• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bielizna erotyczna

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu

chem_x

Ok! Nie zrozumieliśmy sie.
Bo, w moim pojęciu gra wstępna zaczyna się rano w momencie otwarcia oczu, za chwile pod prysznicem i trwa przez cały dzień, aż do wejścia do sypialni.
Bez względu na dzień tygodnia i pogodę za oknem.
24/365
 
N

nomitabe

Guest

chem_x

Ok! Nie zrozumieliśmy sie.
Bo, w moim pojęciu gra wstępna zaczyna się rano w momencie otwarcia oczu, za chwile pod prysznicem i trwa przez cały dzień, aż do wejścia do sypialni.
Bez względu na dzień tygodnia i pogodę za oknem.
24/365
Można i tak, życzę wytrwałości, ale skoro gra wstępna to 24/7/365 to kiedy jest rozwinięcie tego wstępu, jakaś kulminacja, relaks ;-)
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Nie zgodze sie ze stwierdzeniem, ze to tylko "szmatki". Ogolnie skads sie jednak bierze to wywalanie rzeczy z szafy i przymierzanie, az wszystko wreszcie idealnie pasuje i ze soba wspołgra. My kobiety lubimy sie stroic, lubimy zachwycac, podobac sie i kusic. Tak samo jest z bielizna, bo to nie jak u faceta - majtki na dupke i gotowe. Wszystko musi do siebie pasowac, podkreslac to co ładne i schowac to z czego niekoniecznie jestesmy zadowolone. Wiadomo, ze i tak bielizna czesto laduje na podłodze, ale sam moment jej sciagania jest podniecajacy np. gdy mezczyzna wpija sie w koronkowe figi, sciaga je zebami itp. Nagie ciało, owszem jest piekne, jednak bielizna dodaje tego smaczku, pieprzu, pikanterii. Taka wisienka na torcie, ktory bez niej tez smakuje, jednak jemy rowniez oczami :)
Oczywiscie wykluczam tu sytuacje tzw. szybkiego numerka, kiedy ma sie ochote na sam seks, na zerwanie z faceta spodni i wykorzystanie go bez zadnych wstepow. Wtedy faktycznie nikogo nie interesuje, czy to stringi, klasyczne majciorki czy inne hipstery ;)

Tak dla porownania mozna sprobowc sobie wyobrazic te panie na golasa. Wydaje mi sie, ze poziom seksownosci jednak straciłby iles tam %.
Na ostatnim zdjeciu np. moja uwage przykuwa kobieta stojaca z boku, tej nagiej czegos jednak brakuje, chocby długich rekawiczek. Jednak to tylko moje subiektywne odczucie, komus innemu moze sie podobac jak jest.

 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Twoja partnerka w takim razie nie posiada zadnej bielizny erotycznej? Nie kupuje sobie zadnych ponczoch, frywolnych koronek, stanikow itp.? Czy jednak tak z ta roznica, ze wszystko musi sobie kupic sama, bo uwazasz, ze to zbedne wydatki?
Pytam z czystej ciekawosci... :unsure:
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Co chłopaki powiecie na takie zestawy? Ktorys by wam wizualnie odpowiadał? ;)
Te kobietki w tych strojach są tak seksowne, że wręcz nie da się wybrać jednej. Na uwagę IMHO zasługują zwłaszcza panie i stroje ze zdjęć nr 2, 3 i 4.
Czyli odrobina lateksu mile widziana i obowiązkowo pończoszki.
O, tak... Dominująca kobieta w lateksie i pończoszkach - to jest to, czego mój umysł pragnie... Podobnie ze strojami z lakierowanej skóry.
Mega seksownie wygląda też Geri Halliwell w stroju z tego klipu.
Gdyby podeszła do mnie atrakcyjna kobieta w takim stroju i zapowiedziała, że będzie mnie ujeżdżać, to raczej bym jej nie odmówił. :)
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Nefer, zajefajne! (y) :giggle:

Mix bielizny z dodatkiem latexu tez jest super. Szkoda tylko ze wyglad na zdjeciach nie idzie w parze z praktycznoscia. Co sie człowiek nawciaga to jego, gorzej niz nakładanie czapki na jeża :rolleyes:

Z tych kliku ten komplecik mi się najbardziej podoba :)

Z damską bielizną bywa czasem wesoło. Poczynając od tego, że nie zawsze zapięcie biustonosza jest z tyłu na plecach a faceci nerwowo macają całe plecy w jego poszukiwaniu, to ich bardzo dekoncentruje :) . Dopiero po wskazaniu palcem zapięcia z przodu przypominają sobie o jego istnieniu w innym miejscu.
Zabawnie też jest w momentach kiedy napalony mężczyzna nie wie co pierwsze zdjąć z kobiety i zamiast zsunąć tylko majteczki ciągnie pas do pończoch w dół aby jak najszybciej wszystko było gołe.. :D
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Mrumru, taki małz to najlepszy małz, co nie kupisz jest na "tak" 😁

No to mamy podobnie, wiekszosc własnie w tym kolorze :)

Fajne sa tez wszelkiego rodzaju przeswity, jakies koronkowe albo tiulowe wstawki np.

Ta... to bombaaa... perfetto idealo... a bomba bo ja mieć PIERTOLCA na kolorek czarny, gdyby jeszcze była brunetką i miała niebieskie łoczęta ... a w majtach spory trawniczek także koloru czarnego to... to... i tu się wstrzymam z komentarzem.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Ta... to bombaaa... perfetto idealo... a bomba bo ja mieć PIERTOLCA na kolorek czarny, gdyby jeszcze była brunetką i miała niebieskie łoczęta ... a w majtach spory trawniczek także koloru czarnego to... to... i tu się wstrzymam z komentarzem.
Jestem blondynką ze zmiennymi kolorami oczu ( zależy jak pada światło. Są szare, niebieskie lub zielone) , w majtach łyso. Uffff, nie muszę spełniać twoich oczekiwań, bo nie muszę spełniać niczyich oczekiwań.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry