więc brak tu typowej heyholderki oraz kłódki, zamykam klatkę trytytka i codziennie podczas mycia zakładam nowa.
Zapraszam do dyskusji
 
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
No dobra, ale mam pytanie - TYLKO PO CO?
Żebyś miał o co zapytać 😅
A tak poważnie po pierwsze chce sam sprawdzić jak będę się czuł przez tak długą przerwę od masturbacji.
Po drugie będzie to pewna hmmm celebracja że tak długo wytrzymuje bez alkoholu więc "uwolnienie ptaka" będzie swego rodzaju nagroda.
Po trzecie kręci mnie fakt że mam to na sobie gdy jestem w pracy, na zakupach czy gdzie kolwiek indziej i to że muszę sikać na siedząco
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ale skoro potrzebna Ci jakiejś klatki, żeby sprawdzić silną wolę, to raczej słabo z tą wolą.
Czy do nie picia alkoholu potrzebne Ci zamknięcie na klucz flaszek? Bo powinno wystarczyć "nie, nie piję".

Ok, ostatni argument jest spoko.
 
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
Ale skoro potrzebna Ci jakiejś klatki, żeby sprawdzić silną wolę, to raczej słabo z tą wolą.
Czy do nie picia alkoholu potrzebne Ci zamknięcie na klucz flaszek? Bo powinno wystarczyć "nie, nie piję".

Ok, ostatni argument jest spoko.
Widzisz nie wszystko jest takie proste jak myślisz 😅
Poza tym wątek zawiera inne pytanie a na twoje myślę już odpowiedziałem dość wyczerpująco
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
td2003 Challenge na 2024 Masturbacja 26
M challenge Ogłoszenia 12

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry