• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bzykamy się mocno a jej wciąż mało... o co tu chodzi?

Status
Zamknięty.

drill

Cichy Podglądacz
Witamm
Szukam eksperta dominatora....który mi potrafi pomóc,doradzić nawet jestem w stanie na terenie Trójmiasta zapłacić za spektakl dominatora z jej partnerką a ja byłbym tylko widzem:),kasa to nie problem. Myślę, że to najlepsza opcja. A to moja krótka historia:

Jestem w luźnym związku ja 33 a ona 40 lat , jest chemia, są emocje, spotkania nasze są całonocne,. Wino,ananas, sałatka grecka, żarty, miły klimat czasem koks:)....po prostu jest cudownie, ale....

Bzykamy się mocno, ja dominuje.Związuje jej z tyłu ręce. Wpycham jej do ust na stojąco a ona klęczy, po prostu ona uwielbia i sama to powtarza "ru...aj mnie w buzię-dosłownie, lubi jak się dusi penisem-mokry lód, a ja w tym czasie trzymam ją za włosy i to ja kontroluje jej ruchy głowa, penisem daje jej po twarzy....Wytrsyk w usta i na piersi, ona to uwielbia...Podoba się jej smak i kolor spermy,wciera sperme w ciało i rozkoszuje sie tym...., Dostaje ode mnie ręką po twarzy, po tyłku, po cipce...Gdy robimy to od tyłu to szarpie ją za włosy i wpycham palce w usta, przyduszam do poduszki,mocno masuję jej szyję,plecy..... wbijam się palcami jak widłami w jej pośladki i rozszerzam je jak robimy anala.Jej cipkę to liże z 20 minut bo ja to podnieca i mnie. Dzisiejszej nocy miałem cztery wytryski w usta, leciało ze mnie jakby ktoś lał mi wodę na głowę a ta woda spływała na jej ciało...A po wszystkim ona mówi, że czegoś brakowało i chciałaby jeszcze mocniej wiecęj dominacji????tylko sama nie wie....jakiej,ale chce....zgłupiałem i nie rozumiem??
Pokłócilismy się dziś o 8 rano bo powiedziałem, że albo nie potrafi być szczera i kręci albo nie chce i wstydzi się powiedzieć czego chce...Od razu mówię, że nie lubi ona żadnych zabawek i perwersji typu piss, pejcze, baty, nie kręcą ja lesbijki itp.
Gdzie ja popełniam błąd?, Może chodzi również o wprowadzenie namiętności?czyli nagły stop dominacji i tylko pieszczoty?jak ja mam jutro z nią o tym porozmawiać bo nie chcę jej przyciskać?
Mętlik mam niesamowity....Może mam tak ją uderzyć aby sprawiło to jej ból? A może nie jestem tym, który nie potrafi jej zaspokoić wewnetrznie i za mało jest chemii i powinienem dac sobie spókój
Ale ona mnie rajcuje bo ma ciało nastolatki.....pomóżcie, prosze
 

Latika

Biegły Uwodziciel
dość rozmów.. Pokaż suce, kto nosi spodnie. Ściągnij pas. Niech protestuje, weź ją taką, błagającą żebyś przestał.
 

AdrianX

Podrywacz
Możesz też Ty wysłać jej fotkę swojego penisa np kiedy Ona będzie w pracy.
Nakręć ją a potem nie dopuść do stosunku. Może zwiąż i na jej oczach się masturbuj... z finałem.
Potem idź spać.... na drugi dzień powinna błagać ;)
 

Latika

Biegły Uwodziciel
podniecająco i niemalże okrutnie, AdrianX! fajnie.
Zwiąż ją i załóż jej opaskę na oczy, niech nie wie, co się wydarzy, niech czeka, niech drży z każdym Twoim słowem wypowiedzianym tuż przy jej twarzy.
 

SexWibracje

Nowicjusz
Tak naprawdę to ciężko powiedzieć czego jej brakowało,to już kwestia szczerej rozmowy,bo być może chciałaby coś zmienić,urozmaicić dodatkowo. Może np wspólna masturbacja czy wibrator lub kulki gejszy plus sexi komplet erotycznej bielizny? warto moim zdaniem pójść w tym kierunku.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry