• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Błona dziewicza ... i drugie podejście

Status
Zamknięty.

mexico

Cichy Podglądacz
Witam, postanowilismy ja i moja dziewczyna ze zaczniemy wspolzyc. Nigdy tego nie robilismy, ja sie o siebie raczej nie balem, ale wiem co czeka moja druga polowke, bardzo bolalo, ale do nieczego nie doszlo, bo bol byl za duzy, a teraz pytanie:
Jak sie za to zabrac za drugim razem dzieki za posty :)
 

p1tbull

Seks Praktykant
Co to za pytanie jak sie zabrac do tego za drugim razem :eek: :eek: :eek: :eek:

Normalnie jak za pierwszysm razem tylko teraz juz niebedzie tak bolalo tylko pamietaj odczekaj z tydzien :D
 

młoda

Podrywacz
Błona to takie cholerstwo, że uuu... Mnie na szczęście nic nie bolało, zero krwi, tylko przyjemność (tzn. mała, ale zawsze :p ). Najlepiej wkładaj jej po troszku, za każdym razem coraz więcej... Błonę będziesz przerywał stopniowo i może sprawi jej to mniejszy ból.
Chyba, że zrobisz to raz, a dobrze. Poprostu włożysz szybko i głęboko od razu. Ale nie polecam tego, bo możesz się spodziewać wielkiej obrazy ze str. dziewczyny. No i sprawisz jej na pewno duży ból, nietylko fizyczny, ale i psychiczny, bo to tak jakbyś nie przejmował się, że ją boli...
A może niech pójdzie do ginekologa i poprosi, aby przebił jej tą błonę szybko, fachowo. On na pewno zrobi to najlepiej, tzn. od razu pójdzie cała błona, a później nie będzie kłopotu (ja bym tak zrobiła :p , ale ja ogólnie od zawsze miałam "gdzieś" błonę i to całe dziewictwo :p ).
 

Szarka

Erotoman
paskudstwo, ja mialam podobnie, ból jakby mnie ktos w srodku zywcem kroil. Nie pomagalo powoli, i od czasu do czasu. Wkurzylam sie i poszlam na calosc, ze sie brzydko wyraze "nabilam sie" bolalo jak diabli ale po tygoniu normalnie zaczelismy wspolzyc
 

młoda

Podrywacz
No i chyba najlepiej tak, jak Szarka - "nabić się" i już. Ale dziewczyna musi chcieć, a nie, że to Ty wciśniesz się na siłę :?
 

mexico

Cichy Podglądacz
no proponowalem jej ze zrobie to szybko i po sprawie, ale nieudalo sie. Stopniowo tez nie poskutkowalo, no coz do nastepnego razu, albo moze ten ginekolog...
 

Mirela

Seks Praktykant
ja co prawda z doswiadczenia nie wiem ale jesli nie pomaga ani szybko, ani wolno i stopniowo to moze wlasnie zamiast czekac i znow probowac i niechcaco sprawiac jej bol przejdzcie sie do ginekologa i mysle ze wtedy bedzie juz w porzadku
 

młoda

Podrywacz
Albo niech lekarz sam przebije całą błonę - zrobi to szybko i fachowo i będzie po krzyku. A dziewczyna nie będzie niepotrzebnie cierpieć.
 

młoda

Podrywacz
Na pewno ma jakiś fachowy "sprzęt". Nie wiem dokładnie jak i czym, ale na pewno najmniej boleśnie jak tylko się da i od razu, a nie "na raty", jak Ty byś pewnie to robił. Dlatego cały czas polecam, dla dobra dziewczyny, wizytę i ginekologa.
 

młoda

Podrywacz
W sumie Młody18 masz rację, ale czy nie lepiej poprosić, żeby od razu usunął ją całą? Dziewczyna nie będzie czuła bólu i zapamięta ten swój "pierwszy" raz (pełny pierwszy, bo te po trochu się nie liczą :p )jak cudowne doznanie.
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Hmm, zależy co Ona uważa. Może dla niej nie tyle się liczy to, żeby przeżyć ten raz bez bólu, a o to, żeby to jej ukochany pozbawił błony, więc wtedy pozostaje tylko nacięcie. Zresztą to już od niej i mexico zależy co wybiorą.
 

madzia

Podrywacz
Mnie też cholernie bolało!! myślałam że się skończę z bólu! ale krwi nie było... Za 2 podejściem udało się wejść całym członkiem... Ale tego bólu nie zapomne chyba nigdy :/
 

p1tbull

Seks Praktykant
mozesz ja jeszcze sprubowac naciagnac to znaczy nie partnerka twoja polozy pod miednice poduche :p i niech przyciagnie nogi do klatki piersiowej moze to pomoze jej zeby miej bolalo a tobie pomoze ja szybciej przebic ja tam tylko pamietam pazyrki wbija ne w moje plecy podczas przebijania blony i nic wiecej :D zadnej krwi i i wypuszcone powietrze z plyuc mojej partnerki i jej zdziwiona mine :D
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry