• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Po co kobiecie błona dziewicza?

Status
Zamknięty.

Szarka

Erotoman
min. po to aby sprawdzić czy kobieta miała już stosunek czy nie - czasem jest to konieczne, szczególnie u nastolatek jeżeli jest podejrzenie gwałtu.
Nam w Europie łatwiej ale w krajach arabskich, błona dziewicza to warunek za mąż pójścia.

Ale pytanie jak dla mnie dziwne :/ nie rozumiem o co pytasz ? a może chodziło Ci o to czy błona spełnia jakąś funkcję ?
 

SETH

Podrywacz
W sumie to ciekawe pytanie..

A odpowiedź taka:

To przegroda z tkanki łącznej zamykająca wejście do pochwy, na granicy przedsionka pochwy i jej wnętrza. Natura wyposażyła w nią kobiety nie po to, by świadczyła o ich moralnym prowadzeniu się czy była wskaźnikiem przydatności do zamążpójścia. To zamysł mający chronić niedojrzałą kobietę i jej wewnętrzne narządy płciowe przed czymkolwiek mogącym uniemożliwić późniejsze urodzenie dziecka - od chorobotwórczych drobnoustrojów począwszy, na dziwnych, niebezpiecznych i chorych pomysłach kończąc.
 

Blancik87

Seks Praktykant
ta błona dziewicza to taka przereklamowana jest bo przeciez nic nie zmienia jak sie brykasz i jest juz przerwana a jak sie nie bzykasz i ja masz.. moze tylko ze sie bzykasz albo nie...i to jest troche dziwne porownaniae ze błona dziewicza odgradza swiat odrosłych od swiata dzieci... ale po ch** dziewczyna ona...tak dla picu tylko zeby było sie czyms zajac... :D
 

Blancik87

Seks Praktykant
po prostu prubuje zrozumiec po co ta błona i daje przykład z zycia wziety z bzykaniem.. ale wiesz ja sama czasem siebie nie rozumiem wiec nie martw sie ze mnie nie rozumiesz bo co mam zrobic jak jestem "wyjatkowa" :lol: <zart>
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry