• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Big Penis Club - klub dla mężczyzn "ponadgabarytowych"

Kobieta

Rikke

Dominujący
Nie o mnie tu chodzi, ale znajomego któremu do dziś współczuję. Ale w jakimś sensie dotyka to mnie, jako facet i innych też zabolałoby to - bo facet ma jednym słowem przejeba**
Twoj znajomy sam sobie strzelił w stope ukrywajac małego do samego konca :rolleyes:Trzeba było grac w otwarte karty i od razu sie zapytac wybranki, jakie ma priorytety i czy penis o takiej i takiej wielkosci jest dla niej ok, czy nie do zaakceptowania. Zaoszczedziłoby to pozniejszego wstydu i upokorzenia, a jej rozczarowania.
Tak juz niestety jest, ze mamy co mamy i nie jestesmy w stanie pewnych rzeczy zmienic (genetyka). Mały penis jesli "odziedziczony" oznacza, ze taka/wujek/dziadek tez mieli takiego, a jakos znalezli kobiete by spłodzic potomka:p Jest tyle ludzi wszedzie, ze zawsze znajdzie sie ktos, kto akurat czyjs mankament uzna za zalete.
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
To jest patowa sytuacja bez wyjścia. Co by koleś nie zrobił to będzie źle. Ukrywanie tego do końca to wiadomo że lipa. W końcu wyjdzie szydło z worka no i wtedy chu.... Z kolei gdyby się przyznał od razu to bardzo prawdopodobne że babka już na wejściu by mu podziękowała i cała relacja by się skończyła zanim się zaczęła. Przeje.... i tyle.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
To jest patowa sytuacja bez wyjścia. Co by koleś nie zrobił to będzie źle. Ukrywanie tego do końca to wiadomo że lipa. W końcu wyjdzie szydło z worka no i wtedy chu.... Z kolei gdyby się przyznał od razu to bardzo prawdopodobne że babka już na wejściu by mu podziękowała i cała relacja by się skończyła zanim się zaczęła. Przeje.... i tyle.
Z takim podejściem faceta to dla mnie strata czasu tej kobiety. 🤷🏻‍♀️
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Mały penis jesli "odziedziczony" oznacza, ze taka/wujek/dziadek tez mieli takiego, a jakos znalezli kobiete by spłodzic potomka:p Jest tyle ludzi wszedzie, ze zawsze znajdzie sie ktos, kto akurat czyjs mankament uzna za zalete.
No nie wiem czy znajdzie się jakaś kobieta która uzna małego penisa za zaletę.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Szczególnie, że za bardzo nie wiedział co z tymi 12cm robić robić. Aa tu wystarczyłaby technika. 🙄
I akurat to mu powiedziałam. Panie, obraza śmiertelna. 😂
No tak, bo powiedziec kobiecie ze ma to i tamto nie tak jest ok, ale juz usłyszec prawde na swoj temat niekoniecznie:rolleyes:Mrumru, to jakas strasznie wrazliwa duszyczka była.. 😁
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Moim zdaniem nie był aż tak wrażliwy, po prostu usłyszał krytykę czegoś co nie miało być skrytykowane, bo w jego mniemaniu rozmiar nie odgrywał znaczącej roli, a jednak
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
ktoś jeszcze w tych czasach wierzy w takie bajki o Amorze?
Juz nie przesadzaj.. to w jaki sposob ludzie łacza sie w pary? Bo tylko rozmiar fiuta/cyckow ma sie zgadzac i miescic w jakichs tam widełkach? Uwazasz ze juz nie ma miejsca na cos takiego jak tzw. miłosc od pierwszego wejrzenia czy ogolna fascynacja druga osoba?
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
E tam, zawsze tak było, ze jedni lecieli na kase i wyglad, a drudzy szukali czegos innego:p Społeczenstwo jest zbyt zroznicowane, by powiedziec, ze ablsolutnie wszystkie jednostki sa prozne i roszczeniowe.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry