• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Brak fantazji...

Mężczyzna

niezbytstary25

Cichy Podglądacz
niestety mam to samo, Jestem z moją od prawie 10 lat. Dwa lata temu zaczęła mnie męczyć ta jej oziębłość więc zacząłem delikatnie ją rozgrzewać. Mam na myślę, to że zacząłem jej mówić o moich fantazjach i marzeniach, kupiłem zabawki na które ona się zgodziła. Minęło dwa lata i od niej nie dowiedziałem się kompletnie nic, nie naciskałem - czasem wracałem do tych tematów ale bez jakiegoś dużego naciskania.
Brzmi bardzo znajomo.. Mam podobny staż z moją i jest to samo.. też kupiliśmy zabawki (w sumie to jedną) no i nic więcej. Używamy tego od czasu do czasu ale.. Wszelkie nowe rzeczy wychodzą z mojej inicjatywy a z jej nic kompletnie.
 
Mężczyzna

niezbytstary25

Cichy Podglądacz
Widzisz, u mnie to jest taka sinusoida... Raz uda się ją namówić na różne zabawki, a za chwilę wkraczamy w strefę chłodu... To namówię na chodzenie bez majątek i pokazanie co nieco, za chwilę chodzenie tylko w spodniach...
Mam wrażenie, że mamy kompletnie inne potrzeby i zachcianki... Kiedy coś robi, to jakby z przymusu... No a z przymusu to i ja żadnej satysfakcji nie mam....
U mnie podobnie bardzo podobna sytuacja.. też zauważyłem że mam z moją inne potrzeby.. i też nie mam ochoty jej na nic namawiać bo jaki jest tego sens jeżeli sama nie chce..
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Czy nie jest to czasem życiowy dowód na to, że monogamia to nie najlepszy pomysł?
Jednak jak już ktoś decyduje się na związek z pewnymi ustaleniami, to potem nie ma co oczekiwać zwrotu o 180 stopni. Wiadomo, z czasem może się coś zmienić, ale to nic pewnego.
Dla mnie osobiście monogamia to świetna sprawa - nie muszę się martwić o choroby lub wydzieliny innych facetów (co bardzo delikatnie ujmując powoduje u mnie niesmak). Do tego mocno podnieca mnie myśl, że kobieta jest wyłącznie moja.
I w nawiązaniu do tematu - życiowa wybranka ma tylko jedną niezrealizowaną fantazję, a mianowicie trójkąt z jeszcze jednym facetem, na co ja oczywiście nigdy się nie zgodzę. Z kolei ona nie jest w stanie zaakceptować dodatkowej kobiety. Dlatego pogodziliśmy się z tym i mamy się wyłącznie dla siebie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry