• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bielizna erotyczna

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Jaka bielizna erotyczna wam się podoba? Która najlepiej podkreśla kobiece kształty? Co jest według was na topie a co wręcz przeciwnie?
Zapraszam do dyskusji 🙂
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Z bielizny rozne, ale ogolnie lubie klasyke. Ponczochy jak najbardziej, gorset tez na plusie, choc trudno znalezc taki idealnie lezacy jak sie nie ma 80E jak na zdjeciach w sklepowych ofertach :rolleyes:

Co chłopaki powiecie na takie zestawy? Ktorys by wam wizualnie odpowiadał? ;)

 
Mężczyzna

Kacz23

Cichy Podglądacz
Z bielizny rozne, ale ogolnie lubie klasyke. Ponczochy jak najbardziej, gorset tez na plusie, choc trudno znalezc taki idealnie lezacy jak sie nie ma 80E jak na zdjeciach w sklepowych ofertach :rolleyes:

Co chłopaki powiecie na takie zestawy? Ktorys by wam wizualnie odpowiadał? ;)

osobiście to nic mi się z tych zestawów nie podoba
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Mam bardzo podobny do zdjęcia nr2. Oprócz niego klasyczny, czarny. Sztywny jak cholera. 🙄
Dwa pasy z koronką, bo pończochy na mój wzrost za szerokie w udach i zjeżdżają. 🙄😂
Generalnie całą szuflada bielizny utrzymana w kolorze czarnym.
A i tak, co założę na siebie to jest aprobata małża. 😁
 
P

Pico

Guest
Prawda jest taka że masa jest idealnie podkreślająca kobiecą talie i kształty. Ja uwielbiam gorsety i pończochy. Więc w zasadzie wszystko co tu sie pojawiło przemawia do mnie na plus ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Mrumru, taki małz to najlepszy małz, co nie kupisz jest na "tak" 😁
... Fajne sa tez wszelkiego rodzaju przeswity, jakies koronkowe albo tiulowe wstawki np.
Lub na zdecydowane NIE, a co za tm idzie obowiązkowa kolacja w knajpie, na przeprosiny, bo kuźwa inaczej byc nie może. ale w zamian małż dostanie to co lubi, co podnieca i co zmusza do podarcia szmatek, bo jednak naga jest tym najpiękniejszym co świat ma do zaoferowania.
Co, może nie?

.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Lub na zdecydowane NIE, a co za tm idzie obowiązkowa kolacja w knajpie, na przeprosiny, bo kuźwa inaczej byc nie może. ale w zamian małż dostanie to co lubi, co podnieca i co zmusza do podarcia szmatek, bo jednak naga jest tym najpiękniejszym co świat ma do zaoferowania.
Co, może nie?

.
A czy bielizna nie należy do gry wstępnej? Popatrz na kobietę w koronkach a na kobietę w rozciągniętych bardachach...
I jakbyś ją najbardziej na świecie kochał, bo Twoja, to w jakiej bieliźnie byś wolał? Fajny stanik koronkowy i do kompletu koronkowe majtki, pończochy, czy glajdy rozciągnięte do kolan, natygwaltki na nogach i stanik po przejściach?
PS: do zaproszenia do knajpy... To ma zrobić kobieta, czy mężczyzna? Bo noe zrozumiałam Twojego wpisu. Jak kobieta się stara a facetowi nie pasuje, to sorry. Zawsze może popatrzeć, jak ona się zabawia sama.. Łaski bez. Nie miałam takiej sytuacji, ale tak mi podpowiada mój charakter.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ano to: Popatrz na kobietę w koronkach a na kobietę w rozciągniętych bardachach...
i to: ...do kompletu koronkowe majtki, pończochy, czy glajdy rozciągnięte do kolan, natygwaltki na nogach i stanik po przejściach?
🙂
Piszesz tak jakbyś nie chciała przyjąć do świadomości, ze naga kobieta z szelmowskim uśmiechem na twarzy nie potrzebuje żadnych szmatek.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Ano to: Popatrz na kobietę w koronkach a na kobietę w rozciągniętych bardachach...
i to: ...do kompletu koronkowe majtki, pończochy, czy glajdy rozciągnięte do kolan, natygwaltki na nogach i stanik po przejściach?
🙂
Piszesz tak jakbyś nie chciała przyjąć do świadomości, ze naga kobieta z szelmowskim uśmiechem na twarzy nie potrzebuje żadnych szmatek.
A ja jeszcze raz napiszę "gra wstępna".
 
N

nomitabe

Guest
Piszesz tak jakbyś nie chciała przyjąć do świadomości, ze naga kobieta z szelmowskim uśmiechem na twarzy nie potrzebuje żadnych szmatek.
A ja napiszę w ten sposób - owszem nagie ciało kobiece jest piękne samo w sobie, ale też w większości sytuacji jest zdecydowanie aseksualne. Ten usmiech nie zawsze musi oznaczać "bierz mnie". Natomiast dodatek pazura w postaci określonych szmatek często zdradza nastrój kobiety, pragnienia i podkreśla seksualność. Dlatego tu zgodze się z mrumru zmysłowe szmatki to gra wstępna i sygnał dla ciebie, że kobieta chce żebyś te szmatki zdjął, zerwał i co tam jeszcze Ci przyjdzie do głowy, a do tego poźniej kupił jej nowe ;-)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry